Skocz do zawartości
czasi

Mechanicy, elektrycy, gazownicy, kontakty, opinie-świętokrzyskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może mi ktoś dać namiary do dobrego elektronika mam problem z bi xenonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli chodzi o dobrego tapicera to polecam kumpla z Mazdaspeed.

Naprawdę jest niezły.

Zakład jest tutaj http://mapy.google.pl/maps?q=50.864834,20.652805&num=1&t=h&sll=50.866077,20.628568&sspn=0.112743,0.256119&ie=UTF8&ll=50.864752,20.65272&spn=0.000826,0.001725&z=19

telefon 508327315 - Zdzichu.

 

Co do zakładu LPG to naprawdę nieźli spece są w Młynach (między Buskiem a Chmielnikiem)

http://www.autogaz-busko.pl/

Namiar na właściciela - Krzysiek 513660886

 

I w jednym i w drugim przypadku można się powołać na mnie (Grzyby) - znam się z chłopakami doskonale z Klubu Mazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o warsztacie montujacym gaz w bilczy u Szkoczylasa???

gazował mi punto 1.4 i byłem zadowolony, sporo samochodów znam zagazowanych u nich i jest dobrze

 

tylko zę oni zakłądają instalacji KME a do obecnego mojego silnika ponoć lepiej byłoby wysterować STAGA którego montują w tych Młynach (tu kollega montował gaz do rovera, jakieś przygody były ale wysterowali go i jeździ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na początku kwietnia będę montował instalacje lpg do swojego passata. Możecie polecić jakiś warsztat w Kielcach?? jak się kształtują teraz ceny założenia instalacji gazowej. Chodzi oczywiście o sekwencje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

http://www.bencar.pl//pagerpage,do,id,7,__lang,pl.html

 

 

Tu masz namiar i najlepiej rozmawiaj z właścicielem . Jak podejdzie to wkładaj Staga, ale gosć ci sam dobierze..Klient jest OK. i ma wiedzę jeżeli chodzi o LPG..

Tu masz numer do właściciela i tylko z nim osobiście rozmawiaj....

603 878 240.

Pozdrawiam Grzesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Potrzebuje mechnika elektronika który naprawi mi 1.8t AWT, silnik przestał dziąłć, napierw ie dusił, pózniej zgasł nei chciał odpali, czasem odpali normalnie, najpierw był błąd nastawinika teraz nie pokazuje sie żaden, wiem ze iskry nie ma,

ktoś poleci kogoś?? najlepiej z okolic pińczowa bo już od niedzieli bez samochodu a mechanik rozkłada ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym obszyć kierownicę skórą bo już kiepsko wygląda. Macie jakiegoś sprawdzonego tapicera w Kielcach, który to zrobi porządnie (najlepiej jakby obyło się bez zdejmowania kierownicy). Na ostatnim zlocie w Spale chłopaki proponowali obszycie w Radomiu ale to trochę kłopotliwe. Trzeba by wstawić samochód do mechanika zdjąć kierownicę, jechać do Radomia. Może ktoś ma sprawdzony zakład w Kielcach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Chciałbym obszyć kierownicę skórą bo już kiepsko wygląda. Macie jakiegoś sprawdzonego tapicera w Kielcach, który to zrobi porządnie (najlepiej jakby obyło się bez zdejmowania kierownicy). Na ostatnim zlocie w Spale chłopaki proponowali obszycie w Radomiu ale to trochę kłopotliwe. Trzeba by wstawić samochód do mechanika zdjąć kierownicę, jechać do Radomia. Może ktoś ma sprawdzony zakład w Kielcach.

Pozdrawiam

 

Ja obszywałem w Radomiu i jest jak oryginał. Kierownice gość sam zdejmuje i zakłada ci zastępczą, lub jak się zdecydujesz i wcześniej z nim uzgodnisz (i do twojego modelu ma lub zdobędzie) założy ci kierownice już obszytą a swoją zostawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać namiar na ten zakład w Radomiu ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem autko z uszkodzonym parktronickiem... i tak na prawdę trudno mi stwierdzić czy zostal wylaczony w jakis sposób, czy cos nie tak z czyms :) potrzebuje jakies namiary na kogos kto rzetelnie rzuci okiem na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy...

 

 

kto na forum sprawdza/sprawdzał historie auta po numerze vin bo nie mogę znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś gdzie można w Kielcach i okolicach tanio wyprostować felgi ?? Nie są bardzo krzywe, rozmiar 17 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku prostowałem skorzeszycach 70 zł sztuka z tym że to była cena dla mnie.

(41) 3023491

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. A może zna ktoś jeszcze jakiś punkt w Kielcach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jakiegoś mechanika co wymieni mi napinacz z rolką bez zdejmowania całego przodu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności