Skocz do zawartości
oliwier

komu akcje serwisowe

Rekomendowane odpowiedzi

Autoservicepraxis.de to rzeczywiście niezła strona, można zobaczyć jakie akcje były globalnie przeprowadzane w przypadku danej marki / modelu. W przypadku swojego auta sprawdziłem w serwisie czy objęty jest jakimś wezwaniem - wyszło że limit został już wyczerpany w Niemczech i nic więcej nie mogłem się dowiedzieć. Brak informacji o akcjach dostałem również korzystając "Rückrufaktionen" na podanej w tym wątku stronie vw.

Potrzebowałbym pomocy przy zdekodowaniu znaczenia akcji w których brał udział mój samochód. We wnęce koła zapasowego na wklejkach z pieczątkami serwisu / dealera i w książce serwisowej mam informację o wezwaniach 26D3 (prawdopodobnie czujnik różnicowy ciśnienia w autach z DPF), 21B9, 92B6 (prawdopodobnie mocowanie chłodnicy paliwa w TDI) oraz 40H6 (prawdopodobnie dotyczy sprawdzenia wału korbowego).

Z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez adampek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
40H6

 

Czy za tym 40H6 jeszcze cos bylo ?

Raczej jest to zwiazane z glowica ,jej wymiana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jesli ktos ma watpliwosci czy strona wczesniej zamieszczona nie klamie co do akcji przyslugujacym naszemu autu .

 

To polecam zagadac/sprawdzic u kolegi comoaligato .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chce mi się załączyć ta strona niemiecka VW z akcją serwisową. A u was to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem czy to tosamo http://www.volkswagen.de/vwcms/master_public/virtualmaster/de3/kunden___service/Volkswagen_Service/content_linke_maginalspalte/Rueckrufaktionen.html.

Ale zobacz tu .

A najlepiej zapytaj comoaligato co i jak .

Jednak jest cos nie tak bo po wejsciu z linka ,wyswietla strone tytulowa nie kieruje do celu .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie chce mi się załączyć ta strona niemiecka VW z akcją serwisową. A u was to chodzi?

 

 

Stronka zmieniła adres - nowy link:

 

http://www.volkswagen.de/de/servicezubehoer/VolkswagenService/rechte_marginalspalte/abfrage_rueckrufaktionen.html

 

lub (opcjonalnie)

 

http://www.volkswagen.de/de/servicezubehoer/VolkswagenService/rechte_marginalspalte/abfrage_rueckrufaktionen.html

Reszta jak w moim wcześniejszym opisie.

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Andi. Aha kolego znasz może taką strone do audi? Przepraszam że poruszam tą kwastie na forum VW. Proszę o nie kasowanie mojego postu.

Edytowane przez lechu131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :) :

 

http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html

 

lub (opcjonalnie)

 

http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html

 

Edit: Kol. Michał był nieco szybszy :dobrze .

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edit: Kol. Michał był nieco szybszy

Był szybszy, ale ustąpiłem żeby się nie dublować ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40H6 (prawdopodobnie dotyczy sprawdzenia wału korbowego).

Dzięki za informacje, pytanko gdzie znalazłeś informacje odnośnie "oznaczeń" akcji serwisowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki za informacje, pytanko gdzie znalazłeś informacje odnośnie "oznaczeń" akcji serwisowych.

 

Raczej nie pisalem ze dotyczy sprawdzenia walu korbowego , cytujesz chyba kogos innego . Ja wiedzialem zawsze ze to dotyczy glowicy i w tym watku nie pisalem nic o wale ,moze w innym tak napisalem ,ale raczej nie . No moze na poczatku tak myslalem .

 

Informacje odnosnie 40H6 RAD A+E mam troche z neta , kolegi z forum i z historii auta .

40H6 RAD A+E -doslownie wymiana glowicy.

15702199 ZYL.-KOPF ZUR SCHADENANALYSE A+E analiza zniszczen glowicy ,mieszcza sie w tym rozne sprawy ,mikro pekniecia tez .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja 28f5 wymiana cewek zapłonowych silnik 2.0 tfsi BWA z grudnia 2006 - wymieniono w tym tygodniu przy okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również cewki zostały wymienione:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam BWA z grudnia i na tej stronie VW twierdzą, że nie dotyczą mojego nr VIN żadne akce serwisowe.

I pytanko jak myślicie jeśli nie mam stempelków z przeglądów to zrobią akcję serwisową (jeśli bedzie) czy oleją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w jednym serwisie w Poznaniu i robią nie patrząc na historię przeglądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam BWA z grudnia i na tej stronie VW twierdzą, że nie dotyczą mojego nr VIN żadne akce serwisowe.

I pytanko jak myślicie jeśli nie mam stempelków z przeglądów to zrobią akcję serwisową (jeśli bedzie) czy oleją?

 

Muszą bez wyjątku,zrobić każdą akcję serwisową-wystarczą Ci kluczyki i dowód rejestracyjny.

Nawet we Fiacie byłem Grande żonki-zero problemów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze link nie działa, mogę prosić o aktualny link do sprawdzenia akcji serwisowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli pisze tak to akcji brak ?

 

Tak Darek-dokładnie :) że nie znalazł lub nie przewidziano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności