Skocz do zawartości
syjan1212

problem z otwieraniem kluczykiem zapasowym

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mozecie mi powiedziec jak uaktywnic ta opcje, miałem ja zaprogramowana ze jak otwieram auto z kluczyka alarm sie uruchamia, po odłaczaniu aku cos sie rozkodowało,

Czy ktoś wie jak zakodować aby przy otwarciu auta z kluczyka alarm się włączył. Mam ten sam problem jak kolega: przed odłączeniem akumulatora się włączał alarm jak otworze kluczykiem a teraz dopiero jak drzwi otworze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zapasowego drugiego kluczyka to dziś przerabiałem temat na własnym aucie ponieważ gdzieś zgubiłem pierwszy kluczyk.

Podszedłem do auta z drugim jaki miałem i normalnie otwarłem auto z pilota następnie normalnie odpaliłem, ale że były szyby oszronione to zgasiłem i wyszedłem i zamknąłem auto. Po czym okazało się, że nie mogę go już otworzyć z pilota. Dokładnie nie mogłem drzwi bo bagażnik mogłem i zamykać bo widziałem, że auto reagowało na przycisk zamykania a na otwierania kompletnie nic. Nawet myślałem że przycisk się w pilocie magicznie w tym momencie zepsuł. Otworzyłem awaryjnie drzwi poprzez zdjęcie zaślepki przy klamce drzwi kierowcy i wsunięciu w ukryty pod nią zamek, po przekręceniu drzwi się otwarły.

Wsiadłem i wsunąłem klucz w stacyjkę i auto normalnie odpaliło. Po czym wysiadłem i zamknąłem auto z pilota i kiedy nacisnąłem przycisk otwierania zamek się otworzył. Od tego momentu pilot już działa.

Może jest jakaś procedura przy użyciu zapasowego, że 1 raz otworzy i trzeba auto parę razy odpalać i gasić żeby się sparował/zakodował jakoś, no wie wiem ale o dziwo po takiej właśnie czynności otwieranie z pilota zaczęło działać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności