Skocz do zawartości
sly12

jaka max prędkosć b3 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

wg. mnie 110 jest predkoscia wystarczajaca na naszych drogach a i czasami 110 to za duzo:94d9c1050c364653m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam że moje auto poszło na rolkach 179 dokładnie, oczywiście na 4-ce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moj w koncu po odpowiednich regulacjach przekroczył 200, był tak rozregulowany ze powyzej 4000rpm nie jechał juz wcale 2.0 2E spalanie 13-16 LPG teraz leci od zera do bohatera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczątko to żeście mnie koledzy pogilali z waszymi osiągami.

Ja swojego 75 koniowca ( kombi) na LPG po A1 pogoniłem 160 km/h. Bardziej przydusić to sie bałem, żeby mi coś nie odleciało i nie wypadła żona i dzieci z auta :) .

Ale przy okazji muszę mój karawan bardziej rozbujać. Jeszcze trochę rezerwy pod stopą zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moj w koncu po odpowiednich regulacjach przekroczył 200, był tak rozregulowany ze powyzej 4000rpm nie jechał juz wcale 2.0 2E spalanie 13-16 LPG teraz leci od zera do bohatera

Mógłbyś kolego podpowiedzieć co regulowałeś? Mam taki sam silnik jak ty i ostatnio jestem przerażony:eek: Jak kupiłem pasia to bez problemu na lpg leciał 180 (i jeszcze by pociągnął ale zakręt), a wczoraj 160 i nie więcej (na lpg i pb tak samo:( ) Dodam, że u mnie spalanie w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś kolego podpowiedzieć co regulowałeś?

najwazniejszy był zapłon, przy wymianie rozrzadu mało ktory mechanik wie ze koło pośrednie ma swoje miejsce rownierz ,mysli sobie ze aparatem dokreci i bedzie git....wtedy jest w duzym błedzie.....u mnie to była główna przyczyna braku mocy, znajomek jeszcze mi krecił tps-em mam teraz 0,7 na zamknietej i 4,5v na otweartej , nie moge sie wypowiedziec za bardzo jak on jezdził wczesniej gdyz kupiłem takiego muła ,u mnie głównie zapłon leżał pożądne ustawienie było konieczne

koledzy z forum są bardzo pomocni wiedza co i jak i gdzie zagrzebać

rozrzad wymieniłem sam, ustawiłem na fabryke i zapłon na fabryke

nie wierze juz mechanikom ktorzy pokreca cos skasuja cie na kase a efektu zero

 

wracałem dzis z Łeby jakie było zdziwienie goscia z BMW e36 jak go starym passatem robiłem nie wiem jaki miał motor ale rady nie dawał

Edytowane przez ...gruby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wracałem dzis z Łeby jakie było zdziwienie goscia z BMW e36 jak go starym passatem robiłem nie wiem jaki miał motor ale rady nie dawał

I tak trzymać....niech się dziwią ze "przestarzała" technologia z 80 lat jeszcze się trzyma kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał ...gruby...

wracałem dzis z Łeby jakie było zdziwienie goscia z BMW e36 jak go starym passatem robiłem nie wiem jaki miał motor ale rady nie dawał

 

I tak trzymać....niech się dziwią ze "przestarzała" technologia z 80 lat jeszcze się trzyma kupy.

 

Jakie zdziwienie kierowców BMW jest jak ich 125p wyprzedza lub zostawia na światłach :)

A wracając do tematy to jeszcze nie wiem ile moje nowe 1.8 ciągnie ale juz widzę że do 2.0 16V nie ma startu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był muł a teraz jest jak na filmiku ... biegi powoli zmieniane bo sprzegło sie juz kończy niestety...

passat

Edytowane przez ...gruby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
był muł a teraz jest jak na filmiku ... biegi powoli zmieniane bo sprzegło sie juz kończy niestety...

passat

 

Wysoko go kręcisz po obrotach :P No chyba ze te sprzegło juz rzeczywiście ledwo dyszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość croccop88

ja mam passata z przebiegiem 415 tys. 1.8 benzyna +lpg 10 lat na gazie 200tysiecy na jednym reduktorze i wyciagnal 165km/h pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzeg1

Mój pasek ma 420tyś. km przejechane . Na gazie 170 jechałem na obwodnicy Torunia a z przyczepą załadowaną 130 ale tylko chwilę przy wyprzedzaniu tirów pali 11-15l/100 LPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda po latach, ale jeszcze raz potwierdzam, że jechałem maluszkiem 130 ( z górki, przez krótki moment- próba prędkości :) ), zarzucono mi, że to niemożliwe. Jak pamiętam normalna prędkość jazdy maluchem dla mnie, w tamtych czasach, to 100 km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gazie 200 wytargalo ;) ciezko ale poszlo ;) a ile przeklamal to trudno stwierdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

196, też na gazie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

205 km/h 2E 4x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

160km/h max

coś z silnikiem jest nie tak chyba bo 2E powinien jeszcze iść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój 1,8 jechał na lpg 200 bez zadnego problemu, ciężej mu było jak prędkość przekraczała licznik czyli 220.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mój 1,8 jechał na lpg 200 bez zadnego problemu, ciężej mu było jak prędkość przekraczała licznik czyli 220.

To nie jest dział "Humor i rozrywka" :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed swapem miałem 1.8 90Km czysta benzynka no to najwięcej ile wycisnołem z pasia to było około 185-190 km/h nawet nie źle bo sam sie zdziwilem że on tyle jeszcze potrafi ;P

 

A u kolegi wyzej może po prostu licznik zawyża temu 220.. xD Haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności