Skocz do zawartości
-JaszczomP-

Smród z nawiewów i gotuje się w trakcie jazdy.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o temperaturę to trzymał świetnie, bo na ten wskaźnik to patrzę się ciągle (taka obsesja), nagle po prostu stracił moc, zwolnił, biały dym z tyłu, i wywaliło płyn do kabiny, tak że poparzyło mi nogę. Samo zrobienie głowicy, szczelność, spawanie, zawory, planowanie kosztowało 570 zł (auto szlif olszewski) wałek, świece, kolektory montowałem sam. Rozrząd kpl. 170 zł, uszczelka pod głowice, popa wody, chłodnica, czujniki temp i ciśnienia, płyny.:( nie szczędziłem. O szybę pytałem się w autojan warszawa bródno:mad: Koszty rosną, a wzrok mojej żony bezcenny;)

The Saint właśnie zobaczyłem, w profilu, że jesteś z Gdyni, właśnie tam niedawno chciałem dojechać na wypoczynek swoim paskiem, niestety poległ na autostradzie, 40 kilometrów przed celem:[

Edytowane przez krzysiek_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak płyn poszedł do środka to nagrzewnica puściła bąka.

No szkoda że nie dojechałeś i jakoś się nie zgadało wcześniej-coś byśmy poradzili na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli układ chłodzenia sprawny - to może warto sprawdzić ładowanie baterii , może jst zbytduże i gotuje akumulator przez co wytwarza się smród wodoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, zakańczając moją historie to powiem że silnik stanął, i już nie odpala.

Niedługo mam nadzieje już mieć nowy silnik, więc ten rozbiorę i zobaczę jak tam sprawa w środku wygląda, i co ostatecznie za szwankowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku, że wolę zagazowaną benzynkę :P, brak turbawki, łatwe odpalanie, niestresujące gaszenie ,niepękająca głowica, tylko lać i jeździć :cwaniak:. A koszta podobne. Przepraszam za małe OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ziabki

płyn ma MNIEJSZE możliwości odprowadzania ciepła niż sama woda ale oczywiscie trzeba zalewać układy zamknięte odpowiednim rodzajem mieszaniny koncentratu i wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności