Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

ad3. nic nie uszkodzisz ( co najwyżej uszkodzisz samego klona nieumiejętnie go obsługując :) )

A co jest najczestszym grzechem konczacym sie usmazeniem delikwenta?

 

ad4. pewnie się zaraz zgłoszą do Ciebie na PW :)

No wlasnie nikt sie nie zglosil.

Holol!!

PaCZ panie jaki dobrobyt w Polsce. Nikomu sie nie chce schylic po stUFke i pUl :)

 

 

Ten link to zwykły Commander - niewiele warty ( a cena kosmos) głównie tylko do liczników po linii K

A co to znaczy zwykly commander i czy inni w tej cenie maja cos lepszego?

I co jest po linii K ? :)

 

Wiem, zawsze moge przeczytac 100 stron tego watku i nastapi jasnoc :>

 

Koledzy, jak ktos cos ma fajnego do paska z 2008r w okolicach 150zl to niech sie zglosi na priva.

Mnie nie interesuje cofanie licznikow (na pohybel chu**m) tylko ewentualne sprawdzenie jak cos sie zes*a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez Markk Zobacz posta

ad3. nic nie uszkodzisz ( co najwyżej uszkodzisz samego klona nieumiejętnie go obsługując )

A co jest najczestszym grzechem konczacym sie usmazeniem delikwenta?

 

Używanie internetu.

 

 

Cytat Zamieszczone przez Markk Zobacz posta

ad4. pewnie się zaraz zgłoszą do Ciebie na PW

No wlasnie nikt sie nie zglosil.

Holol!!

PaCZ panie jaki dobrobyt w Polsce. Nikomu sie nie chce schylic po stUFke i pUl

 

Dziwisz się...Chcesz kupić (potem uwalisz) i będziesz miał pretensje do sprzedawcy.

Jak się nikt nie zgłosi...to masz:

 

Wujek Google znalazł mi jeszcze coś takiego http://www.e-service.info.pl/index.html

 

Ps.Mieszkasz na zachodzie i zarabiasz w ojro to kup ORI.

Uwierz mi...ZABŁYŚNIESZ NA FORUM.

A jeżeli nie mieszkasz ,to zmień profil ,albo j/w.

Edytowane przez marek29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
topek

Ps.Mieszkasz na zachodzie i zarabiasz w ojro to kup ORI.

Uwierz mi...ZABŁYŚNIESZ NA FORUM.

 

heheh:kciuki dobre ale z tego co widze to chyba najwięcej Niemców (patrząc na login i flagę kupujących )kupuje klony u chińczyków na DHg... po 30 $ i po mimo tego dobrobytu jadą na klonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używanie internetu.

Przemilcze.

Odpowiedz, ze tak powiem, od czapki.

 

 

Dziwisz się...Chcesz kupić (potem uwalisz) i będziesz miał pretensje do sprzedawcy.

Ale ty duzo o mnie wiesz :>

 

Ps.Mieszkasz na zachodzie i zarabiasz w ojro to kup ORI.

Ty na powaznie?

Jesli tak, to wlasciwie tez nie powinienem komentowac.

 

 

Uwierz mi...ZABŁYŚNIESZ NA FORUM.

Marze o tym :>

 

A jeżeli nie mieszkasz ,to zmień profil ,albo j/w.

Mieszkam, ale nie widze zwiazku.

 

heheh:kciuki dobre ale z tego co widze to chyba najwięcej Niemców (patrząc na login i flagę kupujących )kupuje klony u chińczyków na DHg... po 30 $ i po mimo tego dobrobytu jadą na klonach.

PaCZ pan co z glupki. Od tych zoltkUF kupujOM.

A tu skarpetki bezuciskowe, zdrowe

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemilcze.

Odpowiedz, ze tak powiem, od czapki.

Tzn.co chcesz tym wyrazić?Bo klonom rzeczywiście szkodzi używanie internetu,a dokładnie aktualizacja,także słuchaj rad,tych którzy coś wiedzą,a nie kozacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nikt sie nie zglosil.

Holol!!

PaCZ panie jaki dobrobyt w Polsce. Nikomu sie nie chce schylic po stUFke i pUl

 

No i schylił się ktoś bo też bym dał zarobić :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Pax, pax między Chrześcijany... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn.co chcesz tym wyrazić?Bo klonom rzeczywiście szkodzi używanie internetu,a dokładnie aktualizacja,także słuchaj rad,tych którzy coś wiedzą,a nie kozacz.

Acha, w takim razie bije sie w pierWsi i przepraszam.

Odebralem ta odpowiedz jako lekcewazaca na zasadzie: "poczytaj se chlopaku w necie"

A z ciekawosci, po co interfejs laczy sie z netem?

Przeciez to chyba sprawa offlinowa?

Tzn mam program na lapie, ide z lapem i interfejsem do auta.

Czy czegos nie qmam?

 

---------- Dodano o 14:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:14 ----------

 

No i schylił się ktoś bo też bym dał zarobić :D:D

Nikt !

:)

Jest nas dwoch. CZY stUwy do wyciagniecia.

Nikt nie chce? :)

 

---------- Dodano o 14:17 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:14 ----------

 

kupuje klony u chińczyków na DHg... po 30 $

Co to DHg...? :)

Guglalem chwile ale nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez Lupus28

Wujek Google znalazł mi jeszcze coś takiego http://www.e-service.info.pl/index.html

 

Kupował ktoś może kabel z ich stronki ?? Po korespondencji e-mailowej z kimś od nich dosyć ciekawie wygląda oferta.

Nikt !

 

 

Jest nas dwoch. CZY stUwy do wyciagniecia.

Nikt nie chce?

 

Ja chyba zaryzykuję i kupię właśnie z powyższej stronki ....

Edytowane przez peter2906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to DHg...?

Guglalem chwile ale nie znalazlem.

DHgate.com i tam wpisz sobie vagcom 11.8 na przykład,czy jaki tam chcesz inny.

 

Kupował ktoś może kabel z ich stronki ?? Po korespondencji e-mailowej z kimś od nich dosyć ciekawie wygląda oferta.

 

może i ciekawie ale pochodzi z tego zrudła pewnie co podałem a cenowo 2x:rumieniec

 

A z ciekawosci, po co interfejs laczy sie z netem?

Przeciez to chyba sprawa offlinowa?

Tzn mam program na lapie, ide z lapem i interfejsem do auta.

Czy czegos nie qmam?

 

Kupując interfejs ori masz zapewnione wsparcie jak z racji tego że co jakis czas wychodzi update do oprogramowania masz tez darmowe aktualizację tegoż softu .Wiec sam program ma taka opcje (jesli jej nie wyłączysz) że ze jak poczuje neta to łączy sie z Ross Tech i sie aktualizuje co bardzo szkodzi klonom jak i to że są przystosowane do ściśle określonych wersji. to tak w skrócie .

Jeśli naprawdę zastanawiasz sie nad klonem to radze przeczytać te 100-t stronicową lekturę

Co do czeo i dla czego.

Pozdr.

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może i ciekawie ale pochodzi z tego zrudła pewnie co podałem a cenowo 2x

Nie wiem czy akurat z tego samego żródła ... zamieszczę tutaj informację którą otrzymałem od sprzedającego :

 

"...vag002 właśnie nie jest klonem kabla R-T, ma zmodyfikowaną konstrukcję (przy tym zachowuje 100% funkcjonalności) stąd programowo nie może zostać zniszczony zgodnie z uprzednio przekazaną informacją. Internet można mieć włączony, nawet uruchomić wersję 10.6.3PL (będzie działać z ograniczeniami ale nie uszkodzi kabla), dlatego też podkreśliliśmy jego komfort użytkowania. ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzie działać z ograniczeniami ale nie uszkodzi kabla

 

ciekawy jestem jakie to ograniczenia zapewne brak longCoding,i ciekaw jestem co jeszcze ale jak zakupisz to sie podzielisz informacją:rumieniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawy jestem jakie to ograniczenia

Wzmianka dotyczy ograniczeń tylko w wersji 10.6.3PL ... w innych wersjach zapewne tych ograniczeń nie ma ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawy jestem jakie to ograniczenia zapewne brak longCoding,i ciekaw jestem co jeszcze ale jak zakupisz to sie podzielisz informacją:rumieniec

ograniczenia takie jak dla oryginalnego kabla w wersji angielskiej lub jakimkolwiek innym języku niż PL czyli niezarejestrowany/nieaktywowany

każda wyższa wersja niż 10.63Pl zabije ten kabel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ograniczenia takie jak dla oryginalnego kabla w wersji angielskiej lub jakimkolwiek innym języku niż PL czyli niezarejestrowany/nieaktywowany

każda wyższa wersja niż 10.63Pl zabije ten kabel

 

Czyli lipa i zwykła ściema,i żeby w miarę legalnie oferować to w necie piszą że to nie klony R-T

"...vag002 właśnie nie jest klonem kabla R-T, ma zmodyfikowaną konstrukcję (przy tym zachowuje 100% funkcjonalności)..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli lipa i zwykła ściema

Na jakiej podstawie tak sądzisz ?? Po tym że ktoś nie widząc tego kabla na oczy pisze że coś tam nie będzie działać bądż coś się z nim stanie albo że jest taki , siaki czy owaki .... Osobiście jeżeli nie miałem z czymś styczności to się nie wypowiadam o tej rzeczy... i tak jest w tym przypadku ... kupię i jak sprawdzę ten kabelek to poinformuję czy Pan Adam , który już wie że kabel zostanie zabity ma zadatki na wróżbitę ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jakiej podstawie tak sądzisz ?? Po tym że ktoś nie widząc tego kabla na oczy pisze że coś tam nie będzie działać bądż coś się z nim stanie albo że jest taki , siaki czy owaki ....

 

Chociażby na takiej że wiele informacji na ten temat jak działa ori hex can usb w danej wersji językowej i na czym polega aktywacja i dopasowanie unikalnego klucza aktywacji po między programem a interfejsem jest zawarte w tym 100-tu stronicowym wątku i prawdą jest co napisał kolega Adam że nawet ori nie może działać z dwiema wersjami językowymi full ponieważ wsady różną sie .

 

ograniczenia takie jak dla oryginalnego kabla w wersji angielskiej lub jakimkolwiek innym języku niż PL czyli niezarejestrowany/nieaktywowany

 

A na temat tego co można zrobić a czego nie, nieaktywowaną wersją informacje tez zawiera ten wątek

 

Przecież jak by nie patrzeć to tez jest jakis klon a nie ori:rumieniec

Na temat uwalenia sie nie wypowiem bo faktycznie nie miałem z tym do czynienia.

I nie zrozum mnie kolego źle że Ci odradzam a polecam coś innego ,nie handluję tym g.... ale wiem co sprzedawcy wypisuja aby sprzedac produkt dowodem tego są nawet posty w tym wątku ludzie pokupowali commandery i inne temu podobne do diagnostyki i jakież było ich zdziwienie jak nie mogli niekiedy nawet sczytać błędów a o diagnostyce to nawet nie wspomnę ,bo sprzedawca napisał że ten cudowny kabel robi wszystko.

Dlatego jesli kolego kupisz ten kabelek to podziel sie co on naprawdę potrafi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem że jak sprawdzę to dopiero napiszę .... na koniec tej dyskusji jeszcze zacytuję sprzedawcę , który jak sądzę ma pojęcie o tym co sprzedaje :

"........dla wywnioskowania o co chodzi dokładnie dob12 natomiast tutaj brakuje wiedzy odnośnie tego, jakim cudem kabel vag002 nie może zostać przeprogramowany i jaką drogą jest to realizowane (tak naprawdę ta ścieżka została opracowana dla zdalnych aktualizacji a później dodatkowo wykorzystana do destrukcji i samodestrukcji) w kopiach i kablach R-T, podczas gdy w vag002 ścieżka ta nie istnieje...w związku z powyższym serwery R-T ani oprogramowanie nie może nic zdziałać w kierunku przeprogramowania.

 

żadne oprogramowanie nie zabije tego kabla i w pewnym momencie R-T oraz lokalny partner się w tym zorientowali co skutkuje tym, iż wersja 10.6.5PL nie psuje kabla ale nie wyświetla też danych i informacji (wyświetlają się na sekundę) a w przypadku wersji EN wyższych niż 11.8 kodowanie długie nie zmienia nastaw pomimo komunikatu o akceptacji kodowania. To również dlatego od wersji 11.11.3 zmieniono nawet sterownik USB aby uniemożliwić nawet testy i zabawę przy użyciu kabli typu vag002 na nowszych softach EN

 

prosimy się nie denerwować, jesteśmy pewni tego "programowo niezniszczalny"..............."

 

Na tą chwilę tyle w temacie tego kabla ... reszta po tym jak go potestuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go już zamówiłem, jak dostanę i sprawdzę dam znać co i jak.. :)

 

a wróżbitów tu nie brakuje więc się nie dziw Kolego :), ja też usłyszałem, że uwale kabel... Ktoś ma szklaną kulę... :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wróżbitów tu nie brakuje więc się nie dziw Kolego

 

ja i takich co Im sie zdaje że to wiedzą wszystko po przeczytaniu paru postów

 

.... na koniec tej dyskusji jeszcze zacytuję sprzedawcę , który jak sądzę ma pojęcie o tym co sprzedaje

 

Szanowni panowie którzy to wszystko wiecie nie pisze o uwaleniu a o tym ze wersja PL nie bedzie to full chodzić czyli nie bedzie to wersja aktywowana czyli nie zrobisz nim 60 % tego co zrobisz na sofcie EN aktywowanym do wersji 11.3 co wynika z opisu.

Czasami Panowie przeczytać to nie wszystko!!! bo trzeba wiedzieć co sie czyta i rozumieć to!!, a żeby to rozumieć to jednak wypadało by coś wiedzieć !!

a Jeszce pare postów wyżej nie wiedzieliście co to HEX CAN USB i VCDS. i jaki kabelek do Waszej furki

Reszta bez komentarza

 

Witam czytałem więcej niż parę stron tego wątku.... i tak jak wszyscy chciałbym zakupić kabelek do swojej furki B6 2006... Patrząc na all są kabelki za 75 zł np http://allegro.pl/vag-commander-hex-...299100492.html

lub za 125 zł http://allegro.pl/vag-k-can-commande...317354957.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności