Skocz do zawartości
Joanna235210

Padający przepływomierz w B5

Rekomendowane odpowiedzi

A co się stanie jak odłączę przepływomierz?

Jak to przepływka wadliwa i po odłączeniu to powinien wtedy przyspieszać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, bo mam wrażenie, że i moja przepływka kończy żywot - Jaka powinna być w silniku AZM (B5 FL, 2003r.), bo obecnie wsadzona jest hitachi 06A906461B ale jest ona z 2008 roku, więc na pewno nie siedzi tam od nowości... Ponoć hitachi już niedostępna jako nowa no i nie mam pewności czy obecna jest zgodna z ori, więc co tu kupić i założyć, żeby było dobrze? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie, mam passata b5 silnik 1.8 125 KM silnik adr

Pytanie mam takie, czy czujnik halla i przeplywomierz jest odpowiedzialny za moc?

Bylem podpiac kompa i wyskoczylo mi wlasnie czujnik halla i przeplywomierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak czujnik halla ale przepływomierz ma wpływ na moc auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod kody błędów ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2016 o 20:59, Lehoo31 napisał:

Podepnę się pod temat, bo mam wrażenie, że i moja przepływka kończy żywot - Jaka powinna być w silniku AZM (B5 FL, 2003r.), bo obecnie wsadzona jest hitachi 06A906461B ale jest ona z 2008 roku, więc na pewno nie siedzi tam od nowości... Ponoć hitachi już niedostępna jako nowa no i nie mam pewności czy obecna jest zgodna z ori, więc co tu kupić i założyć, żeby było dobrze? Z góry dzięki za pomoc.

06A906461B, cały czas jest produkowany (1,6k zł w aso), regenerowany w aso 06A906461BX 800zł

 

allegro nowy pisze ze OEM hitachi 445zł http://allegro.pl/przeplywomierz-hitachi-06a906461b-vw-skoda-audi-i6970081268.html#thumb/2

Edytowane przez janekg16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podpinałem kompa u gościa to właśnie wyszedł mi błąd tj:

- czujnik halla

- przepływomierz

i teraz pytanie czy muszę wymienić ten czujnik? Jeśli tak to gdzie go znajdę i ile może kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj dokładnie jakie błędy, możliwe że tylko wiązka może być winna, spojrzę sobie na schemat

czujnik halla jest na z przodu silnika na wałku ssącym, 2 śruby go trzymają, pod pokrywą paska rozrządu  (numer halla do adr, 058905161B)

przepływomierz po wewnętrznej stronie pudła od filtra powietrza (do numer podwozia 3B-X-400 000 jest 058133471, powyżej 3B-X-400 001 już :06B133471)

skopiuj ten numery oem i wklej w allegro a napewno znajdziesz, przepływka tylko oryginał jak co bosch)

Edytowane przez janekg16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności