Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym odpalić vag-com'a lub vcds'a. Czy z tym kabelkiem jest to możliwe?

Nie.

 

Który VAG najlepiej pod niego podpiąć i skąd go najlepiej dostać?

VAG COM 311.2 na chomiku można znaleźć lub VCDS Lite: http://download.ross-tech.com/VCDS/download/Lite100/VCDS-Lite-1.2-Installer.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę obecnie w sieci Vaga kompatybilnego z sys Win 7 64bit? VAG KKL 4.9 pl byłby ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szmelc. Cena=Jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zilun

Witam .Jestem tu nowy sprawilem sobie Passata i zastanawiam sie nad kupnem kabla do diagnostyki silnika, osprzetu,lagi turbiny itp czy moglby ktos mi pomuc mianowicie chodzi o vw passat 1.9tdi 110ps afn 1997r z gory dziekuje o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam B6 z 2007r, 2.0 TDI, jaki interfejs żeby usunać mu błędy sonda lamba i światła przedniego oraz żeby ogarnąć jaki przebieg jest naprawdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam polo 6n i passata b6 2009r a mam zamiar zakupic passata b5 fl i potrzebowalbym kabla ktory podejdzie mi pod te wszytskie autka glownie uzywanymi funkcjami bedzie sprawdzanie błędów jak i odczyt prawdziwego przebiegu prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałem zapytać czy ten kabel http://allegro.pl/interfejs-vag-usb-kkl-obd2-obd1-piny-promocja-i3240623695.html będzie pasował do Passata B3 VR6 (AAA) model ECU - BOSCH 0 261 200 491 :: 021 906 258 CB 40/92, rocznik 1992. Gniazdo znajdujące się w aucie to OBD I. Jaka wersja Vag-com będzie odpowiednia dot ego zestawu (kabel + auto) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a teraz jaka wersja Vag-com'a będzie do niego pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, a teraz jaka wersja Vag-com'a będzie do niego pasować?
W aukcji jest przecież to napisane - "Interfejs współpracuje z VAG-COM do wersji 409-1"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

stałem się posiadaczem Passata B5 Fl 2004r. model 2005 1,9TDI 131KM. Zakupiłem kabelek vag+can commander 3.6. Odczytałem przebieg oryginalny samochodu, ale nie mogę odczytać np. błędów gdyż wyskakuje komunikat : Target unit not responding.Diagnostic not opened. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę coś zdziałać z tym programem i kabelkiem, czy kupić coś drugiego. Chodzi mi o to abym mógł sczytać i skasować ewentualne błędy. Proszę o podpowiedź gdyż zaczynam przygodę z VAG. Proszę o ewentualne interfejsy DZIAŁAJĄCE do 200pln.

Pozdrawiam i liczę na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup zwykły KKL i dotego znajdź z necie vcds-lite pełna wersje lub vag com 311.2.

A nie baw sie w odczyt błędów commanderem bo to kabelek raczej do liczników jest.

Ewentualnie jesli ten kabelek współpracuje z VW-Tool ,bo wiem że niektóre commandery to potrafią ,to uzyj do diagnostyki tego programu,ale generalnie ja polecam kkl i któryś z programów opisanych wyżej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Słuchaj bo mi się wydaję że mam magistralę po linii CAN ale tego nie jestem pewien. Wysyłam link z kablem zobaczcie czy ten może się nadać ? : http://allegro.pl/show_item.php?item=3314066211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności