Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Poczytalem o tych kablach i rowniez mam metlik wiec postanowilem poszukac kabla u siebie w miescie. i znalazlem

http://allegro.pl/kabel-diagnostyczny-golf-vag-kkl-obd-audi-vw-seat-i1409207995.html i http://allegro.pl/promocja-oryg-vag-kkl-usb-cd-napraw-vw-seat-audi-i1405993987.html

i moze mi ktos powiedziec czy warto taki kabel kupic i czy do zwyklych zadan typu sprawdzenie - usuniecie bledow dla uzytku domowego wystarczy czy trzeba w cos lepszego inwestowac? Prosze o ewentualne linki z wyjasnieniem co rozni te kable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego auta KKL + VAG-COM 311.2 (lub VCDS Lite). Zapraszam do przeczytania tego wątku od samiutkiego początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze kabel z KKL program powiedzmy tez mam obadany tylko prosze o pomoc w wyborze samego interfejsu/kabelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i moze mi ktos powiedziec czy warto taki kabel kupic i czy do zwyklych zadan typu sprawdzenie - usuniecie bledow dla uzytku domowego wystarczy czy trzeba w cos lepszego inwestowac? Prosze o ewentualne linki z wyjasnieniem co rozni te kable
Do diagnostyki Twojego autka w zupełności wystarczy, tylko że można znaleźć tańsze kabelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze kabel z KKL program powiedzmy tez mam obadany tylko prosze o pomoc w wyborze samego interfejsu/kabelka
każdy od35 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tylko pare osob z tego porum ostrzegalo mnie przed tymi za 30 zl ze 2-3 razy uzyli i sie popsul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem ten oto kabel KKL http://allegro.pl/show_item.php?item=1408158256 . Czy ktoś z forum mógłby mi podesłać na e-mail'a VAG-COM 311.2 (lub VCDS Lite)? Byłbym wdzięczny. [email protected]

Edytowane przez spiczak25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zakupiłem ten oto kabel KKL http://allegro.pl/show_item.php?item=1408158256 . Czy ktoś z forum mógłby mi podesłać na e-mail'a VAG-COM 311.2 (lub VCDS Lite)? Byłbym wdzięczny. [email protected]

 

http://www.sendspace.pl - szukaj: vag 311

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki wielkie, już kolega sipowitz mi wczoraj pomógł. Dzięki za chęci niesienia pomocy dla forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ma ktoś instrukcję obsługi do VW Tool 2.0.9 lub VAG COM 3.11 (oczywiście po polsku :dobrze), bo znalazłem tylko po angielsku.

mój mail: [email protected]

sorry za OT.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum mógłby mi podesłać na e-mail'a VAG-COM 311.2 (lub VCDS Lite)? do kabelka kkl a może ma ktoś soft polskiego vaga jak by podesłał to było by miło [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko! Czy do mojego autka będzie pasował przewód , który kupił 2-ba ? tam jest napisane,że do 2004 roku,ja mam 2005 ale jest to b5 więc się zastanawiam czy będzie ok Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z forum mógłby mi podesłać na e-mail'a VAG-COM 311.2 (lub VCDS Lite)? do kabelka kkl a może ma ktoś soft polskiego vaga jak by podesłał to było by miło [email protected]

Poszło:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, do B5 możesz zakupić.

 

Dzięki:) Ostanie pytanko! co będę potrzebował jeszcze do tego kabelka ? wiadomo jakiegoś kompa a oprócz tego coś jeszcze? program do instalacji to chyba będzie z kabelkiem ? Dzięki za szybką pomoc. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie przyłączam się do prośby wielu kolegów z forum o VAG-COM 311.2

wczoraj przysłano mi kabelek i nie wiem jaki program jest najlepszy mam polskiego vaga 4.9.

Z góry dziękuje. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Spider

 

w sieci jest tego pełno 1 min szukania :mlask

 

---------- Post added at 12:29 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

 

#czikabonita

 

mam taki sam i pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realone - a to nie jest tylko do obd? z tego co wiem to b5 ma obd2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
realone - a to nie jest tylko do obd? z tego co wiem to b5 ma obd2

Ten kabelek jest OBDII i będzie pasował. Swoją drogą na allegro można znaleźć tańsze kabelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności