Skocz do zawartości
sly12

jaka max prędkosć b3 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

moj na gazie szedl ciezko do 130 zmienilem mu cewke bo przewody kopulke palec i swiece rok temu zakladalem i teraz do 150 sie krecil dalej nie probowalem bo i po co;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj u gazownika okazało się że jest urwana przepustnica w obudowie filtra powietrza i raz ma za dużo powietrza a raz za mało,poza tym wyjoł jakąś sprężynke z bolcem z krokowca którym reguluje się gaz .Wymiana świec i kabli jak tylko będe miał kase wtydy się okaże co pasio jest wart.A poza tym wszystkim gazownik powiedział że 10 l/lpg na 100 to za duzo powinien spalać 8 lpg,znajomy ma audi b4 2.0 ma ciężką noge i spala mu 8lpg na 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyjoł jakąś sprężynke z bolcem z krokowca

:szok:

Ten tekst wrzuce sobie na gg moze telefon uda mi się [wyjońć] z puli nagród :580:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A poza tym wszystkim gazownik powiedział że 10 l/lpg na 100 to za duzo powinien spalać 8 lpg,znajomy ma audi b4 2.0 ma ciężką noge i spala mu 8lpg na 100

Doświadczeni mechanicy mówią: albo będzie palił paliwo albo zawory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doświadczeni mechanicy mówią: albo będzie palił paliwo albo zawory ;)

 

Dokładnie tak :D

 

10 litrów dużo :?:

 

To co powiesz na 13 w mieście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak że różne sa opinie gazowników dla jednego 13 jest dobrze ponieważ silnik oddycha przysłowiową pełna piersią a dla drugiego jest za duzo-w trybie mieszanym przy czym więcej było miasta wychodził 10.3 ale tak jak wspomniałem 130km/h i koniec

Edytowane przez sly12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie posty nie na temat zostały usunięte. W temacie mowa o 90 KM a nie 112, 174, 150, 75 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Passat 1,8 b+gaz RP leci na prostej tak jak napisane w książce czyli 172km/h :) Tak samo na gazie jak i na benzynie. Z górki dochodzi do 180km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moje pozostałe 84KM na benzynie leci 185km/h (ale wiemy że licznik zawyża), a na gazie jak miał za mało ustawione to 175km/h teraz po podkręceniu dawki na więcej nie sprawdzałem bo szkoda mi silniczka.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość burza1982

Witam

Mój Passat ma 1,8 PF i LPG od około 3 lat i nadal sprawuje się dobrze. Osiągi silnika bez LPG były bardzo dobre udało mi się pojechać około 210 co jest niebywałym osiągnięciem bo mam automatyczną skrzynie biegów, natomiast na LPG w zależności od ustawienia prędkość maksymalna była od 180 do 220 sprawdzane z GPS-em ale za to spalanie od 15 do 25 litrów LPG na 100 km. W przypadku LPG można regulować dawkę gazu i polepszać osiągi, a jeżeli dodatkowo odłączysz wspomaganie, zmienisz wydech i filtr powietrza to idzie jak burza:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ciekawy wątek, to ja dodam mój jechał tyle ile głupoty w głowie miał kierowca ja znaczy przy 230 odpuściłem więcej tyle nie jechałem max do 180 jezdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem, o czy my tu rozmawiamy, 130 to ja jechałem maluszkiem (fiatem 126p), co prawda trochę z górki, ale jednak. Więc pytanie powinno brzmieć, co mi nawaliło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za przeproszeniem maluych i 130 z górki to jest nie możliwe (troche "chyba aczkolwiek na pewno z duzej górki) a co mi nawaliło nie wiem "żle załozony po remoncie głowicy pasek rozrządu a może kable i świece nie wiem jak jesteś specem odpowiedz mi na to pytanie !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sedanem swoim paseczkem :) poleciałem 165 przed Tomaszowam Lubelskim ładnie leciał ale i spalił :)oczywiście na gazie mysle ze na Pb poleciał by 170 leciutko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

180 na gazie, lekko bez zadnych problemów, to i tak duzo na stary samochod ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja swoim w automacie 1.8 na gaz na pewno bujne sie 140, a jakbym chwile poczekał to mysle ze do 160 by wskazówka dociągneła....(błąd licznika: zawyża jakies 6-8 km - odczyt z GPS)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passatem b3 1.8 ABS-em od mojego taty:D lecialem 180km/h, i moze jeszcze z 5km/h by wyciagnal... A spalanie to lepiej nie pytac, jakie bylo w tym momencie.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Passek 1.8 LPG . Wczoraj trasa Wolin Szczecin

 

autostrada Dąbia do Podjuch 160 wskazanie GPS 155 Prędkościomierz i dziwne spojżenie chłopa z golfa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wolno... musisz go na benzynie przegonić i zerknąć jak to będzie.

Ja osobiście swoim leciałem około 170km/h i szybciej już nie cisnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

ABS 1993 90KM +gaz.

prędkość max 190km/h

spalanie 12l gazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności