Skocz do zawartości
Gość snoo

Prośba o oszacowanie wartości (wycena) auta do sprzedaży.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem chciej 16,000 zł do negocjacji :P

 

Właśnie myślałem o kwocie zbliżonej ;) Czas pokaże...Ale jak narazie zostaję przy B5 VARIANT :D

Panowie,jeszcze jakieś sugestie?? Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rde gdzieś był temat w którym ktoś podawał ceny wg eurotaxu. Właśnie brachol miał wypadek staruszka autem. Jemu nic się na szczęście nie stało ale z auta zrobił się banan. Sprawca ubezpieczony w Warcie i jestem ciekaw ile dadzą za szkodę całkowitą a samochód to Jeep Grand Chereoke wersja Laredo 97r (el szyby, el lusterka, klima, alusy, tempomat, nagłośnienie "InfinitiGold" immo itd)
Napisz mi na PW dokładniejsze dane auta. Jak mi się jutro uda to zajrzę do eurotaxu

dzięki, punkcik masz odemnie.

 

Wg eurotax (12100pln), wartość auta wyszła prawie tak samo jaką podają kalkuratory OC (12300pln) firm ubezpieczoniowych także jak ktoś chce sprawdzić wartość auta np własnie do wypłaty odszkodowania to orientacyjnie warto spojrzeć do kalkuratora OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staruszek dzwonił dzisiaj do Warty i powiedzieli mu że dostanie 10 400 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/item1067492511_okazja_740i_skora_tv_lpg_3miesiace_w_kraju.html

czy to nie dziwne taka fura za taka kase? mi sie tu cos nie widzi chyba że to normalne...

UWAGA: USZKODZONY NAPINACZ ROZRZĄDU

AUTO ODPALA ALE MOCNO HAŁASUJE

 

ale czy tylko :?:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie w wycenie. Miałem lekką stłuczkę swoim dopieszczonym B3. Niby nic wielkiego się nie stało - gość mi wyjechał z parkingu i stuknąłem go przodem. Pękł zderzak, halogen, lampa i lekko wykrzywiła się maska. Atrapa o dziwo cała. Na pewno skrzywieniu uległa jeszcze belka zderzaka i być może pas przedni. Rzeczoznawca ma się dopiero w przyszłym tygodniu pojawić, ale myślę, że orzeknie szkodę całkowitą. Auto jeździ zupełnie normalnie, w silniku nic nie ruszone, chłodnica cała i na miejscu. Ile mogę wziąć za auto nienaprawione?

Dodam, że Passat jest z 1992 roku, silnik 1,8 ABS + LPG. Wersja GL. Na wyposażeniu jedynie elektryczny szyberdach, elektryczne lusterka, centralny zamek z pilotem, alarm, oryginalne alusy + 4 opony po 1 sezonie (może 8 tys. km - dwie Yokohama A.drive, dwie Goodyear Duragrip), radio CD Sony, 6 głośników. Instalacja Lovato, bardzo ekonomiczny wóz - średnie zużycie paliwa na dystansie ostatnich 30 tys km - w podpisie. Auto ma też cały nowy wydech, nowe zawieszenie (amory Sachs + wszystkie gumy). Kolor - niebieski metalik, przebieg 215 tys. km - wydaje się być realny sądząc po zużyciu wnętrza, a raczej jego braku :). Ubezpieczenie OC do czerwca 2011 roku.

Czy lepiej robić to auto dla siebie i jeszcze nim pojeździć, czy może sprzedać w takim stanie jak jest? Jeśli tak, to na jaką kwotę mógłbym liczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy lepiej robić to auto dla siebie i jeszcze nim pojeździć, czy może sprzedać w takim stanie jak jest?
Pukniętego passka TOTALNIE nie opłaca się sprzedawać... lepiej naprawić porządnie i pojeździć, lub naprawić mniej porządnie i wtedy sprzedać.

Niestety 99% kupujących patrzy na kolor, przebieg (<180 tys koniecznie) i wgniotki, a nie na stan techniczny wozu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy lepiej robić to auto dla siebie i jeszcze nim pojeździć, czy może sprzedać w takim stanie jak jest? Jeśli tak, to na jaką kwotę mógłbym liczyć?
Pukniętego passka TOTALNIE nie opłaca się sprzedawać...

dokładnie tak jak pisze ormo,

ciężko jest wytargać dobrą kasę z wychuchaną be trójeczkę a co dopiero za pukniętą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego ze to juz stare samochody... a to czy bedzie idealny stan nie zmieni faktu ze to tylko passat b3.... Nie ma co sie oszukiwac wartosc samochodu jest taka ile w danej chwili jest ktos w stanie za niego zaplacic a wyceniac sobie mozna ile sie chce ;) pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko prawda. Wiem, że w ogłoszeniach można kupić taką B3 (niby bezwypadkową) za 2000 zł, jak również za 6000 zł. Ciekaw jestem czy chociaż 2000 zł udałoby się uzyskać. Na części na pewno więcej, ale nie mam czasu się w to bawić, więc taka opcja odpada. Chyba faktycznie zrobię go dla siebie, na nowych częściach (na szczęście mam dostęp do hurtowni, gdzie markowe części mam taniej o 60% niż w sklepie). Za bardzo się zżyłem z tym autem, za dużo serca mu poświęciłem, a ono odwdzięczyło się tym samym, żeby teraz oddać go za grosze. Tym bardziej, że jest super niezawodne, świetnie się nim jeździ, a to tego jest bardzo ekonomiczne. Zostanie ze mną jeszcze trochę, może nawet długo. Jakby miał klimę, to bym się go chyba nigdy nie pozbył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem wycenę. Auto wycenili mi na 4300 zł (znając kombinatorstwo TU spodziewałem się sporo mniej). Wrak (choć ja bym go tak nie nazwał :)) wycenili na 1100 zł. Do wypłaty 3200 zł. Całkiem nieźle. Teraz tylko kupić części, wymienić i dalej cieszyć się jazdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko, zostanie sporo w kieszeni :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie chłopaki,

wiem ze to nie jest ten temat,

ale jednak napisze, mam taki dylemat,

poniewaz bardzo pilnie potrzebuje gotowki, wiec niestety jestem zmuszony sprzedac

swojego paska (bardzo mi żal no ale cóż... takie życie).

W zwiazku z tym na allegro ceny sa przerozne...

Mam takie pytanie do was, ile byscie wycenili paska

2007r, Comfortline + autohold+climatronic+parktronic+navi ta nie kolorowa+

inne dodatki, te sa tak z grubsza...

mysle ze wielkią zaleta auta jest to iz ma przebieg 41tysiecy km,

I JEST TO 100% AUTENTYCZNY PRZEBIEG !

wielu sie pewnie zdziwi, ze taki przebieg jak na TDI ale jest mozliwosc sprawdzenia w serwisie,

badz podpiecia odpowiednich interfejsów.

Jest to oczywiscie sedan.

 

NA ILE BYSCIE WYCENILI TAKIEGO PASSATA?

 

pozdrawiam, sory ze nie w tym temacie co trzeba.

 

Przeniosłem do odpowiedniego/Duży

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Własnie mysle nad sprzedażą mojego B6. Zastanawia mnie tylko za ile mógłbym go wystawić na sprzedaż. Gość w komisie Peugeot Golemo w Krakowie powiedział że według eurotaxu może mi dać za auto ok. 50 tyś zł. Na alledrogo chodzą po ok 40 tyś więc sam już nie wiem. Daje linka do tematu z moim Passatem

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=61117

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm dzisiaj tyle cen ile aut... A ten gośc z komisu chce od Ciebie odkupic za gotówke czy jak ? Wystaw na alledrogo i wtedy wg. zainteresowania sie dowiesz czy cena np. za duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

dziwny gość z serwisu ale wg. EUROTAXU też mi ubezpieczali auto i wyszło 50 koła a na allegro chodzą po 40-45 też mnie to dziwi trochę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. on mi tyle powiedział gdy była mowa o wymianie na BMW 320d touring z 2006 roku. Ale przy odkupieniu chyba tyle też bd. Na razie aż tak bardzo mnie nie ciśnie ale nadchodzi już czas tego autka (210 tyś km, zrobiłem nim w ciągu roku 60 tyś km). Autko mam już rok i gdyby nie ten przebieg to nie myślałbym nad sprzedażą. A jakie polecacie autka? Tylko nie piszcie mi tu o passacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie polecacie autka? Tylko nie piszcie mi tu o passacie :P

Rozumiem ze kolega zawiedziony napedem pompy oleju:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał adrianos

A jakie polecacie autka? Tylko nie piszcie mi tu o passacie

Rozumiem ze kolega zawiedziony napedem pompy oleju

 

 

Hehe no w końcu robiłem pompe oleju :) Nie no chce coś innego. Najlepiej terenowe. Mam na oku Jeepa Grand Cherokee z 2005 roku, 3.8 benzyna. Jeszcze VW Touareg 5.0 TDI ale nie ma jakiś ciekawych egzemplarzy na sprzedaż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności