Skocz do zawartości
emcom

B4 - Uszkodzony prędkościomierz - czy pasuje od B3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam ładny koniec tygodnia :mad:

 

Jechałem sobie dziś ładnie do pracy a tu nagle bęc - wskazówka prędkościomierza sobie opadła na dół i papa - zero odczytów. Kilometromierze też nie chodzą.

Coś mi od 4 dni ćwierkało w zegarach, ale zwalałem to na wilgoć/hałas od linki czy Bóg wie co. No i się wyjaśniło, prędkościomierz zdechł.

Linkę przed chwilką wyciągnąłem od strony komory silnika, cała jest. Wygląda na to że zegar.

 

No i jak łatwo się domyślić, szukam taniej alternatywy - oczywiście najprościej byłoby całe zegary przełożyć, no ale niektórzy z Alledrogo życzą sobie nawet po 300 PLN :confused:

Pomyślałem sobie że - skoro do B3 są tańsze - to może by prędkościomierz z B3 włożyć ?

 

Ma to sens ?

Najchętniej to od razu poszedłbym na całość, i wrzuciłbym MFA :D no ale chwilowo mam czarną dziurę w portfelu :D i siłą rzeczy mam MFA w Automapie, w komórce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiarz

Wnioskuję, ze masz w pasku licznik na linkę. Licznik od B3 będzie pasował, bez żadnych przeróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz sam prędkościomierz (jest zamocowany do zegarów na 4 śrubki) to mam taki - skala do 220 km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

mam problem ze swoim licznikiem. Wskaźnik prędkości zatrzymał się na 220km/h i nie chce zejść do zera. Wcześniej wariował. Po wyjęciu go okazało się, że jest przylutowany i teraz prośba do was. Czy ktoś dysponuje licznikiem dawcą?

Pasek b4 95 licznik elektroniczny bez MFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności