Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Koledzy mam DUŻY problem.

Mianowicie chciałem przełożyć wszystkie bebechy z kluczyka - scyzoryk do nowej obudowy. Wszystko fajnie do momentu przeniesienia immo. Pękł mi. I teraz moje pytanie czy jest ktoś w warszawie, kto zna się na usunięciu immo z samochodu? Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam, Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebuje przyciemnić szyby w B8 Sedan '16.

Logistyka odgrywa kluiczową rolę, pracuję na Jerozolimskich przy BlueCity i najlepiej jeśli taką usługę będę mógł wykonać gdzieś w okolicy.

Proszę o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Syreny masz warsztat ktory przyciemnia szyby,ja im auto zostawilem rano a po poludniu odebralem.to bylo z 6 lat temu ale dzialają do dzis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam serwisu który zregeneruje mi maglownicę w B5 2.8 4motion.

Możecie polecić jakiś warsztat który zrobi to raz, a dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam porządnego warsztatu, w którym wymienię przednia szybę. Ktoś ma coś do polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam porządnego warsztatu, w którym wymienię przednia szybę. Ktoś ma coś do polecenia?

Polecam www.aga-pol.pl/ parę lat temu wymieniałam szybę czołową w Golfie III, mieli oryginał tylko 20 zł droższy od zamiennika a właśnie zamiennik mi pękł w sumie bez powodu

 

szyba do tej pory jeździ w aucie a auto widuję

usługa szybko i profesjonalnie, 2h i po sprawie, nawet nalepkę legalizacyjna uratowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiennik mi pękł w sumie bez powodu

bez powodu nie pękają, zle zamontowane albo inny powód, tyle zamienników co włożyłem we własne auta i znajomi u tego samego gościa, nigdy nie było problemu :ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez powodu nie pękają, zle zamontowane albo inny powód, tyle zamienników co włożyłem we własne auta i znajomi u tego samego gościa, nigdy nie było problemu :ziomal

jak dla mnie przy pęknięciu nie było powodu choć pękło w około pół roku do roku od kupna samochodu więc rzeczywiście wcześniejszy montaż mógł być nie bardzo

po zmianie szyba śmiga już ponad 5 lat i nic się z nią nie dzieje i z tego się trzeba cieszyć

 

a zamiennik (nie wiem ile na aucie siedział) był strasznie porysowany, po zmianie jazda pod słońce nie była już męczarnią

 

ogólnie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po zmianie szyba śmiga już ponad 5 lat i nic się z nią nie dzieje i z tego się trzeba cieszyć

 

a zamiennik (nie wiem ile na aucie siedział) był strasznie porysowany, po zmianie jazda pod słońce nie była już męczarnią

dziwne masz teorie, jak bedzie zle zamontowana to tak czy siak pęknie, wczesnej czy później przeważnie dzieje sie zima, a zamiennik nic do tego nie ma,po za tym nie widziałem zeby ktos nowe ori szyby kupował, wiekszosc to nordglas autoglas itd a ori zdemontowana i założona ponownie, to jest loteria ,nie z winy montażu ale demontażu mikropęknięcie od druta do wycinania daje opcje pekniecia ale nie zawsze sam miałem wycinana i wkladana ta sama szybe i smigała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po za tym nie widziałem zeby ktos nowe ori szyby kupował

ten sam producent co oryginalny tylko bez znaczka VW więc jak dla mnie oryginał

nie było ta używka, tylko produkt dostawcy na pierwszy montaż [saint gobain sekurit]

ja to traktuje jak oryginał i jak dla mnie można to porównać choćby do sondy lambda gdzie zamiennik kupisz nawet za 100zł a za Bosch-a niestety przynajmniej 200zł trzeba wydać a zamiennik nie wytrzyma tyle co oryginał (na przykładzie rzeczonej sondy sprawdzone)

 

dyskusja robi się jałowa bo widziałem ogromna różnice w szybach (stara porysowana, nowa jakby szyby nie było) i możliwe że montaż starej był taki sobie

 

przy montażu nowej byłem, wszystko ładnie oczyszczone, wyrównane gdzie trzeba nawet w jednym miejscu rdza usunięta i zakonserwowane

 

i nie jest to miejsce od którego pęknięcie się zaczęło

 

nie wiem co było przyczyną pęknięcia wiem za to że po zmianie nic się nie dzieje a to jest najważniejsze więc ogólnie polecam i na tym w sumie można zakończyć dyskusję o możliwej przyczynie pęknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Pytanie, czy ktoś ma do Polecenia w Wawie lub okolicach zuafane miejsce do wywalenia EGR i DPF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie

 

Pytanie, czy ktoś ma do Polecenia w Wawie lub okolicach zuafane miejsce do wywalenia EGR i DPF ?

mehoffera 134 tel moge ci podac jak chcesz tam jechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do nich tel, dziekuje Marwitko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

szukam jakiegoś mechanika z Warszawy z prawej strony wisły, najlepiej praga/rembertów/wesola/sulejówek/wawer itd.

Passat 1.8T, po odpaleniu po kilkunastu sekundach gaśnie i przy próbie uruchomienia świeci duża kontrolka oleju na FISie, nie odpala za drugim razem, za trzecim odpala bez problemu...

 

Ew. czy ktoś jest z tych okolic z kompem i zna sie na diagnostyce auta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecasz hamownie czy chiptuning?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecasz hamownie czy chiptuning?

warsztat z cała usługa, jak bym chciał pojedyncze elementy to bym napisał :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o namiary na polecone miejsce do oceny/wymiany koła dwumasowego w aucie z DSG, z Warszawy lub okolic.

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Proszę o namiary na polecone miejsce do oceny/wymiany koła dwumasowego w aucie z DSG, z Warszawy lub okolic.

Dzięki!

 

Mam taki zaufany warsztat w Warszawie przy ul. Polczynskiej. Pisz na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności