Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

slawomirzdunek znalazl darmowa forme reklamy

Panie jak w komunie - masz Pan interes to Pan dzwon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo przepraszam, za brak odpowiedzi ale zaraz postaram się to naprawić, nie działałał mi przez kilka dni internet

nie ukrywam, że to była też forma reklamy, która mam nadzieję zadziała

pozdrawiam

Sławek

 

---------- Post added at 08:53 ---------- Previous post was at 08:40 ----------

 

Witam,

wysłałem do Pana odpowiedź, bardzo proszę o informację czy dotarła (nie mam jej w wysłanych wiadomościach)

pozdrawiam

Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje regeneracja turbiny do 2.0tdi 170KM BMR czy ktoś robił czy to opłacalna sprawa. Czy nie padnie szybko ? Koszta orginalnej nowej mnie przerażają. a już su.....ka gwizdać zaczyna. I jechałem nad może i pojawiła się kontrolka świec żarowych a auto przeszło w tryb awaryjny po zgaszeniu auta i ponownym rozruchu wszystko wróciło do normy. Lecz czasami mam taki objaw przy 1500-2200 obr jakby przytykało samochód. Myśle że to wina turbo. Gdzie mogę je naprawić dobrze w Warszawie. Znacie kogoś kto by to zrobił b.dobrze ??

pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję namiarów na kogoś ogarniętego w diagnostyce vag, z okolic sokołów podlaski, węgrów mogą być siedlce. Po prostu szykuję się do wyjazdu i bym chciał sprawdzić swojego rumaka czy wszystko oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśle że to wina turbo. Gdzie mogę je naprawić dobrze w Warszawie. Znacie kogoś kto by to zrobił b.dobrze ??

pozdrowionka dla wszystkich

 

Najpierw trzeba wykluczyć potencjalne, inne (czytaj: tańsze) powody takich objawów. Nie sztuka wymienić turbo, a później mieć te same objawy tylko kieszeń lżejszą.

Także najpierw diagnostyka, później działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamus co potrzeba konkretnie? Sprawdzić błędy? Logi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuję namiarów na kogoś ogarniętego w diagnostyce vag, z okolic sokołów podlaski, węgrów mogą być siedlce. Po prostu szykuję się do wyjazdu i bym chciał sprawdzić swojego rumaka czy wszystko oki.

Jak nie za daleko dla Ciebie, to dawaj znak i wpadaj do Wyszkowa.

Coś ogarniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z Kolegów polecić solidnego i niedrogiego lakiernika w Radomiu lub najbliższych okolicach. Nie wymagam cudów - ważna jest cena i trwałość roboty, bo Passat wygląda ohydnie, a fundusze ograniczają. Do malowania maska (zszedł cały lakier bezbarwny - źle przygotowany podklad), niewielkie prostowanie obu prawych drzwi + malowanie (uszkodzenia mniej więcej do wysokości listwy - szkoda parkingowa, a sprawca nieznany), malowanie narożnika przedniego zderzak, usunięcie kilku rys + polerowanie całego lakieru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam konkretnego mechanika w rej. Grodziska Maz. i okolic.

Problem ze śmierdzeniem z tłumika,dymieniu po szybkiej jeździe i bierze olej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w Wawie jakiś gazownik który ogarnia blosa? Potrzebuje go wyregulować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam jakiegoś ogarniętego lakiernika i piaskarza w jednym. Chciałbym porządnie i w dobrej cenie wypiaskować oraz odświeżyć lakierem swoje stalówki przed zimą. Kto ma namiar na takowego w Mińsku Mazowieckim lub okolicach, a nawet do Siedlec się przegonię, byle porządny wykon był ;)

 

Z góry dzięki za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy,

 

:helppilnie poszukuję Kogoś ogarniętego w diagnostyce VAG, najlepiej Warszawa ew okolice, do sprawdzenia: Passat B5 1.8T APU 2000R

 

-podobno dostaje zbyt duże dawki paliwa, a zbyt małe powietrza

-jest odczuwalny spadek mocy (ociężały i śpiący)

-zwiększone nieco spalanie

 

Może znacie rozwiązanie takich dolegliwości? Chciałbym się spotkać i pogadać z kimś ogarniętym stąd z forum :kumple zanim pojadę znów do jakiegoś fachoFca:taksobie który tylko mnie skasuje i znów będzie to samo. Wyjeżdżam za granicę na początku września i chciałbym być spokojny że VW pojedzie zdrowy i wróci.

 

 

Pozdrawiam,

K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, jeśli chodzi o APU to mierzę się z nim każdego dnia :) Masz kabel do diagnostyki? Ze wstępnego opisu problemu nawala Ci przepływomierz, ale aby stwierdzić to na 100% to musiałbyś zrobic logi dynamiczne. Możliwe, że kolega MAURO dużo Ci podpowie w Warszawie, bo tez ma APU. Kiedy dokładnie wyjeżdżasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-podobno dostaje zbyt duże dawki paliwa, a zbyt małe powietrza

-jest odczuwalny spadek mocy (ociężały i śpiący)

-zwiększone nieco spalanie

Na 80% przepływka.

Ale możesz podjechać do mnie na Ekspresową 7 po godzinie 16stej to może się sprawdzi dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za info. :bry2 wyjeżdżam 5-tego września.

 

@ Mauro - super, chętnie podjade, podaj mi tylko jakiś namiar na siebie na pw to się umówimy :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowany ja robię polerkę od 3 lat, niestety w Warszawie nie mam warunków więc dojeżdżam do klientów lub wynajmuję myjnie tylko wtedy polerka takiego passata kosztuje ponad 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz MauroO cię wypoleruje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowany ja robię polerkę od 3 lat, niestety w Warszawie nie mam warunków więc dojeżdżam do klientów lub wynajmuję myjnie tylko wtedy polerka takiego passata kosztuje ponad 300zł.

Koleżko, a cytować to nie łaska. Nie muszą się wszyscy czytający wątek domyślać na czyj post odpowiadasz. Poczytaj regulamin forum!!!:kijemgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY

siema wszystkim jestem z Olsztyna z mazur :) dziś (piątek) leciałem do Wawy i niestety wystąpił poważny problem: klekotanie, pukanie i drgania w przednim lewym kole - prawdopodobnie przegub lecz na odcinku ok 30km już szybciej jak 80km/h nie dało sie jechać bo auto wpada w dziwny rezonans....a w poniedziałek musze jakoś wrócić do domu ok 220km..

Potrzebuje na jutro (sobota)lub poniedziałek dobrego mechanika z Wawy, który mi to sprawdzi i zrobi prawie od ręki i nie skroi jak żyda :) Bardzo Prosze o namiary - ulica, telefon i ewentualnie na kogo się powołać.... Pasek mój stoi na Żoliborzu...a najlepiej na mój kom. 512 343 085 - nie mam stałego dostępu do neta

Edytowane przez bolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności