Skocz do zawartości
passekb5

[B5] Nakładka końcówki tłumika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..Jestem zainteresowany założeniem na końcówke tłumika jakąś nakładke lub końcówke tłumika dla lepszego wyglądu ,ale na allegro nie spotkałem się z nakładką która by miała mocowanie (wejście) na 2 rury jak to jest w tłumiku w passacie..Spotkaliście sie z takiego roadzaju nakładkami bo ja na allegro szukałem i nic chyba ze jestem slepy....Prosze o pomoc drodzy forumwicze

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z tłumikiem w passku jest taki, że rury zagięte są do dołu, więc bez cięcia i spawania i tak się nie obejdzie. Więc jeśli jesteś już przy końcówkach, to zamów sobie dowolną "dwururkę" (http://www.el-tec.pl?) i zasuwaj do tłumikarza (tylko takiego co będzie miał pojęcie o spawaniu, a nie odpierniczy na "odwal się").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekiwielkie teraz to juz wszysto mi ładnie wyjasniłesi wiem co ja jak :)

 

 

Dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Marecek bez cięcia ani rusz.Ja zakupiłem podwójną,uciąłem zaraz za rozwidleniem na dwie wspawałem i wyszło tak

nowe dodatki 003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prawda,są rury które są wygięte i ładnie wystają pod dokładką,przykręca się je do starych rur,są czarne a na końcu mają chromowane nakładki,dla mnie akurat nie specjalnie się to widzi ale są takie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to do dupy wygląda i jest nie praktyczne..

Hamule spaliny bo jest kąt 90st. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwadratowe doloty, kwadratowe wyloty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat stary jak węgiel ale zapytam... ktoś sprawdzał czy tłumik końcowy z a6 c5 tdi pasuje do passata b5fl?

 

a6_2.jpg

a6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat stary jak węgiel ale zapytam... ktoś sprawdzał czy tłumik końcowy z a6 c5 tdi pasuje do passata b5fl?

 

ktos na fotum mial w 3bg wlasnie z A6 c5 tylko chyba z 2,5tdi (mówimy o rurach na jedna strone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis trop:)

Tak, na jedną stronę.

Podwójne kraniki z nierdzewki/chrom.. takie cos potrzebuje jak na foto a nie chce mi sie bawić w nakładki. Taki "ori" wizualnie by mi podszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone , po lekkiej rzeźbie pasuje.

 

Końcowy z a6 c5 1,9 tdi o nr 4B0 253 611 BQ ( w pasztecie siedział 8E0 253 611 BD )

 

IMG_20170905_160315.jpg

IMG_20170905_160322.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś zdjęcia jak siedzi na samochodzie tłumik z c5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kacperro tak na szybko znalazłem w swoim temacie. Jak będzie potrzeba to coś jeszcze cykne 

vXwgDSU.jpg&key=2a557b54a8796aff737e5d7f

KtSaDqy.jpg&key=89515ea3512e96da40abb0fa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności