Skocz do zawartości
Gość zuuraaw

Sprawdzanie błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zuuraaw

Witam serdecznie.

Jestem nowy na forum i chciałbym Was poprosić o radę jak odczytać błędy z mojego passata (kody błędów).

Passat 1991r kombi 2.0 dohc.

 

Jestem kompletnie zielony jezeli chodzi o elektrykę, widziałem kilka zdjęć przedstawiających podłączenie w golfie w innych silnikach.

Bardzo proszę o opisanie jak najlepiej (i najłatwiej) sobie z tym poradzić.

 

Z góry bardzo dziękuje, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do tematu. Też chciałem wiedzieć jak sprawdzić. W poprzednim moim aucie sprawdzałem błędy z kluczykowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączasz samochód pod vaga i wybierasz co chcesz sprawdzić jak są błędy to Ci powinno pokazać co masz nie tak.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=2538

Edytowane przez walus501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na allegro taki interfejs :

 

http://allegro.pl/item867813059_interfejs_vag_kkl_usb_vw_seat_audi_skoda_promocja.html

 

Lecz nie chce mi gadać z samochodem... Może ktoś poleci jakiś program co będzie działać dobrze z tym kablem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem na allegro taki interfejs :

 

http://allegro.pl/item867813059_interfejs_vag_kkl_usb_vw_seat_audi_skoda_promocja.html

 

lecz nie chce mi gadać z samochodem... Może ktoś poleci jakiś program co będzie działać dobrze z tym kablem?

vag 311.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź :) Jutro sprawdzę czy programik działa.. Tylko sęk w tym ,że po Angielsku a sprzedający zapewniał ,że po Polsku będzie działać..

Edytowane przez OGRODNIK
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko sęk w tym ,że po Angielsku a sprzedający zapewniał ,że po Polsku będzie działać..
Po polsku to wersja 409, ale podobno jest dużo gorszy od tego 311 po Angielsku (bo 311 jest tylko po Angielsku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po polsku to wersja 409, ale podobno jest dużo gorszy od tego 311 po Angielsku (bo 311 jest tylko po Angielsku)

Raczej Polski VAG 4.9,(ale tym za dużo nie zdziałasz)bo 409 jest po angielsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej Polski VAG 4.9,(ale tym za dużo nie zdziałasz)bo 409 jest po angielsku
Pewnie masz rację, nie miałem nigdy wersji 4, i nawet nie wiem co to jest i jak to działa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności