Skocz do zawartości
quli

MFD nie dziala plynnie...

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce zakladac nowego tematu wiec podlaczam sie tutaj,

posiadam mfd2 dvd bez zadnego wgrywanego softu przeze mnie czy innego kombinowania (standardowa taka jaka dostalem z salonu), jakis czas temu zaczela mi swirowac tj. pojawial sie napis "wrong dvd" co bylo dziwne bo nie wkladalem tam plyt dvd czy innych ktorych by nie czytala, uzywam tylko do odtwarzania audio i navi, myslalem ze rozwiaze problem wylaczeniem i wlaczeniem ale niestety nie pomaga. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze wtedy nie moge wyciagnac plyty z napedu...2 razy juz mie sie tak zdarzylo i jezdzilem tak przez jakies 2 tyg i nagle samo sie naprawilo po prostu zaczelo czytac plyte i tak minelo pare miesiecy i teraz problem pojawil sie znowu. Czy to wina samego sprzetu? czy moze jakis soft trzeba zainstalowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam navi MFD ver.D i dziś chciałem jej użyć po dłuższym okresie i nawigacja zamiast pokazywać teren gdzie obecnie się znajdowałem, pokazywała że jestem w szczerych polach, w całkowicie innym miejscu. Pokazywała że jadę ale miejsce się całkowicie nie zgadzało. Próbowałem wyciągnąć płytę, włączać i wyłączać ale nic to nie dało. Do tej pory nigdy mi się to nie zdarzyło i nie mam pojęcia o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarekCK
witam. mam navi MFD ver.D i dziś chciałem jej użyć po dłuższym okresie i nawigacja zamiast pokazywać teren gdzie obecnie się znajdowałem, pokazywała że jestem w szczerych polach, w całkowicie innym miejscu. Pokazywała że jadę ale miejsce się całkowicie nie zgadzało. Próbowałem wyciągnąć płytę, włączać i wyłączać ale nic to nie dało. Do tej pory nigdy mi się to nie zdarzyło i nie mam pojęcia o co chodzi?

 

Mam ten sam problem! Najgorsze, ze to VW-nowskie g...no wariuje dokladnie wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebne. Zaraz za granica slowacka zglupialo i zaczelo mi pokazywac ze jestem w szczerym polu i jade w odwrotnym kierunku! Normalnie myslalem ze to wyrwe z deski i wyrzuce za okno. Dzieki Bogu mialem ze soba odbiornik Garmina do pieszych wedrowek i po ustawieniu on (sic!) doprowadzil mnie do celu. W tamtym terenie bylem pierwszy raz i gdyby nie to male, warte 500 zl. "gowienko" to pewnie nadal bylbym w trasie. O co chodzi, ze urzadzenie warte przy zakupie auta ok 8000 zl. jest takie kaprysne i tak czesto sprawia problemy? Ma ktos jakis pomysl jak ogarnac ta pseudo-nawigacje zeby byla przydatna a nie wariowala po paru godzinach w trasie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności