Skocz do zawartości
mgrabow

FIS i nawigacja/komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam duży wyświetlacz FIS, na którym elegancko wyświetla się komputer, a kiedy navi prowadzi - odpowiednie wskazówki.

 

Tylko w trakcie prowadzenia nie mogę (nie umiem?) przełączyć się z powrotem na komputer... Czy da się to jakoś łatwo zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dłużej przytrzymać górny przycisk na prawej dźwigni i wróci do głównego menu albo do ostatniej wyświetlanej opcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wydawało mi się, że tak już próbowałem, ale może byłem za mało cierpliwy i za krótko czekałem :) Spróbuję raz jeszcze.

 

Rzeczywiście działa dokładnie jak opisałeś. Dzięki wielkie!

Edytowane przez mgrabow
Uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pomogło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i pomogło?

 

Rzeczywiście działa dokładnie jak opisałeś. Dzięki wielkie!

 

No przecież napisał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam MFA plus lecz w żaden sposób nie można wejść do ustawień nawet pas w servisie VW nie dal rady stwierdzając ze możne być coś zepsute ale co to musieli by sprawdzać.. (martwi mnie ze skasują mnie a sprawa będzie prosta) możne ktoś z was spotkał się z takim czymś i zna odpowiedz z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam pytanko, miał podłączoną NAVI MFD D do zegara z pełnym fisem - super !!! ale od września 2011 r. kiedy to padł mi dwukrotnie akumulator NAVI nie współgra z zegarem tzn. nie pokazuje mi nawigacji jak ją włącze oraz nie pokazuje mi stacji radia jak słucham jakiejś stacji. Co to może być? Zaznaczam, że kolega z forum mi wszystko podłączał z wyjątkiem zegara, który juz wczesniej miałem podłączony i wszystko działał cacy. Co musze teraz zrobić aby znowu mi navi działała z fisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności