Skocz do zawartości
Dardi

Ważne informacje!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym przekazać wam kilka ważnych informacji dotyczących dojazdu , planu zlotu.

 

Plan dojazdu do miejsca IV Złotu Ogólnopolskiego vw-pasat.pl

Miedza Murowana położona jest w gminie Żarnów w południowej części powiatu opoczyńskiego, w województwie łódzkim. Nasze miejsce zlotu znajduje się w Stanicy Harcerskiej która położona jest w lesie w obrębie administracyjnym Miedzna Murowana nieopodal Zbiornika Wodnego. Dojazd do stanicy będzie oznakowany tablicami informacyjnymi koloru białego z logo forum oraz informacją o IV Zlocie. W odległości 11km licząc od Opoczna (w lewo) a 8 km licząc od Żarnowa (w prawo) na drodze Nr 726 będziecie mieli zjazd z głównej drogi w boczną drogę prowadzącą wzdłuż zbiornika wodnego. Na końcu tej drogi rozpocznie się las i wjeżdżamy w drogę leśną (jedyną która się tam znajduje). Następnie jedziemy ją aż do pierwszego zakrętu i skręcamy w prawo ( tam będzie również tablica informacyjna zlotowa). Od tego miejsca zostaje nam około 300m i po prawej stronie będzie brama wjazdowa do Stanicy Harcerskiej.

Na dniach podam również dokładną pozycję GPS dla tych co będą jechać z nawigacją.

 

PLAN IV OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU VW-PASSAT.PL

 

Piątek 03.07.2009r

Od godziny 15.00 Przyjmowanie i rejestracja uczestników Zlotu

 

20.00 – Ognisko integracyjne ( zapewniamy na ognisko drzewo i węgiel na grilla. We własnym zakresie jedzenie, oraz napoje)

 

Sobota 04.07.2009r

9.00 – Turniej piłki siatkowej pomiędzy regionami/grupami

 

10.00 – Bitwa Paintballowa (strój oraz pozostały ekwipunek dostarcza firma , uczestnik zabawy pokrywa koszty wykupionych kulek, jedna kulka koszt 30 groszy)

 

11.30 – Gry i konkursy na terenie stanicy (również dla dzieci)

 

13.00 – Wyjazd na Plac Targowy do Opoczna ( przejazd kolumną z Miedznej Murowanej do Opoczna odległość około 13 km. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu)

 

14.00 – Rozpoczęcie konkursów na Placu Targowym w Opocznie ul. Szewska ( konkursy zarówno dla Panów jak również i Pań, jakie? Inne niż w poprzednich zlotach)

 

16.00 - Pokazy jazdy bezpiecznej i niebezpiecznej w wykonaniu Automobil Klubu Tomaszów Mazowiecki.

 

16.30 – KZK – Konkurs Zręcznościowy Kierowców organizowany przez Automobil Klub. W konkursie mogą brać udział uczestnicy zlotu swoimi autami.

18.00 – Powrót do Stanicy Harcerskiej w Miedznej Murowanej.

 

20.00 – Rozpoczęcie Ogniska/grilla. Zapewniamy na ognisku jedzenie ( kiełbasa ,karkówka , boczek, kaszanka, smalec ,ogórki, pieczywo , ketchup , musztarda) oraz piwo w ilości 4x0,5l na dorosłego uczestnika zlotu.

 

20,30 – Wręczenie nagród za zajęte miejsca w organizowanych konkursach.

 

21.00 – Konkurs Karaoke i zabawa taneczna przy zróżnicowanej muzyce do białego rana

 

Niedziela 05.07.2009r

10.00 - Konkurs wiedzy o forum vw-passta.pl jak również o samym aucie Volkswagen Passat.

 

11.00 – Konkurencja przeciągania liny.

 

11.30 – Możliwość przejażdżki łodzią/pontonem Jednostki Ratownictwa Wodnego po pobliskim zbiorniku wodnym

 

Obecnie dogrywamy niektóre pozycję planu dlatego mogą one ulec zmianie, o czym zostaniecie poinformowani.

 

Na dzień dzisiejszy lista jest zamknięta, nie przyjmuje zgłoszeń na zlot wraz z zakwaterowaniem w pokojach. Można zamieszkać tylko w namiocie i to własnym jak również w przyczepie kempingowej. Osoby które mają jeszcze chęć uczestniczyć w zlocie na takich warunkach proszę o meila na [email protected]

 

Na dniach podam również szczegółową listę osób które zapłaciły i są przydzielone do zakwaterowania. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to starałem się wasze sugestie w uwagach uwzględnić jak również do pokoi w których będzie zamieszkiwać rodzina czteroosobowa nie dodawać osoby piątej.

 

Podaje również moje nr telefonów jeśli ktoś zabłądzi podczas dojazdu lub będzie inna Pilna potrzeba kontaktu proszę dzwonić.

 

Darek (Dardi) 0609656585 lub 0514644457

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dardi zapytam ale jak potraktujesz to jako OT to usuń.

Czy może ze wzgledu na ilość aut jakie będą przejeżdzać do Opoczna panowie Policjanci zadeklarowali cheć pomocy w organizacji przejazdu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja zapewne jest powiadomiona i będzie jak co roku blokowac zanim nie wjedziemy na plac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozczaruje was. policja co roku jest nie powiadamiana bo z nimi jest wiecej problemu niz pomocy. blokuje i pomaga nam Straż Miejska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51.31661 n, 20.057832 e = 51°18'59.8" n; 20°03'28.2" e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niebieskich wystarczy podejść do najbliższej jednostki i myślę ze nie będzie żadnego problemu. Wystawia jeden radiowóz i będzie nas pilotował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie organizacyjne odnosnie indentyfikatorow. jak beda wygladaly.

 

poniewaz ja mam na imie zyndram i moj nik z forum tez jest zyndram

 

wiec jak ma byc napisane dwa razy zyndram na indentyfikatorze to bedzie troche lipa. a nie daj boze zeby bylo jeszcze nazwisko, to juz wszyscy zglupieja.

 

ja osobiscie mam tak specyficzne imie i nazwisko ze bardzo byl bym wdzieczny jesli bym mial mozliwosc podania swojego wzorca indentyfikatora.

 

chbya ze juz sa zrobione indentyfikatory to po ptokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na identyfikatorach będą nicki. Jeśli ktoś nie podał nicka będzie samo Imię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wspaniale. nie mam wiecej pytan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności