Skocz do zawartości
dzodzol

sterowanie z kierownicy nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno passata 2002 kombi z navi mcd i nie działa mi sterowanie przy kierownicy. Orginalnie nie było tam navi a poprzednie właściciel zamontował ją prawdopodobnie sam. Widziałem na allegro adapter mcd do podłączenie navi, czy to pomoże? Używał ktoś już kiedyś tego używał, ewentualnie gdzie jest problem?

Edytowane przez dzodzol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem coś podobnego w passku z 2002 :D tylko że miałem orginalną navi MFD i nie miałem podświetlenia na kierownicy ani sterowania z kierownicy, podjechałem do znajomego mechanika i okazało się że jest coś nie tak z kostką tą co wchodzi do navi, została naprawiona i wszystko było sterowanie i podświetlenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał no tak ale ty miłeś montowaną navi fabrycznie a mi chodzi czy jak podłącze przez ten adapter to czy bede miał pewność że wszystko jest podłączone dobrze i ewentualnie wtedy szukać gdzie indziej przyczyny. Wyczytałem też na forum ze być może trzeba zakodowac kierownice, chodz nie do końca wiem o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też navi nie była zamontowana seryjnie :D sam ją montowałem tzn. w warsztacie który tym się zajmuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A używałeś tego

 

już niestety na to pytanie nie odpowiem bo zleciłem montaż firmie... ale wiem że tylko zamawiali jakiś kabel i kostke aby podłączyć zmieniarke, ale kabel i kostka były orginalne z ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak wypróbuje ten kabalek:) Tylko tyle mi zostaje. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem ze sterowaniem radiem MCD VW z kierownicy,

od samego początku nie reaguje na przyciski, dzisiaj udało mi się wyjąć radio i czy ktoś mógłby rzucić okiem

czy przy radiu jest podłączone wszystko ok.

 

Ponieważ nie wiem czy rozbierać kierownice i tam szukać przyczyny

zdjecie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności