Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy jest to z sensem co napisalem):
bo kable i czasy sie zmieniaja
Właśnie dlatego przynajmniej raz w tygodniu będzie to fundamentalne pytanie.Bez względu na rodzaj odpowiedzi,podpowiedzi itp.Jak komuś się chce to znajdzie odpowiedź na wiele pytań,a jak się nie chce to temat taki jak ten zamiast dziesięciu góra dwudziestu stron - ma dziewięćdziesiąt parę. Edytowane przez skrzypek1975

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak komuś się chce to znajdzie odpowiedź na wiele pytań,a jak się nie chce to temat taki jak ten zamiast dziesięciu góra dwudziestu stron - ma dziewięćdziesiąt parę.

:ok dokładnie taka jest prawda

tak sobie pomysalem, zamiast dawac takie odpowiedzi to robic copy&paste odpowiedzi ktora moze pomoc

A ja sie pytam dlaczego?? dla tego że komuś nie chce się czytać tylko idzie na łatwiznę...

to wtedy ten wątek miał by z 200 stron chyba,a tk to taka odpowiedź może co drugiego zmobilizuje do czytania:rumieniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś szuka vaga 704.7PL do passata to ja mam swego do sprzedania zgłąszać się na gg lub pv do mnie

Edytowane przez kamil1890

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam dobry sprzęt do vw. :chytrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś testował ten kabelek? Jeśli tak, to jakie wrażenia? Mam zamiar takowy zakupić i chciałbym znać opinię użytkowników. Czy nie ma problemu ze zrywaniem połączenia, instalką pod WIN 7 64bit?

 

http://allegro.pl/vag-k-can-3-6-passat-b6-touareg-golf-v-audi-c6-q7-i2367231443.html

 

Pozdrawiam

 

---------- Dodano o 17:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:29 ----------

 

A może ktoś korzystał z takiego zestawu?

 

---------- Dodano o 17:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:18 ----------

 

A może ktoś korzystał z takiego zestawu?

 

http://www.telwis.pl/interfejs-vag-can-commander-51-full-edc15xme7x-line-p-69.html?osCsid=9ef79d59b3c76486d72ee39333c4c120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

czy ktoś testował ten kabelek? Jeśli tak, to jakie wrażenia? Mam zamiar takowy zakupić i chciałbym znać opinię użytkowników. Czy nie ma problemu ze zrywaniem połączenia, instalką pod WIN 7 64bit?

 

http://allegro.pl/vag-k-can-3-6-passat-b6-touareg-golf-v-audi-c6-q7-i2367231443.html

 

Pozdrawiam

 

---------- Dodano o 17:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:29 ----------

 

A może ktoś korzystał z takiego zestawu?

 

---------- Dodano o 17:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:18 ----------

 

A może ktoś korzystał z takiego zestawu?

 

http://www.telwis.pl/interfejs-vag-can-commander-51-full-edc15xme7x-line-p-69.html?osCsid=9ef79d59b3c76486d72ee39333c4c120

 

 

Jak bym miał wybierać to żaden z nich. VCDS przewyższa ten sprzęt do diagnostyki, kodowania, programowania itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś konkretne uzasadnienie? Z informacji na forum w tym wątku oraz innych, dla VCDS różni się od np. Commander 5.1 głównie szatą graficzną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z informacji na forum w tym wątku oraz innych, dla VCDS różni się od np. Commander 5.1 głównie szatą graficzną?
Eee tam... :kwasny

http://forum.vw-passat.pl/threads/3825-Interfejs-OBDII-jaki-wybrac?p=1664525&viewfull=1#post1664525 - tu, tak nie jest napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może jakieś konkretne uzasadnienie? Z informacji na forum w tym wątku oraz innych, dla VCDS różni się od np. Commander 5.1 głównie szatą graficzną?

 

Cena mówi sama za siebie. No i przyjemniej się robi na vcds niż na innych kablach gdzie musisz skakać z programu do programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może jakieś konkretne uzasadnienie?

 

jesli diagnostyką nazywasz odczyt błędów (i to nie wszystkich,bo posiada bardzo ubogą bazę błędów)i ich kasowanie bo nato to może stac ten kabel,pomijając stabilność tego tego wynalazku to ok.

Z informacji na forum w tym wątku oraz innych, dla VCDS różni się od np. Commander 5.1 głównie szatą graficzną?

 

:help:przestraszony a gdzie to takie cos wyczytałeś

VCDS to przede wszystkim pełna diagnostyka ,czyli logi statyczne dynamiczne,podgląd grup "na żywo",adaptacje ,kodowanie długie i zwykłe,to tylko ie liczne zalety tego interfejsu o czym użytkownik kazdego K Can Commandera może tylko pomazyć.

I to jest istotna różnica anie jakaś tam szata graficzna:sciana

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za błyskawiczną reakcję.

 

Cały interfejs zamierzam wykorzystywać do celów prywatnych, kiedy sytuacja mnie do tego zmusi, czyli autku będzie coś dolegać.

 

Po rozmowie z jednym z użytkowników forum dostałem propozycję nabycia VCDS tylko liczyłem, że uda się coś kupić za 200zł a tu wychodzi, że trzeba wyłożyć co najmniej 400pln aby cieszyć się urokami VCDS'a.

 

Jeśli ktoś chciałby sprzedać takowy, dobry a wychodzi na to, że najlepszy zestaw z VCDS to czekam na propozycję.

 

dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DHgate.com i tam wpisz sobie vagcom 11.8 na przykład,czy jaki tam chcesz inny.

Jak wpisalem VAGCOM 11.8 na dhgate.com to mi wyskoczylo "tysionc-pincet-sto-dziewincet" kabli :)

Ktory wziac?

Potrzebuje zczytac bledy w moim B6 z przelomu 2008/2009 i moc np zaprogramowac nowy modul BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po rozmowie z jednym z użytkowników forum dostałem propozycję nabycia VCDS tylko liczyłem, że uda się coś kupić za 200zł a tu wychodzi, że trzeba wyłożyć co najmniej 400pln aby cieszyć się urokami VCDS'a.

Tu masz ciekawą alternatywę sporo poniżej 200PLN http://www.e-service.info.pl/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wpisalem VAGCOM 11.8 na dhgate.com to mi wyskoczylo "tysionc-pincet-sto-dziewincet" kabli

Ktory wziac?

 

Kieruj się sercem .Niech moc będzie z Tobą:rumieniec

A tak poważnie to najstabilniejsza wersja EN. to 11.2 ,wiec jeśli wybierzesz jakis z serii 11.8 to zapytaj na czacie on line sprzedawce jakie wersje obsługuje ten interfejs,czyli jakie wersje są dołączone do niego na płytce:rumieniec

Przy rozmowie weź tylko pod uwage różnice czasu tam jest chyba +10 h

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez dakudo Zobacz posta

Po rozmowie z jednym z użytkowników forum dostałem propozycję nabycia VCDS tylko liczyłem, że uda się coś kupić za 200zł a tu wychodzi, że trzeba wyłożyć co najmniej 400pln aby cieszyć się urokami VCDS'a.

Tu masz ciekawą alternatywę sporo poniżej 200PLN http://www.e-service.info.pl/index.html

 

Pięknie! a orientujesz się czy ten interfejs pójdzie z VCDS Wersja 11.11.3? Wysłałem maila do nich (e-service) ale czekam na odp.

Jaki jeszcze inny programik można pod ten kabel podpiąć? np. VAG CAN PROFESSIONAL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedz z e-service, że ich kabelek nie pójdzie z VCDS Wersja 11.11.3. Podrzucam treść odpowiedzi:

 

"na kablu vag001 to w ogóle nie ma dyskusji (podobnie jak na 99% rozwiązań dostępnych) o wersji PL, ta momentalnie "uwali" kabel podobnie jak wszystkie PL. Jedynie vag002 nie ulegnie uszkodzeniu ale z wersją 11.11.3 nie zadziała, to jasno wynika z opisu ze strony. Osobiście nie wierzymy aby pojawiła się jakakolwiek działająca wersja 11.11.3PL zważywszy iż nawet wcześniejszych wersji nie było a jedynie zakłamanie sprzedawców i dużo złości z tego tytułu osób które słusznie zresztą poczuły się oszukane."

 

Ale mają na chomiku instalki do innych wersji i na 100% działa na VCDS 10.6.3PL.

 

Na wersji 11.10.1 EN działa "mniej stabilnie" czy ktoś pomoże rozszyfrować co to znaczy? Czy ktoś korzysta z ich kabla?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem odpowiedz z e-service, że ich kabelek nie pójdzie z VCDS Wersja 11.11.3. Podrzucam treść odpowiedzi:

 

"na kablu vag001 to w ogóle nie ma dyskusji (podobnie jak na 99% rozwiązań dostępnych) o wersji PL, ta momentalnie "uwali" kabel podobnie jak wszystkie PL. Jedynie vag002 nie ulegnie uszkodzeniu ale z wersją 11.11.3 nie zadziała, to jasno wynika z opisu ze strony. Osobiście nie wierzymy aby pojawiła się jakakolwiek działająca wersja 11.11.3PL zważywszy iż nawet wcześniejszych wersji nie było a jedynie zakłamanie sprzedawców i dużo złości z tego tytułu osób które słusznie zresztą poczuły się oszukane."

 

Ale mają na chomiku instalki do innych wersji i na 100% działa na VCDS 10.6.3PL.

 

Na wersji 11.10.1 EN działa "mniej stabilnie" czy ktoś pomoże rozszyfrować co to znaczy? Czy ktoś korzysta z ich kabla?

 

Pozdrawiam

 

 

Mało wiedzą :hehe . Jest już dawno 11.11.3PL działająca w pełni jak ory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem odpowiedz z e-service, że ich kabelek nie pójdzie z VCDS Wersja 11.11.3. Podrzucam treść odpowiedzi:

 

"na kablu vag001 to w ogóle nie ma dyskusji (podobnie jak na 99% rozwiązań dostępnych) o wersji PL, ta momentalnie "uwali" kabel podobnie jak wszystkie PL. Jedynie vag002 nie ulegnie uszkodzeniu ale z wersją 11.11.3 nie zadziała, to jasno wynika z opisu ze strony. Osobiście nie wierzymy aby pojawiła się jakakolwiek działająca wersja 11.11.3PL zważywszy iż nawet wcześniejszych wersji nie było a jedynie zakłamanie sprzedawców i dużo złości z tego tytułu osób które słusznie zresztą poczuły się oszukane."

 

Ale mają na chomiku instalki do innych wersji i na 100% działa na VCDS 10.6.3PL.

 

Na wersji 11.10.1 EN działa "mniej stabilnie" czy ktoś pomoże rozszyfrować co to znaczy? Czy ktoś korzysta z ich kabla?

 

Pozdrawiam

tak to prawda ich kable na 100% działają z wersją 10.6.3PL niestety tylko jako demo :),

"mniej stabilnie" znaczy nie używaj bo uwalisz kabel prędzej czy później,

trudno im napisać nie mamy i jeszcze długo mieć nie będziemy, nie umiemy, nie potrafimy, nie mamy pojęcia jak to możliwe... lepiej brzmi na 99% nikt nie ma bo my byśmy też mieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko ma ktoś vas-a 19.1 pl z okolic Rybnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności