Skocz do zawartości
JurekW

Lista komunikatów wyświetlacza 3B/3BG.

jedrus

UWAGA! Ten temat wymaga aktualizacji, głównie z powodu brakujących zdjęć oraz nieczytelnej formy.

Chcesz podjąć się poprawy lub opracowania tego tematu? Zgłoś się do kogoś z administracji!

Wiadomość dodana przez jedrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam Pytanie dotyczące kierunkowskazów-a głównie chodzi o to,że gdy włączam swój kierunkowskaz to raz działa normalnie a raz świeci jednostajnie czy to awaria przerywacza? Bo jak sprawdziłem żarówki to wszystkie się świecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przerywacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam taki problem z moim passtem, a mianowicie gdy przekręcam kluczyk to zapala mi się napis OLSENSOR WERKSTATT tyle że w kolorze czerwonym:hmm. przeszukałem już forum i faktycznie jest juz post na ten temat tylko kolega pisze że jego komunikat był koloru pomarańczowego:kwasny. proszę o porady co on oznacza (kolor czerwony), sprawdzałem poziom oleju i jest ok. passata mam dopiero od dwóch tygodni i nie bardzo się jeszcze na nim znam:ocochodzi. napiszcie czy to coś bardzo poważnego, czy trzeba szybko to naprawiać, czy można z tym jeżdzić, jestem też przed wymiana oleju i po nowym roku chciałbym wymienić też rozrząd tylko teraz trochę krucho z kasą. bardzo dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie czujnik oleju umarł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie czujnik oleju umarł

 

Witam

kolego lancer83 czy to coś bardzo poważnego, czy mogę z tym na razie jeżdzić:ocochodzi

 

---------- Dodano o 20:26 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:19 ----------

 

Witam

kolego lancer83 czy to coś bardzo poważnego, czy mogę z tym na razie jeżdzić:ocochodzi

 

pytanko jeszcze czy to czujnik ciśnieni:kwasnya czy poziomu oleju:ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie czujnik oleju umarł

 

koledzy jeszcze raz to samo pytanko czy to jest czujnik ciśnienia oleju czy raczej poziomu oleju. pragnę też dodać że po przekręceniu kluczyka w stacyjce oprócz tego komunikatu mam tylko jeden sygnał dżwiękowy a nie tak jak tu piszą trzy sygnały dzwiękowe. proszę o wasze porady o co tu chodzi :/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy jeszcze raz to samo pytanko czy to jest czujnik ciśnienia oleju czy raczej poziomu oleju. pragnę też dodać że po przekręceniu kluczyka w stacyjce oprócz tego komunikatu mam tylko jeden sygnał dżwiękowy a nie tak jak tu piszą trzy sygnały dzwiękowe. proszę o wasze porady o co tu chodzi :/:

Od poziomu świeci na żółto.Na czerwono to raczej od ciśnienia.Pytanie czy to czujnik,czy rzeczywiście ciśnienie jest za małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od poziomu świeci na żółto.Na czerwono to raczej od ciśnienia.Pytanie czy to czujnik,czy rzeczywiście ciśnienie jest za małe.

 

Kolego odnośnie tego ciśnienia czy można to sprawdzić jakimś domowym sposobem, czy trzeba odwiedzić warsztat. Nie chciałbym aby mi stanęło auto w najmniej nieodpowiednim momencie. Przyznam się że z mechaniki jestem laikiem a nie lubię niepotrzebnie wydawać kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wczoraj jechałem autostradą i nagle zaświeciła mi się ta lampka, migała i piszczała i pisało na wyświetlaczu STOP.... nie pamiętam gokładniej co to moze być? To na pewno nie był zaciągnięty ręczny.

RĘCZNY.jpeg

Z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź poziom płynu hamulcowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jarek:P okazało sie ze mam tam pusto nie wiem czemu? i teraz moje pytanie jaki ja teraz tam mam wlać?

Dzieki z góry pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz płynu hamulcowego to najpierw sprawdź szczelność układu u jakiegoś mechanika a następnie uzupełnij płyn. Płyn ten w naturalny sposób nie ulatnia się z układu, choć z czasem traci swoje właściwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to wiem a jaki kupić płyn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok to wiem a jaki kupić płyn?
Taki jaki masz napisany na korku - DOT-4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka razy w czasie jazdy na wyświetlaczu między zegarami oraz na wyświetlaczu radia pojawił się napis DIAG . Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie po 3 sygnałach pojawia sie taki komunikat "Bremsflussigkeit.prufen" ale poziom płynu hamulcowego jest ok co to może być jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jakość płynu, może trzeba go już poprostu wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego powodu by mi komputer sygnalizował ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyn hamulcowy powinno się wymieniać co 2 lata, jest on higroskipijny czyli zbiera wodę z układu hamulcowego i odprowadza ciepło z ciepłych hamulców. Syn w starej Bmw ma sygnalizację wymiany więc passat pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności