Skocz do zawartości
Gość sajmon25

Schowek po stronie pasażera w B4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sajmon25

Czy takowy schowek w B4 wymagał dopłaty? bo w mojej wersji GT nie ma go!!! jest praktycznie wszystko z dodatkowego wyposażenia (nawet fabryczna zmieniarka CD) a brakuje takiego głupiego a bardzo przydatnego schowka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy takowy schowek w B4 wymagał dopłaty? bo w mojej wersji GT nie ma go!!! jest praktycznie wszystko z dodatkowego wyposażenia (nawet fabryczna zmieniarka CD) a brakuje takiego głupiego a bardzo przydatnego schowka Confused

masz clime manualna czy climatronik ?

 

Schowka jako takiego w passace B4 nie bylo, poniewaz poducha zajela jego miejsce, jedynie pod poducha czasami mozna spotkac polke, raz mniejsza, raz wieksza (zalezy od klimy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sajmon25

mam climatronik, ale nie wiem co ma to wspolnego z półką pasażera :?: czyli można sobie jakoś założyć od innego czy niebardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam climatronik, ale nie wiem co ma to wspolnego z półką pasażera n czyli można sobie jakoś założyć od innego czy niebardzo?

ma tyle wspolnego, ze wentylator przy klimie zajmuje duzo miejsca i dlatego w tych autach jest tzw. blenda zamiast polki, dlatego, ze nie ma fizycznie miejsca na polke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik Passata B4 GT z klimą i 2xPP również składam kategoryczny protest z powodu braku schowka!!!

 

Myślę, że jakby się trochę skupili, to chociaż trochę miejsca na mini-schowek by wygospodarowali... A tak to rzeczywiście jest bida z tymi schowkami :( Mam nadzieję, że działanie klimy wynagrodzi mi ten ból trzymania gratów na wiezchu.

 

PozdrawiaM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jakby się trochę skupili, to chociaż trochę miejsca na mini-schowek by wygospodarowali... A tak to rzeczywiście jest bida z tymi schowkami Mam nadzieję, że działanie klimy wynagrodzi mi ten ból trzymania gratów na wiezchu.

widzisz, wszystko przez to ze jezdzimy przejsciowkami ;) przejsciowe auto i przejsciowe problemy ;) hehe. Za to w Golfie III pomysleli i jak jest poducha, to schowek zamykany zrobili pod poducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, wszystko przez to ze jezdzimy przejsciowkami ;) przejsciowe auto i przejsciowe problemy ;) hehe.

jakie przejściowe :) w b3 też był ten problem :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie przejściowe n w b3 też był ten problem Razz

no wiesz, ja w B3 mialem schowek, bo nie mialem ani jednej poduchy.

 

A wlasnie, w B3 byly wersje z 2xPP ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a były. znajomy mojego taty miał takiego kombi b3 td z 1993 roku :)

a ja mam b4 93 i jest to samo. że też nie mogli zmienić deski lekko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a były. znajomy mojego taty miał takiego kombi b3 td z 1993 roku

a ja mam b4 93 i jest to samo. że też nie mogli zmienić deski lekko

Poprostu VW nas olal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje temacik, nie marudzic prosze, bo nie ma nic bardziej wkur...ajacego, niz brak schowkow w pasku i wieczny bajzel w tym kolo lewarka.

Ostatnio na parkingu widzialem B4 z manualna klima i schowkiem na kluczyk (tam gdzie airbag pasazera).

 

Da rade wykrecic ten stary, malo juz bezpieczny airbag i w jego miejsce wrzucic taka polke, najlepiej z podswietleniem? Z czego ja wziać, z B3 czy z B4?

Uprzejmie prosze o informacje. Szukalem, ale nie znalazlem na forum.

 

schowek.jpg

Edytowane przez roster82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę, choć ja bym tą poduszkę zostawił bo może komuś życie uratować.

 

Są schowki (półka) pod poduszkę, możesz tez włożyć podłokietnik - tam też jest schowek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

540x405_vw-passat-b-lpg-953243.jpg

Powyzszy schowek ponoc nie pasuje do aut z klima i airbagiem. Wiec jak to ten kolo wkrecil? Moze ma tylko sam panel od AC ;-)

 

 

Podobno ten pasuje:

344810463_1_1000x700_szara-polka-pod-schowek-poduszke-vw-passat-b3-b4-wersja-z-klima-radom.jpg

 

 

A ten?

sprzedam-passat-b4-tdi-90-1996r-klima-zadbany-dolnoslaskie-wroclaw-107172372 (1).jpg

 

Ktos potwierdzi jak to jest de facto, bo jest trroche tych schowkow i mozna niezle namieszac :)

342305441_1_1000x700_vw-passat-b4-polka-schowek-pasazera-zamykany-bedzin.jpg

Edytowane przez roster82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Występowały po 2 rodzaje schowków i ruch na dole i tych na górze. Płytkie pod auta z klimą i głębokie bez klimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moj gust, to ja widze po zdjeciach 3 rodzaje schowka dolnego, a moze sie myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak, ktoś tu przerabiał ten temat praktycznie czy wszyscy w teorii?

Jest tu jakiś kozak? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz klimę? automatyczną czy na korby?

 

Ja kupiłem sobie półkę ze schowkiem przystosowana do climatronica, niestety była czarna więc ją oddałem do malowania i mam w kolorze beżowym jak całe wnętrze. Schowek mało praktyczny bo bardzo płytki, ale jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam maunualną klimę. Ty w VR-ce pewnie elektroniczna ;)

A tak przy okazji maly offtop - Adams duzo daja te dodatkowe uszczelki od VR? Slychac pęd powietrza w okolicach przednich slupkow tak przy powyzej 100 na budziku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy manualnej klimie możesz mieć głębszy schowek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności