Skocz do zawartości
JurekW

Lista komunikatów wyświetlacza 3B/3BG.

jedrus

UWAGA! Ten temat wymaga aktualizacji, głównie z powodu brakujących zdjęć oraz nieczytelnej formy.

Chcesz podjąć się poprawy lub opracowania tego tematu? Zgłoś się do kogoś z administracji!

Wiadomość dodana przez jedrus

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki czyli potwierdziło się to co zdiagnozował elektryk - czujnik temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś będzie mógł mi pomóc i powie co znaczy żółte kółko w takim jakby żółtym nawiasie. Byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Może ktoś będzie mógł mi pomóc i powie co znaczy żółte kółko w takim jakby żółtym nawiasie. Byłabym bardzo wdzięczna.

 

Chyba wystarczy?

 

9.21660792bc1.jpg

Lampka sygnalizacyjna zapala się, jeżeli przednie okładziny hamulców osiągnęły graniczne zużycie.

Należy sprawdzić przy okazji tylne okładziny, ponieważ tam nie ma czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dziękuję bardzo i przepraszam. Zupełnie to przeoczyłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

A czy ktoś może ma listę i tłumaczenie komunikatów z języka francuskiego? Byłbym wdzięczny...

 

pzdr, kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś może ma listę i tłumaczenie komunikatów z języka francuskiego?
A nie prościej Ci jest zmienić język wyświetlanych komunikatów na np. niemiecki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie prościej Ci jest zmienić język wyświetlanych komunikatów na np. niemiecki.

 

Ale tego pewnie nie zrobię bez podpięcia do komputera...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes19

wielkię dzięki za temat;) super pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo halo może ma ktoś pojęcie co oznacza komunikat- SERWIS INSP-wyświetla mi się po odpaleniu i znika po krótkim czasie.Czy to coś poważnego?i czy można go wyłączyć bez podpięcia pod kompa?Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
halo halo może ma ktoś pojęcie co oznacza komunikat- SERWIS INSP-wyświetla mi się po odpaleniu i znika po krótkim czasie.Czy to coś poważnego?i czy można go wyłączyć bez podpięcia pod kompa?Proszę o pomoc.

Zerknij do tego posta. ->http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=733481&postcount=91

 

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

 

No i nie dopisałem, wystarczy że skasujesz ten komunikat, nic się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość toloman
Zapala się kontrolka czerwona ta od hamulca ręcznego i miga i w tym samym czasie pipczenie i napis na wyświetlaczu: STOP! Brake Fault. Service Manual

 

Tylko co to w zasadzie znaczy? Vag-Com nie wykrywa żadnych błędów. Mechanicznie chyba wszystko jest w porządku: klocki, płyn, czujniki ABS. Hamulce też działają poprawnie, tzn. ABS się odpala na wszystkich kołach.

Bujam się już z tym komunikatem pół roku. Niech ktoś wymyśli jak to wykasować/naprawić. Bo znudziło mi się to pipczenie za każdym razem jak przekręcam kluczyk w stacyjce.

Zapala się kontrolka czerwona ta od hamulca ręcznego i miga i w tym samym czasie pipczenie i napis na wyświetlaczu: STOP! Brake Fault. Service Manual

 

Tylko co to w zasadzie znaczy? Vag-Com nie wykrywa żadnych błędów. Mechanicznie chyba wszystko jest w porządku: klocki, płyn, czujniki ABS. Hamulce też działają poprawnie, tzn. ABS się odpala na wszystkich kołach.

Bujam się już z tym komunikatem pół roku. Niech ktoś wymyśli jak to wykasować/naprawić. Bo znudziło mi się to pipczenie za każdym razem jak przekręcam kluczyk w stacyjce.

krisek daj znać jak znajdziesz przyczynę tego komunikatu bo ja mam tak samo tylko ze przy zakretach kiedy ostro wchodze w zakret .i nie wiem dalej gdzie jest przyczyna a klocki tarcze nowki i plyn ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krisek daj znać jak znajdziesz przyczynę tego komunikatu bo ja mam tak samo tylko ze przy zakretach kiedy ostro wchodze w zakret

Albo mało płynu, albo czujnik w zbiorniczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak ten czujnik sprawdzić? i chyba trzeba cały zbiorniczek wymienić, bo nie mogę samego czujnika w Etce znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może będzie ktoś potrafił ten komunikat rozszyfrować i powiedzieć co on może oznaczać, zastanawiam się czy to coś nie związane z navi ale nie mam pewności. jakość wyświetlacza nie pozwala mi rozszyfrować komunikatu poza "System Fehler" i Chyba "Bitte werkstatt..." a co dalej to nie wiem. Dodam, że komunikat pojawia mi się po krótkim czasie po odpaleniu i jego wyskoczenie uniemożliwia mi później podgląd chociażby spalania.

 

dsc00188v.jpg

Edytowane przez prezeskarol1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na jakiś błąd w kompie.Podłącz VAG i sprawdź.Ewentualne błędy możesz wrzucić na forum do rozszyfrowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie moze mi ktos powiedziec co oznacza ten komunikat jako ze połowa pikseli na moim wyswietlaczu nie swieci nie moge rozszyfrowac co to jest olej jest woda jest klocki sa wswzystko działa a jak tylko wrzucam bieg od razu piszczy i to cudo sie zapala

 

http://img227.imageshack.us/img227/656/20100528082.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apłyn do spryskiwaczy masz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie moze mi ktos powiedziec co oznacza ten komunikat jako ze połowa pikseli na moim wyswietlaczu nie swieci nie moge rozszyfrowac co to jest olej jest woda jest klocki sa wswzystko działa a jak tylko wrzucam bieg od razu piszczy i to cudo sie zapala

 

http://img227.imageshack.us/img227/656/20100528082.jpg

 

Widzę wyświetlacz FIS do wymiany ;) Z tego co zauważyłem na foto i przeczytałem-płyn do spryskiwaczy ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności