Skocz do zawartości
sly12

jaka max prędkosć b3 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

przeszukałem Forum i nie znalazłem więc pytam max prędkość mojego PASKA 1.8 na LPG 130km/h ile wy wyciągacie swoimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla sedana max wynosi 177

dla kombi max wynosi 172

oczywiście w benzynie, dane książkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok temu jak go kupiłem poleciałem 160 pod góre i jeszcze gazu mu musiałem upuscic bo sie wystraszyłem ale 13 gazu wcioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słabszego brata ABS-a, AAM-a, auto w kombi i 180 stałą prędkością to standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co może być przyczyną tego stanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro rok temu latałes z predkascia 160 a dzis 130 to znaczy ze LPG musi byc srpawdzony i przeczyszczony filtry wmien wewentualnie parownik czy reduktor jak masz sekwencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zły humor, pogoda, samochód może być smutny!

używaj szukajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to by było sprawdzić jak się zbiera na benzynie a wtedy gdybać czy to wina silnika czy zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystałem z szukajki i nie znalazłem benzyny tylko diesle dlatego pytam?noi pytam ile wyciagaja inne paski 1.8 zeby porównać-dzięki-poza tym do 130 buja sie szybko a pózniej klops?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam słabszego brata ABS-a, AAM-a, auto w kombi i 180 stałą prędkością to standard.

 

Też tak miałem, póki nie założyłem wskazówki prędkościomierza tak jak powinna być fabrycznie... teraz książkowo, 165 jedzie. Także sprawdź ;)

 

Aha, dodam jeszcze że po wywaleniu gazu zabrałem się za przywracanie silnika do stanu używalności. Jeździłem tylko na Ultimate98 z BP, jako że ma dodatki oczyszczające silnik + do tego zalewałem dodatek STP do silników eksploatowanych na LPG. Teraz mija pół roku jak pożegnałem LPG, ale auto jeździ zupełnie inaczej - nawet moja żona to odczuła (a wiecie sami, że kobiety raczej nie zwracają uwagi na takie niuanse). Aha, ostatnio jeszcze dodawałem do paliwa Liqui Moly do czyszczenia zaworów. Ale po tym wszystkim autko jeździ naprawdę bardzo przyjemnie. Nawet te 75 koników daje mi przyjemność z jazdy :)

Edytowane przez emcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABS kombi na LPG z góry Św. Anny 205 km/h, na prostej 180 bez problemów - wszystko na LPG. Na benzynie nie wiem, nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
więc pytam max prędkość mojego PASKA 1.8 na LPG 130km/h ile wy wyciągacie swoimi?

Wiesz co? Zeby twój samochód był koniem a ja weterynarzem, to bym go kazał zastrzelić :rotfl:

Miałem B4-kę kombi ze słabszym silnikiem AAM z LPG i na prostej śmigał 180. Jaka była maxymalna prędkosc to nigdy nie sprawdzałem bo nie było mi to potrzebne. Ale jeśli ty swoim maxa wyciągasz 130, to nie wiem co ci mam innego powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moim szybciej jak 160 datąd nie jechałem :)

Nie wiem, może boję się, że się rozleci?

W każdym razie przy 160-tce jeszcze pod pedałem jest troszkę miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie przy 160-tce jeszcze pod pedałem jest troszkę miejsca :)

Bo może tam masz dziure zamiast podłogi :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130 to naprawdę słabo jak na ten silnik! sprawdź go na benzynie najlepiej na jakiejś autostradzie albo obwodnicy i wtedy się okaże co jest powodem. Czy silnik czy usterka lpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RP na benzynce 185 km/h w 4 osoby niestety musialem zjezdzac z bany moze by z 195 polecial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, mój też 180 leci na LPG i myślę, że jeszcze z 5 by zrobił gdyby nie warunki i potrzeba dalszego rozpędzania się...

 

ostatnio po kursie mój ojciec podsumował mojego krokodyla słowami "stary ale jary!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo może tam masz dziure zamiast podłogi

 

Dziury wypadały w tych od '97-mego naughty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoim na codzien jezdze po 150 lekka nogą ale rekord to 197 sprawdzany na suszarce:P)

kumpel ma wojka w drogowce:)) i mandat zalagodzony do 200zl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności