Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odczytam tym pin w immo w audi 2006r ???

Jeżeli masz RB ,to może być problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mam zonka bo nie mam czym sprawdzic, za stary kabelek mam i chce cos nowszego kupic, obecnym to moge tylko polukac do climatronika, zegary i cos tam jeszcze

Edytowane przez kiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kabla - kabli do passata b5fl 2001 bez can aby można było, programować komfort, adaptacja nowych urządzeń, korekta licznika, diagnoza silnika, logi, kasowanie błędów, zmiana mapy silnika oraz do skody superb 2004 na can, taki sam zakres czynności. Czy podejdzie jakiś jeden kabel do tych dwóch aut???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erykidzi Pa PW podesłałem ci info. Jest taki kabel co zrobi wszystkie auta VAG, wszystko i wszystkie roczniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam Passata B6 2008r z silnikiem 2.0 TDI 170 KM CR. Prosiłbym was o porade jaki w miarę tani interfejs mogę kupić aby w pełni współpracował z moim samochodem. Aktualnie posiadam interfejs VAG-K+CAN COMMANDER FULL i próbowałem się połączyć za pomocą programu VAG-COM lecz niestety zero odpowiedzi ze strony samochodu, komputer tylko mysli i mysli a mo chwili wyświetla komunikat że nie może się połączyć. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arkowski1992 poszło na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupel szuka czegoś do scanowania błędów i ich usunięcia, ma być nieduże i szybko. Czy coś takiego warto zakupić? http://allegro.pl/skaner-diagnostyczny-obd2-kody-bledow-j-polski-i2879912433.html Ktos może ma taki sprzęt na forum i mógłby się podzielić opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupel szuka czegoś do scanowania błędów i ich usunięcia, ma być nieduże i szybko. Czy coś takiego warto zakupić? http://allegro.pl/skaner-diagnostyczny-obd2-kody-bledow-j-polski-i2879912433.html Ktos może ma taki sprzęt na forum i mógłby się podzielić opinia.

 

Jak szukasz coś do B6 to na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz coś do B6 to na pw.

 

To może podrzuć i mi małe co nieco na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz coś do B6 to na pw.

 

Tak kumpel szuka czegoś mniejszego żeby nie ciągać się do klienta z laptopem.

A kabel i vcds-a ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hmm My tutaj raczej samochodami jeździmy. ;)

 

Zgadza się. Gural a Ty co myślisz o tym fejsie co zapisałem w linku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciechpop poszło na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś już testował ten sprzęt i czy warto to zakupić bo cena przystępna jest http://www.e-service.info.pl/VAG002.html czy lepiej zaopatrzyć się u forumowego kolegi Kacpra.Doczytałem trochę wątek wstecz i trzeba stwierdzić że pewniej i bezpieczniej będzie zaopatrzyc sie u kolegi z forum.

Edytowane przez kubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego miałem ten kabelek były z nim spore problemy. Jakość wykonania OK, cena przystępna. Lecz nie kupił bym kolejny raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje kabla oraz oprogramowania do odczytu (kasowania) błędów i zmiany ustawień (automatyczne zamykanie drzwi.. itd). Passat B5 2001r. 1,9TDI 130 KM. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności