Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hej

mam dziurawą rurę tłumika (przed ostatnim tłumikiem) i podczas jazdy zauważyłem,że jak jak jadąc na biegu nie dodając gazu na biegu to są strzały z tłumika.Mam pytanie czy to jest normalne,czy przestawiony jest zapłon,czy mi sie tylko wydaje?Kiedy rury były ok to nic nie strzelało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zbyt bogata mieszanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostsza odpowiedz...

Miałeś szczelny układ wydechowy nie słyszałeś tego. teraz niestety tak.

Lekko przestawiony zapłon powoduje strzały po zdjęciu nogi z gazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy przestawiony jest zapłon

U mnie po dokładnym ustawieniu zapłonu owe strzelanie zniknęło, chociaż czasem fajne to było:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz kolego przestawiony zaplon :D to samao mialem u siebie w aucie :D mechanik pośliznal sie na znakach i strzelalo. teraz juz oczywiscie nie strzela. pasek moze przeskoczyc sam o zobek lub nawet 2 ... przez jakis czas mialem passata WRC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podepnę, mam podobny problem - strzelanie z wydechu aczkolwiek delikatne,piszecie o przestawionym zapłonie - mechanik sprawdzał i mówi że jest ok. Macie jakieś inne sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez niby zapłon dobrze ustawiony był. Zrób sobie dokładny znak na aparacie zapłonowym, a następnie poluzuj śrubę i podczas pracy silnika bardzo delikatnie przestawiaj, a zobaczysz ze na pewno strzały ustaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mechanik sprawdzał i mówi że jest ok

Mi też mechanik ustawiał zapłon:) Jak sam ustawiłem lampą stroboskopową to już tego nie ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w VR6 cały czas tak strzela :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przelotowy układ wydechowy i na lpg i przy większych obrotach strzela i to dosyć mocno ale na benzynie czy na dużych czy na małych obrotach nic nie strzela!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehe mamy strzelajace passaty :D tzn ja już nie mam, a było tak fajnie :D raz jak mi wyj.... :D gdy silnik schodził z dosyć wysokich obrotów to mój kolega co jechał za mną wystraszył się i jakoś już później trzymał sie z daleka :D ludzie się tez ostro wystraszyli, ja w sumie też bo strzał bym bardzo mocny :D na gazie czy na benzynie zawsze strzelał, najgłośniej było na benzynie na gazie było ciszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek strasznie mi strzelał na gazie 2 razy wymieniłem kable raz swiece do tego dochodziło szarpniecie przy puszczaniu nogi z pedału gaz o czym muwiłem 2 razy gazownikowi i mechanikowi ,który powiedział ze w tych pasatach to tak jest wiec kiedy po wizycie stwierdziłem ze strzela jeszcze gorzej jak przed przemyślałem sprawę i postanowiłem ze zanim znajdę nowego gazownika to oddam auto najpierw w ręce dobrego elektryka i takowy stwierdził ze jest zepsuty czy morze ma błąd przepływomierz i sonda lambda ustawił tez zapłon no i autko chodzi teraz jak szwajcarski zegarek w końcu ktoś po roku zrobił porzadek z tym szarpnięciem spalanie trochę wzrosło na oponach zimowych 11 na 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności