Skocz do zawartości
Vicktor

Schemat anteny i złącz w Passacie B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można gdzieś dostać wtyczki Raku 2 (inne oznaczenie HC97 F) i Rast 2 (HC97 M), które mógłbym zacisnąć na kablu RG174 (takie jak w oryginalnej antenie FM/GSM/GPS)? Szukam i szukam i nigdzie nie mogę ich zanleźć.

Edytowane przez P.r.z.e.m.e.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy można gdzieś dostać wtyczki Raku 2 (inne oznaczenie HC97 F) i Rast 2, które mógłbym zacisnąć na kablu RG174 (takie jak w oryginalnej antenie FM/GSM/GPS)? Szukam i szukam i nigdzie nie mogę ich zanleźć.

W sklepie z radiami samochodowymi (takim pożądnym) powinieneś spokojnie kupić.Jeżeli nie będą mieć,to szukaj w sklepie z elektroniką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wymieniasz kabel? jestes pewien ze jest uszkodzony? sprawdzales? a jesli tak to jak? jakie masz radio MFD czy MCD?

 

Antene pewnie masz taka: (FM, GPS, GSM)

 

dacar_20090319150358757.jpg

 

Zlacza:

1. FME (m) dla GPS (na zdjeciu srebrna)

2. Raku 2 (f) dla AM/FM (na zdjeciu czarna)

3. Rast 2 (f) dla GSM (na zdjeciu szara)

 

Witam mam pytanie co do pewnego urządzenia typu (separator) chodzi mi o to czy da rade i czy będzie to spełniało swoje zadanie jak podłączy się to zaraz przy antenie , jeśli jest taka możliwość jak to podłączyć , oto sposób podłączenia tego separatora http://img149.imageshack.us/img149/222/p1010505jm2qq7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM JESZCZE RAZ mam pytanie czy można zastąpić te oryginalną antenę jakąś inną np lepsza ...

 

Bo nie mam już siły do tej oryginalnej !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm próbowałem i efekt był mizerny,sam nie wiem co mam dać :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja szukam i pytam ale jakoś nikt nie może mi pomóc , myślałem żeby nowa zakupić ale nie mogę nic zaleść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kyju86

witam czy miałby ktoś schemat podłączenia kabla ze wzmacniacza antenowego w b5 fl bo w związku z nie działająca anteną rozebrałem tył i okazało się że kabel ten jest skądś wyrwany i nie mam pojęcia gdzie się pierwotnie znajdował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dafota.2.wd81337958953c.jpg.smIMAG0227 (Large).jpg&th=9066

 

Może to Ci coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponieważ nie mam już siły co do tej anteny może ktoś z was powie mi czy da radę zastąpić tę oryginalną antenę FM GPS GSM inna lepszą nie oryginalną i jeśli tak to jaką kupić . pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ma+eusz

Witam mam taki problem mam navi w passacie b5 fl mfd i gdy ostatnio zablokowało mi sie radio bo odpiolem aku zauważyłem że nie mam podłaczonej orginalnej anteny gps tylko jakos zwykłą i moje pytanie gdzie i u kogo moge dostac plyte z mapami bo nie mam plyty w radiu i jak moge sprawdzic czy ta orginalna antena jest sprawna bo jak podłaczylem orginalna antene to nawet fal radiowych mi nie sciaga tylko sam szum pozdrawiam Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś wiem gdzie kupię ową antenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów wie ktoś może gdzie dostane przewod antenowy do gps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności