Skocz do zawartości
bicuomega

montaz wzmacniacza.

Rekomendowane odpowiedzi

I od niedawna pojawił się taki efekt jak jadę i dodaje gazu to w tweeterach słyszę gwizd, głos jak by to jakaś duża turbina była zamontowana i gwizdała, efekt rosnący jest tylko wtedy jak dodaje gazu.

 

a u mnie slyszalem szum z ogrzewania jak wylacze to juz nie ma a powod byl taki ze chcialem ustawic wzmacniacz i to zrobilem tylko poznij juz musialem zmniejszyc bo mnie wkurzal ten szum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a u mnie slyszalem szum z ogrzewania jak wylacze to juz nie ma a powod byl taki ze chcialem ustawic wzmacniacz i to zrobilem tylko poznij juz musialem zmniejszyc bo mnie wkurzal ten szum

Może jakieś znaki interpunkcji i trochę gramatyki?

Regulamin forum: Punkt 2.2 b i e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50mm2 wchodzi w próg g:) nie ma się co bać, ale jest ciasno jak u...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50mm2 wchodzi w próg g:) nie ma się co bać, ale jest ciasno jak u...:)

50mm2? co Ty napędzasz takim przewodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co Ty napędzasz takim przewodem?

napewno wzmacniacz :D ale to przerost formy nad treścią, :P kupują jak najgrubsze myśląc że sam kabelek im tą moc wytworzy :D haha bez urazy oczywiście ;) ja mam 650Wrmsu kabelek 20mm2 i kondzik 1F i jest aż nad to :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam czepiacie sie :D jak ktoś che dać 50mm to daje, ruznica w kasie jest nieznaczna a zawsze jest to juz na przyszłość jak by ktoś chciał cos moocnego sobie zrobić hehe, ja wstyd sie przyznać ale miałem kabel zasilajacy 8mm :D teraz mam 50mm, pewnie na moje wymagania wystarczy 25mm ale jakos grubszy kabel poprawia samopoczucie :D, ktoś daje kable 50mm a ktoś daje 10 magnetyzeów by poprawić sobie samopoczucie:D W progu sie miesci idealnie :D i napedzam sobie tylko JBL GTO 1201.1 plus 2xJBL P1222 a i kondzio 1F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak niby tak :D różnica wielka nie jest, działa na polepszenie psychiki :]

i napedzam sobie tylko JBL GTO 1201.1 plus 2xJBL P1222 a i kondzio 1F.

a masz coś oprócz tego basu w samochodzie ? :D czy tylko sub i ORI przody :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ale mowa była o grubosci przewodu :D a drugi piecyk az tyle tego nie potrzebuje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce mi się trochę ciągnąć przewodu od samego akumulatora z przodu do bagażnika (brak czasu). I mam takie pytanie z racji tego, ze mam w bagażniku gniazdo zapalniczki to czy jak bym podłączył pod nią wzmacniacz to miało by to jakąś rację bytu ? A chcę tylko wzmacniacz zasilić i skrzynie. Po przednio miałem wszystko od akumulatora wzięte pod progiem kable wszystkie ładnie skryte i wszystko było ok, ale teraz nie chce mi się tak z tym bawić jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba prowokacja. Albo żart... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie nie chce mi się trochę ciągnąć przewodu od samego akumulatora z przodu do bagażnika (brak czasu). I mam takie pytanie z racji tego, ze mam w bagażniku gniazdo zapalniczki to czy jak bym podłączył pod nią wzmacniacz to miało by to jakąś rację bytu ? A chcę tylko wzmacniacz zasilić i skrzynie. Po przednio miałem wszystko od akumulatora wzięte pod progiem kable wszystkie ładnie skryte i wszystko było ok, ale teraz nie chce mi się tak z tym bawić jak kiedyś.

 

Zapomnij jak najszybciej o tym pomyśle...I dawaj nowy,zasilający wzmak kabel.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam w bagażniku gniazdo zapalniczki to czy jak bym podłączył pod nią wzmacniacz

widzę mimo opadów deszczu trzyma Cie poczucie humoru :D zobacz sobie na grubość tych kabli do zapalniczki;)

same pociągniecie kabla od przodu to jakieś 20-30min :) troszkę chęci wystarczy Piotruś ewentualnie jakiś :browar dodatkowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę mimo opadów deszczu trzyma Cie poczucie humoru zobacz sobie na grubość tych kabli do zapalniczki

same pociągniecie kabla od przodu to jakieś 20-30min troszkę chęci wystarczy Piotruś ewentualnie jakiś dodatkowo

Zrobione. :) 20mm Czerwony Kabelek pociągnięty od samego aku progami do bagażnika i gra gitara ;D :) Rzeczywiście złym to pomysłem by było, ale jak się nie chciało to się zaczęło kombinować ;) Dzięki chłopaki za mobilizację :piwo: i oczywiście zimny Leszek był bo inaczej ciężko by było :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega mial fajny pomysł z podpieciem kabla pod zapalniczke :lol U mnie na kablu jest bezpiecznik 60A a na zapalniczce bodajze 10A chyba za długo by to nie grało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podpiołem swojego rokforda fosgejta pod zapalare i działa, nie wiem o co wam chodzi :P LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ja podpiołem swojego rokforda fosgejta pod zapalare i działa, nie wiem o co wam chodzi LOL

do pierwszego pozaru ktory nastapi juz niedlugo :)

Edytowane przez czikabonita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, nie wychwyciłeś mojego sarkazmu, albo ja twojego :P haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo tak obrazowo dla niedowiarkow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w B5 kombi montaż wzmacniacza zajął około 30 minut. kabel ciągnąłem od samego aku, potem lewym progiem, boczkiem bagaznika i do schowka po lewej stronie. tam mam wzmacniacz i w niczym mi nie przeszkadza. chwila roboty a wiem ze jest zawsze bezpieczniej niż coś kombinować przy skrzynce bezpieczników... a ten pomysł z zapalniczka powalił mnie na kolana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy podłączyłem wzmachol ostatnio oczywiście takim kablem jak "trza" prawie jak linka :D wzmacniacz przykręciłem..... do skrzyni:D u góry. jak myślicie dobry pomysł?? czy coś się może z tym dziać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności