Skocz do zawartości
pag-bud

PASSAT B6 3,6 fsi 280km i jaki gaz LPG

Rekomendowane odpowiedzi

UP.

 

Coś w temacie ruszyło? Ktoś ma jakieś wieści-nowinki? Oczywiście V6 FSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRINS VSI DI posiada rozne instalacje do FSI, TFSI, al niestety do Passka nie maja jedyne 3,2 to od Audi A6 o kodzie silnika AUK 188KW 2007. O kosztach nie bede pisal.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PRINS VSI DI posiada rozne instalacje do FSI, TFSI, al niestety do Passka nie maja jedyne 3,2 to od Audi A6 o kodzie silnika AUK 188KW 2007. O kosztach nie bede pisal.............

 

 

 

Właśnie jestem po telefonie do warsztatu w ostrowcu koszt instalacji 8 tys PLN instalacja firmy PRINS instalowana w niemczech od zeszlego roku instalacja "pali" ok 80 % gazu i 20% benzynki takze mysle ze przy przebiegach rzedu 20-25 tys rocznie 2 latka wystarcza na spłate instalacji. Oczywiście mowa o passacie 3.2 FSI którego jestem szczęśliwym posiadaczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nie chciał robić z swojego auta królika doświadczalnego, a nie oszukujmy się takimi są auta z silnikami FSI + LPG. Owszem są już udokumentowane duże przebiegi na takich silnikach zasilanych LPG, ale w większości są to auta mechaników, bądź auta testowe producentów osprzętu do LPG. Takie auta są pod niemal ciągłą kontrolą specjalistów. Gdyby mnie przyszło robić tyle km rocznie, kupił bym auto które po prostu lubi LPG.

 

Z drugiej strony, ktoś to testować musi - tak więc do dzieła panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy

Ostatnio wysłałem kilka @ do gazowników z zapytaniem o możliwość zagazowania mojego V6 - oto odpowiedzi:

Witam

Proszę o kontakt w sprawie instalacji pod koniec września na adres

[email protected] tel. 14 6460090, 91

Pozdrawiam,

 

Dariusz Michnik

Dział Handlowy

--------------------------------------------

CZAKRAM Jacek Okoński Sp. J.

ul. Dojazd 1, 33-100 Tarnów

Tel. 14 646-00-51

http://www.czakram.pl http://www.lpg-brc.pl

I kolejna odpowiedź:

Witam .

Jeśli chodzi o Pański samochód Passat z kodem silnika AXZ to nie widnieje na naszym wykazie instalacji Stella DPI firmy ELPIGAZ/AEB - bezpośredni wtrysk http://www.gcautogaz.pl/pdf/xsmw7t7ioz.pdf .

Wykonywaliśmy konwersję silnika 3,2 l z kodem AUZ i napędem 2 WD - w ramach indywidualnego tworzenia oprogramowania .Czas realizacji w takim wariancie 3-4 tygodni .Ostatnio wykonaliśmy konwersję pojazdu z poza wykazu VW Touareg 3,6 l i trwało to 3 tygodnie .

-

Dzwonił do mnie również przedstawiciel ze STAG'a - mówił że w sierpniu będą uczyć gazowników zakładać instalację do takich motorów i we wrześniu już będzie można gazować w stacjach mających autoryzację staga.

Więc jednak coś się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to wszystko sekwencje z dotryskami benzyny , także śmiem twierdzić że nic się nie dzieje . Na niemieckim forum gazowym są ze dwa auta z zainstalowanym JTG HP , gdzie gaz jest lany przez wtryski benzynowe -- reszta rozwiązań jest bez sensu.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a proszę może nie Passat ale 3.6 FSI 280 KM w VW Touareg i jeżdzi, widziałem i wymieniłem dwa zdania z zadowolonym właścicielem pojazdu

 

tutaj tiguan TSI

 

 

 

co do warsztatu, opinie są podzielone, jedni ubóstwiają inni by spalili na stosie, wg mnie robią czary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności