Skocz do zawartości
budda25

podgrzewana kanapa B5 schematy

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam w swoim passacie kombi podgrzewana tylna kanape (oryginalna) tylko ze przestala dzialac tak jak by sie stracil plus maty sprawdzone dzialaja przelaczniki tez. Wiec mam ogromna prosbe czy ktos z Was ma schemat jak biegnie wiazka do tych foteli. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam posiadam w swoim passacie kombi podgrzewana tylna kanape (oryginalna) tylko ze przestala dzialac tak jak by sie stracil plus maty sprawdzone dzialaja przelaczniki tez. Wiec mam ogromna prosbe czy ktos z Was ma schemat jak biegnie wiazka do tych foteli. Z gory dziekuje i pozdrawiam

 

Podaj mi na PW adres email to prześlę Ci stosowną dokumentację; masz tapicerkę standard czy skórę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciał bym odgrzać jeśli jest to możliwe bez zakładania nowego tematu otóż zakupiłem fotele z grzaną tylną kanapą jednak w standardowych fotelach tego rarytasu nie miałem do foteli dostałem przełączniki i instalacje i tutaj pytanie gdzie ją podłączyć ,prosił bym o jakiś schemat bądź poradę z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tu schematy podgrzewanej tylnej kanapy. Jeżeli chcesz kompletny schemat podgrzewanych foteli przód + tył to podaj maila to ci prześle.

Tapicerka skórzana tył.pdf

Tapicerka zwykła tył1.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. temat troche stary ale mam pytanie ktore raczej by tu pasowało. Mam w passacie B5 Fl podgrzewana tylna kanape, oczywiscie fabryczna, i problem polega natym iz brak jest podswietlenia na pokretla do regulacji i niegrzeja. czy jest jakis specjalny bezpiecznik? albo co mogło sie stac. bezpieczniki w kabinie sa OK. ppozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuję numeru części tej ramki przełączników podgrzewanej kanapy :

10_f.jpg

Ma ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli czarna to 3B0863289BA94

26zł ASO

Przechwytywanie2.JPG

Przechwytywanie.jpg

Edytowane przez marcin_pesel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to chyba antracyt..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spojrzałem na rocznik, wiec jeśli antracyt to wg etki online 3B0863289A75R

29PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze jest dostępna, bo popielatą wycofali ze sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam... zakładam grzana kanape skorzana i mam cala już instalacje zalozona, tam trzeba dolozyc + jeden i niby powinna dzialac może ktoś podac zdj gdzie to dokładnie się wpina i tez podświetlanie nie działa z tylu na wlacznikach może trzeba jakies kabel jeszcze dozozyc może mi ktoś pomoc... :D dziekuje z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzeje kotleta ma ktoś schemat instalacji podgrzewanej kanapy? Posiadam tylko to co idzie pod dywanikiem. Nie posiadam dalszej części. Ma ktoś schemat instalacji jak ma to być podłączone? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności