Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

jak by ktoś szukał potrzebował to polecam z czystym sumieniem ,ceny rewelacja, podejście tym bardziej ,słuzy pomoca

http://edc-tuning.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak by ktoś szukał potrzebował to polecam z czystym sumieniem ,ceny rewelacja, podejście tym bardziej ,słuzy pomoca

http://edc-tuning.pl/

Potwierdzam. Robiłem kiedyś R5 TDI quattro. Do dzisiaj śmiga bezproblemowo, bez drgań 2masy itd. Profesjonalista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie gdzie bardzo dobrze robia pompy wspomagania ktos cos poleci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Wawie w okolicy Gocławia można znaleźć sklep w którym mógłbym zareklamować akumulator Voltmaster (Centra) ?

Jest jakiś ich punkt firmowy czy coś podobnego? Ich strona centra.pl i exide.pl to jeden wielki baner reklamowy i nadaje się do niczego w kwestii informacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam,

jestem z okolic Bemowa, ul. Pełczyńskiego. 

Na dniach będę miał do wymiany amorki, ew. tuleje wahacza. Polecicie jakiś warsztat gdzie nie oskubią i nie odwalą fuszerki ?

Pewnie chciałbym by odrazu przetrzepali zawieszenie pod kątem tulei, wahaczy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mehoffera jak co to mogę dac ci tel albo pytaj Emila on u Adriana pracuje

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Gdzie w okolicach Marek, Kobyłki czy Wołomina mogę zostawić  VW CC na wymianę oleju i przegląd zawieszenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Poszukuje serwisu do naprawy radia w moim Pasku B6 (najlepiej Wawa lub okolice) Radio RNS 310 - nie włącza się.

Jestem z Wawra.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gwarancja się skończyła pora wiec poszukać sensownego serwisu nieautoryzowanego w Piasecznie, Warszawie lub południowych okolicach Warszawy. Możecie jakiś polecić albo jakiś odradzić? Dobrze aby znał się na VW a nie był to złota rączka od wszystkich marek.  Z góry dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Z racji przykrych przygód z ASO, postaniwiłem, że będę korzystać z dobrych fachowców a nie nabijać kasę koncernom.

W związku z tym poszukuję dobrego mechanika/warsztatu do obsługi eksploatacyjnej moich dwóch VW:
 

1. Passat B7 2012r. 2.0 TDI 140KM DSG - tutaj mam do zrobienia rozrząd 

2. Sharan II, 2014 4., 2.0 TFSI 200KM DSG - tutaj mam przegląd okresowy, wymiana oleju i filtrów, wymiana oleju DSG

 

Czy możecie polecić jakiegoś fachowca (najlepiej Ochota, Włochy, Raszyn, ale to nie mus) ? Najlepiej ktoś po ASO. Na wszystko będę potrzebował FVAT na firmę. 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Firma sprawdzona i naprawdę godna polecenia to Diagtronik ul.Wspólna 19, 05-090 Janki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności