Skocz do zawartości
vwiater

Interfejs OBDII jaki wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy zakupiłem moj brat zakupił kabelek can + k dostal do tego płytke ze sterownikami.

Na aukcji niby jest napisane, ze wspolpracuje z windowsem 7... ale najpredzej 32 bitowym :P

 

Mam pytanie czy ktos ma moze sterowniki do kabla 64 bit lub jak rozwiazac ten problem?

"TEST" w VCDS lite wychodzi dobrze, ale nie moze sie skomunikowac z autem, w tym jest główny problem.

W zaden sposob tez nie moge zainstalowac tych dodanych sterownikow poniewaz po wskazaniu ich miejsca windows i tak instaluje swoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brat zakupił kabelek can + k dostal do tego płytke ze sterownikami.

a jaki to kabelek i do jakiego samochodu bo z Twojego opisu to nic nie wynika czy to K+can Commander ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz dopiero zostalem uswiadomiony, ze to K+can commander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, teraz dopiero zostalem uswiadomiony, ze to K+can commander

Noto już chyba znasz odpowiedź na swoje pytanie:rumieniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noto już chyba znasz odpowiedź na swoje pytanie

 

no dobra, odpowiedz jest mi znana ale skad dobrac do tego sterownik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra, odpowiedz jest mi znana ale skad dobrac do tego sterownik?

 

nie rozumiem o co Ci teraz chodzi???

 

jesli nie działają te z płyty i windows nie widzi kabla to pobierz sterowniki FTDI do twojego systemu z netu np tu

 

 

 

"TEST" w VCDS lite wychodzi dobrze, ale nie moze sie skomunikowac z autem

 

Jesli test pokazuje Ci ok to znaczy że sterowniki masz zainstalowane i system widzi kabel i nadał mu jakis port com,

wiec określ sie o co dokładnie Ci chodzi bo narazie to sam sobie przeczysz.

tylko że ten kabel nigdy nie bedzie działał z VCDS lite ani innym Vag-iem,tylko z K Can Commanderem i z programem vwTool co najwyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy problem jest z tym, ze sterowniki system instaluje owszem ale jakies swoje windowsowe. A nie te ktore wskazuje poprzez ręczne wybieranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najwiekszy problem jest z tym, ze sterowniki system instaluje owszem ale jakies swoje windowsowe. A nie te ktore wskazuje poprzez ręczne wybieranie

Nie znam na tyle windows 7 aby sie wypowiedzieć na100%,ale wydaje mi sie że tak jak win xp jeśli pierwszy raz wybrałeś i wskazałeś dobrze lokalizacje sterowników to zniej właśnie instaluje,ale niestety kolejny raz przy kolejnych próbach pobiera je już z systemu.Musisz je teraz z systemu odinstalować.Na płycie którą dostałeś z kablem jest folder ze sterownikami które miałeś wskazać przy instalacji,w tym folderze jest

(powinien być)plik o nazwie FTDIUNIN.exe.Włóż płyte do napędu znajdź ten plik ( ja go mam w folderze CDM_Setup,nie wiem jak jest u Ciebie) i kliknij na niego ,powinien Ci odinstalować sterowniki z systemu,a potem wpiąć kabel wskazać poprawna lokalizacje dobrych sterowników i zainstalować od nowa.Jeśli jednak FTDIunin.exe nie odinstaluje tych sterowników pozostaje ich reczne znalezienie i usunięcie.W win xp znajdują sie one w folderze system32.Powinien sie tez tam znajdowac plik FTDIUNIN i mozna uruchomić deistalacje tym plikiem z tamtej lokalizacji.

Edytowane przez dob12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Twojej wersji ,ale w (przynajmniej mojej) wersji trzeba było instalować sterowniki MicroDog Drivers .

W anty-virze trzeba dodać do wyjątków.TO NIE JEST WIRUS ,ANI SZPIEG.Nie wiem jak win 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje juz mozna zamknac poniewaz powiedzialem mu zeby odeslal ten smiec :)

Jak dostanie pieniadze znow bedzie czegos szukal tylko tym razem z pomoca forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam bardzo serdecznie

czytam ten temat i przepraszam ze pojde na latwizne czy moze mi ktos napisac na pw.jaki kabel do passka b6 z model 2008 kupic i gdzie

oczywiscie w wersji pl.

bede bardzo zobowiazany

 

---------- Dodano o 22:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:24 ----------

 

i w rozsadnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek nawet dobry ale ja na twoim miejscu wziąłbym wersję na bt. Niestety nie umywa się do vag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! nie zabardzo wiem gdzie o to zapytać, ale szukam kogoś z vagiem w okolicy Drammen lub Oslo w Norwegii. potrzeba zczytania błędów w pasacie b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest już jakiś can-commander obsługujący auta po 2010 r?

 

Według opisów na allegro są, ale sprzedający piszą że powinien działać. A powinien to za mało jak na 400pln. Ktoś może testował i może potwierdzić?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co najlepiej kupić do mojego passka tak żeby wszystko chodziło, znalazłem dwie pozycje na alledrogo:

http://allegro.pl/vag-k-can-3-6-passat-b6-touareg-golf-v-audi-c6-q7-i2367231443.html

http://allegro.pl/vag-k-can-1-4-przebieg-kontrola-korekta-diag-88-08-i2367231461.html

chyba że jeszcze jakiś inny, chciałbym żeby działało z VCDS 11.11.3PL

Jak by mógł ktoś podpowiedziec bede wdzieczny.

 

Albo może coś takiego będzie dobre ?

http://www.obdchina.com/vag-com-1110-latest-version-p-14.html

lub

http://www.aliexpress.com/product-fm/572007146-VAG-11-3-VAG-COM-11-11-VAGCOM-11-11-3-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-wholesalers.html

Edytowane przez Jokers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko co najlepiej kupić do mojego passka tak żeby wszystko chodziło, znalazłem dwie pozycje na alledrogo:

http://allegro.pl/vag-k-can-3-6-pass...367231443.html

http://allegro.pl/vag-k-can-1-4-prze...367231461.html

chyba że jeszcze jakiś inny, chciałbym żeby działało z VCDS 11.11.3PL

Jak by mógł ktoś podpowiedziec bede wdzieczny.

 

TO chodzi z VCDS 11.11.3PL a o reszcie to możesz zapomnieć żeby z tym współpracowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na vas 50 54 jesli ktos cos wie prosz o komentaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie czy może ktoś podać linka jaki kabelek najlepiej kupić do 1,8T 98r AEB . Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam pytanie czy może ktoś podać linka jaki kabelek najlepiej kupić do 1,8T 98r AEB . Z góry dzięki

 

Czytać sie nie chce? :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności