Skocz do zawartości
Gość Paxo

Mocowanie przedniej bocznej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paxo

Mam problem z przednimi prawą szybą, ponieważ mocowanie szyby nie trzyma jej a co za tym idzie uniemożliwia to prawidłowe otwieranie i zamykanie szyby.

Chodzi mi o ten kawałek metalowy zaznaczony na zdjęciu w czerwonym polu (zdjęcie wzięte z jakieś aukcji allegro. W moim passacie jest to całe zardzewiałe i łamie się w palcach)

beztytuucay.jpgbeztytuucay.jpgbeztytuucay.jpg

Czy wie może ktoś czy można dokupić samą taką cześć?? Czy trzeba kupić całą szybe z tym?? Byłem dzisiaj w warsztacie i powiedziano mi, że jeśli udałoby mi się dostać tą część byłaby możliwość by zamontować ją na starej szybie? Szykałem na allegro tej części lecz nic nie znalazłem. Może dla tego że nie wiem jak ona się nazywa prawidłowo. Prówałem na różne sposoby znaleść to w googlach, ale równiesz nic nie pomogło. Byłbym wdzięczny jakby ktoś dał mi jakieś namiary gdzie mógłbym to dostać tą część.

 

Z góry dzięki

Edytowane przez Paxo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według Etkijest to szyna szyby nr. z Etki 375-837-571

cena wg Etki to 7,56 czyli gdzies około 10 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem podobny problem, z tym że urwało mi się jedno uszko od tego uchwytu. Kupiłem używkę z kawałkiem zbitej szyby i próbowałem wymienić, niestety nie udało mi się jej zdjąć. Ta listwa jest bardzo mocno zaciśnięta na szybie i darowałem sobie, tym samym listwa wylądowała na półce w garażu:P poradziłem sobie dorabiając odpowiednią blaszkę. Tobie radziłbym poszukać całej szyby (30-50 zł), pasuje od B4.

Dodam jeszcze że te listewki są w dwóch wersjach - krótsza i dłuższa - obie pasują zamiennie.

 

---------- Post added at 18:55 ---------- Previous post was at 18:54 ----------

 

7,56
euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Miałem podobny problem, z tym że urwało mi się jedno uszko od tego uchwytu. Kupiłem używkę z kawałkiem zbitej szyby i próbowałem wymienić, niestety nie udało mi się jej zdjąć. Ta listwa jest bardzo mocno zaciśnięta na szybie i darowałem sobie, tym samym listwa wylądowała na półce w garażu:P poradziłem sobie dorabiając odpowiednią blaszkę. Tobie radziłbym poszukać całej szyby (30-50 zł), pasuje od B4.

Dodam jeszcze że te listewki są w dwóch wersjach - krótsza i dłuższa - obie pasują zamiennie.

 

---------- Post added at 18:55 ---------- Previous post was at 18:54 ----------

 

euro

Mam ustawione w Etce 22%VAT i PLN wiec chyba nie w euro sa ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paxo

Poszukiwałem tej szyny szyby na allegro i w googlach ale nikt nie sprzedaje czegoś takiego. Jak jeszcze piszecie że są problemy z zdjęciem tego z szyby to sobie podaruję. Kupie jakąś szybe na allegro za 30-50 zł i będzie to chyba najprostrzy sposób.

 

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowalem ta szyne z fiata 126p, wkleilem na klej do szyb i dziala:) Mialem kilka maluchow, zostalo kilka szyb to nic mnie to nie kosztowalo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tą szynę, kurzy się w garażu jakbyś chciał, ale tak jak mówiłem prawdopodobnie nie dasz rady zdjąć tej starej. Możesz spróbować, jak ją ściągniesz to oddam ci moją za pilsner urquell 500 ml :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Poszukuję takiej rynienki gdyż moją zjadła rdza. Czy ktoś ma odsprzedać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te mocowanie możesz zamówić w sklepie motoryzacyjnym bo oni tylko serwisu volkswagena ściągają bo nigdzie nie dostaniesz tego nowego miałem ten sam problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności