Skocz do zawartości
pawelo817

przednia wycieraczka nie chce sie wyłączyć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jestem tu po raz pierwszy neidawno kupiłem passata B5 3B (90KM) mam taki problem dzisiaj po deszczu gdy juz przestało padać mimo wyłączenia wycieraczek na zero one chodzą jak szalone ;/ co moze być tego powodem ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przełącznik zespolony wycieraczek?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko do wycieraczek tempomat i kierunki mam w przeciwległym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz silniczek wycieraczek, mi się lała woda na niego i przez to też mi tak wariował. Skończyło się wymianą na nowy z ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo.Pomogło wyciągnięcie przekaźnika nr 377 i przeczyszczenie styków.Zacznij od tego,jak nie pomoże to przełącznik zespolony lub silniczek.!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Obok kompa w komorze silnika idzie wiązka od wycieraczek. U mnie widocznie zamakała i po deszczu też cyrki były. Wiązka została podniesiona i przymocowana szybkozłączką do obudowy komputera i teraz żadnych cyrków nie ma. Sprawdź odpływy wody pod aku i kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak było to spowodowane lekkim zalaniem silniczka od wycieraczek gdy wysechł zabezpieczyłem go i juz wycieraczki chodzą prawidłowo. dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączam się do wątku. Mój problem przedstawia się następująco. Wycieraczki po włączeniu chodzą na z prędkością "1", pomimo tego ze manetka jest w pozycji wyłączonej, działa przyspieszanie do wyższej prędkości, jednak kiedy ustawić je do pozycji wyłączonej nadal chodzą. Po jakimś czasie zatrzymują się w poprzek szyby. kiedy je znów włączyć chodzą przez jakiś czas po czym przy odrobinie szczęścia zatrzymają się pozycji wyjściowej. Nadmienię iż dzieje się tak wyłącznie kiedy pada deszcz lub jest wilgotne powietrze. Przekaźnik 377 wymieniony, kanały spływowe pod akumulatorem drożne (były kiedyś zatkane ale zostały udrożnione). co moze być powodem takiego stanu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W moim było podobnie. Wycieraczki nie chciały się wyłączyć. Próbowałem wymiany przekaźnika. Nic nie dało. Dowidziałem się, że problem może leżeć w tylnej wycieraczce. Wycieraczka od momentu kupna nie chodziła i nic z tym nie robiłem. Wypiąłem wtyczkę z tylnej wycieraczki i problem znikł. Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności