Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

a trzeba było troszkę poczekać... bodajże od 25.04 zmieniają się przepisy odnośnie zakupów m.in. przez internet....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup,to przynajmniej będziemy mieli sprawdzoną informację czy robi czy nie po twoich testach,jeśli oczywiście zechcesz się tym podzielić.:D

 

Kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie same

 

A jeżeli wezmę te z e-service to 002 czy 004, który lepszy różnią się tylko oprogramowaniem ?

 

W moich wniosków wynika, że kabel 004 będzie lepszy ponieważ współpracuje z nowszym oprogramowaniem. I czy 004 będzie współpracował z np VCDS 11 czy 10 ?

 

Który kabel jest lepszy bo cena jest taka sama a jakaś różnica jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz a co do programu to zapytaj sprzedawcy powinien działać z najnowszą wersją VCDS ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję czegoś niedrogiego do diagnozowania mojego B6 z 2008r, chodzi mi też o możliwość aktywowania np multifunkcji itd.

Z grubszymi sprawami o tak będę się udawał do warsztatu, jednak chciałbym trochę pomodzić we własnym paszczaku.

Możecie mi Panowie coś polecić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję czegoś niedrogiego do diagnozowania mojego B6 z 2008r, chodzi mi też o możliwość aktywowania np multifunkcji itd.

Z grubszymi sprawami o tak będę się udawał do warsztatu, jednak chciałbym trochę pomodzić we własnym paszczaku.

Możecie mi Panowie coś polecić?

Pozdrawiam

 

Cześć, miałem taki sam problem co ty i zamówiłem kabel 002 na stronce http://www.e-service.info.pl/

Do wykonania podstawowych funkcji da rade. Na pewno lepsze od tego szajsu na allegro po tej samej cenie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz a dostałeś jakieś oprogramowanie do tego kabla 002 czy musiałeś sam ściągnąć z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mateusz a dostałeś jakieś oprogramowanie do tego kabla 002 czy musiałeś sam ściągnąć z internetu.

 

Dostałem w linkach do pobrania. Tylko nic za dużo się nie zorientowałem, ponieważ dzisiaj go zamówiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki kabelek.Kabel USB Interfejs diagnostyczny VAG - KKL COM 409.1 złącze OBD II do tego program Polski Vag 4.9. Mam problem z instalacją sterowników do kabelka pod win7 64bit. czy to w ogóle zadziała pod tym windowsem?, jak nie, czy jest możliwość instalacji innego oprogramowania pod ten interfejs i win 7/64?. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod win 64bit tylko VCDS lub VCDS Lite wewntualnie wirtualna maszyna i postawienie na niej XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod win 64bit tylko VCDS lub VCDS Lite wewntualnie wirtualna maszyna i postawienie na niej XP
Dzięki Mielke za szybką odp. A vag-com 409.1pl da radę z tym interfejsem na win7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A vag-com 409.1pl

 

to jest taka wersja PL :padaka

A gdzie to mozna znaleźć????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ,EN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie wersje też są dostępne w goolge (przynajmniej tak są podpisane jako polsko-języczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności