Skocz do zawartości
Gość gesio

B6 wersja sportline

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy Sportline ma jeszcze przyciemniane szyby z tyłu
niestety nie, nie każdy ma przyciemnione szybki :)
A zawieszenie owszem super na narmalne równe drogi... też wam tak stuka na dziurach ???

Mi nic nie stuka na dziurach.

Zawieszenie - dla mnie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam przyciemnione szyby 3szt tyl maja tylko jesli posiadaja sportpakiet,na sportpakiet sklada sie kola 17cali lub 18 nie 16!!! halogeny,sroby zabezpieczajace kola,przyciemnione szyby o 65% i jesli to nie sportline to obnizone zawieszenie o 15 mm,sportpakiety nazywaja sie tak jak felgi i moga to byc tylko i wylacznie pakiety;17cali " MACAU" "MONTE CARLO" "LE MANS" "WESTWOOD" "AVIGNION" "SIENA" 18 cali "CHICAGO" "SAMARKAND" "BUDAPEST" ceny pakietow od 1115euro do 1870euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Widziałem niejednego sportline na felgach 16tkach. One są takie typowe. Mają wstawki z polerowanego aluminium.

 

I nie jest regułą czy ma listwy chrom naokoło szyb, bo mój to sportline a ma takowe, ani ciemne szyby, bo mój ma a są sportline które nie mają. Najpewniej jest spojzec we wlepke w kole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od fantazji i i ilosci kasy kupujacego w salonie przyslowiowego niemca ja mialem sportline z pelnym chromem relingi i kolo szyb i pakietem AVIGNION pakiet chromowanych ramek kolo szyb do sportline przy zakupie nowego to doplata 215e a chromowe relingi 255e p.s.jak ktos szuka chromowych relingow to na ebay-u 99e igly koplet 2szt!!!

Edytowane przez sylwusie2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy po numerze VIN sprawdze w serwisie jaką mam wersję?

Mam paska z 2006r, na 17 tkach, regul. elektr. z pamięcią foteli, napis passat na desce, pełny chrom, MFD 2, jaka to może być wersja? Gdzie i jak to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sportline ma koła 16", przyciemnione 5szyb, czarne ramki wokół szyb, czarne relingi, fajne fotele, obniżone zawieszenie, skóra kierownica. Jeździ się fajnie i jest różnica w jeździe highline a sportline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy po numerze VIN sprawdze w serwisie jaką mam wersję?

Mam paska z 2006r, na 17 tkach, regul. elektr. z pamięcią foteli, napis passat na desce, pełny chrom, MFD 2, jaka to może być wersja? Gdzie i jak to sprawdzić?

 

Podaj mi swój numer VIN na PM. Może uda się sprawdzić cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak masz ksiazke to bedzie napisane np.passat var. i np.sport comfort high albo w bagazniku tam gdzie zapas tez bedzie naklejka a jak nie to po vin w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam sportline-a Relingi są czarne, wokół szyb srebrne opaski, na dziurach i pomorskich drogach strasznie tłucze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możemy się wymienić, ja mam standardowe sprężyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Bo Cię nie stać na olej ? a tak na serio jak juz masz takiego super wypas passata to poczytaj instrukcję (chyba potrafisz czytac, bo jakos musiales na passata zarobic).tam jak byk pisze, że olej w skrzyni DSG 6 biegowej sie wymienia co 60k km.tyle na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, przeszukałem forum odpowiedzi nie znalazłem więc zapytam - czy jest taka opcja że w moim pasku wersja highline jest fabryczne zawieszenie od sportlina? Ostatnio zaparkowałem obok podobnego passata i wizualnie tamten był sporo wyższy, więc się zainteresowałem tematem. Jeśli chodzi o jazdę mój jest faktycznie bardzo twardy, na zakrętach się nie wychyla. Jeśli ktoś zna temat proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie, przeszukałem forum odpowiedzi nie znalazłem więc zapytam - czy jest taka opcja że w moim pasku wersja highline jest fabryczne zawieszenie od sportlina? Ostatnio zaparkowałem obok podobnego passata i wizualnie tamten był sporo wyższy, więc się zainteresowałem tematem. Jeśli chodzi o jazdę mój jest faktycznie bardzo twardy, na zakrętach się nie wychyla. Jeśli ktoś zna temat proszę o odpowiedź.

 

Może byc taka opcja, tak jak pisali koledzy wcześniej niemiec mógł sobie zamówić zawieszenie obnizone od sportlina.

Ja np mam higjlina z pl salonu a kolega z De i jego widać że siedzi niżej od mojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam passata B6 z 2007 roku wersję sport. Moje pytanie dotyczy czy idzie na na spreżynach bądź resorach podnieść?  Przy 5 osobach chaczę o wyboje na drogach osiedlowych, a jak samemu jadę to niekoniecznie to też wszystko zależy jak jest wykonany wybuj. Więc chciałbym go trochę podnieść jezeli jest możliwość, a jak nie to co musiałbym wymienić aby stal wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amortyzatory  już pewnie siadly 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, MucikV napisał:

Amortyzatory  już pewnie siadly 

Zeszłym roku w lipcu miałem robiony przegląd i wskazywało na bardzo dobre amortyzatory. A mam tak od kupienia auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś nowe w salonie ?Takie badanie na stacji jest mało wiarygodne i wiele czynników ma wpływ na wynik 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jest kupione z salonu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności