Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś lakierował Passata w Markach na Bema w Firmie Blacharstwo-Lakiernictwco Andrzej Bujanowicz i się wypowie na temat jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam dobrego warsztatu gdzie dobrze regeneruja maglownice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regen-Auto z wesołej.Opinia znajomego mechanika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robi ?? Robiłeś tam?? Jakie koszty mniej więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opinia znajomego mechanika.

W tej części warszawy to dosyć znany warsztat.

Ceny poznasz dzwoniąc-22 773 76 68

Sam jeszcze nie zdecydowałem czy kupić używkę czy regenerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem wiele pochlebnych opini o warsztacie pod łodzią w Pabianicach chyba, ale powiem Ci ze w Wawie znalalzem goscia ktory za regeneracje bierze 450 zł plus 200 wymiana i 80 zł zbieżność wszystko na miejscu i daje 2 lata gwarancji. Jakie masz objawy ze to maskownica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to gość z Zacisza, to odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cinek mozesz cos wiecej powiedziec ?? Na jakiej ulicy jest ten warsztat ktory odradzasz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam na jakiej ulicy mieścił się ten "warsztat". Gdzieś między Młodzieńczą, a Kościeliską, po stronie domu kultury. Jakiś blaszak na terenie prywatnej posesji.

Było to dość dawno. Zostawiłem auto, gość wymontował magiel, "zregenerował" i założył. Przy okazji obił błotnik.

Dokładnie po roku i jednym miesiącu z maglownicy zaczęło cieknąć. Oczywiście gwarancja na 12 miesięcy, więc po temacie.

Postanowiłem zregenerować ją samemu. Po rozebraniu okazało się, że gość tylko delikatnie przeszlifował listwę, pozostawiając wżery i wymienił tylko 2 simmeringi.

Można kupić zestaw uszczelnień, nową listwę i robić samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem wczoraj regenerować maglownice w Pabianicach na ul. Partyzantów 57 i mogę powiedzieć, że super szybka fachowa obsługa regeneracja z wyjęciem i włożeniem trwała 3 godz a to dlatego że magiel nie był pognity wymienili wszystkie gumy osłony dali gwarancje na rok uciążliwe pukanie na nierównościach się w końcu skończyło. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena naprawy maglownicy jeden dzień po naprawie to lekkie nieporozumienie.Napisz za pół roku czy wszystko jest ok.

Ile płaciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie byłem wczoraj regenerować maglownice w Pabianicach na ul. Partyzantów 57 i mogę powiedzieć, że super szybka fachowa obsługa regeneracja z wyjęciem i włożeniem trwała 3 godz a to dlatego że magiel nie był pognity wymienili wszystkie gumy osłony dali gwarancje na rok uciążliwe pukanie na nierównościach się w końcu skończyło. pozdro

 

Jaka cena za usługę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

450 za regeneracje 200 za demontaż montaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie ponieważ w warsztacie w którym byłem za oględziny klimy wydałem 150 zeta i stwierdzili że do wymiany jest sprężarka, skraplacz oraz parownik całość między 2500-3000 więc zakupiłem sam sprężarkę i chciałem zacząć od jej wymiany. Kogo w WAW polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podjedz do mojego kolegi na ul. Mehoffera napewno zrobi dobrze i nie zedrze.Za tym nowym wiaduktem w prawo i po lewej bedzie warsztat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto, gdzie w W-wie i za ile, robił polerkę reflektorów w swoim aucie . Proszę o namiar z tel. - Pilne /Gdzieś już ten temat się pojawił /.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto, gdzie w W-wie i za ile, robił polerkę reflektorów w swoim aucie . Proszę o namiar z tel. - Pilne /Gdzieś już ten temat się pojawił /.

osobiscie nie skorzystałem bo nie było potrzeby ale gosc na mrówczej w radosci ten co wkleja szyby robi polerke cos mówił ze razem z powłoka zabezpieczającą cen nie znam dzwon 515551522, 794949404 robi usługi u klienta ale to spytaj co i jak ja u niego 4 szyby robiłem plus po kamieniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i już się umówiłem. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec a jak cenowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobi to tak jak powinno się robić a okaże się się to niebawem, wygląda to bardzo interesująco . Miałem robić sam, w końcu to żadna wielka sztuka ale czas ponaglił. Oczywiście mówimy tu o samym polerowaniu bez demontażu.

 

tak jak marwitko - POLECAM !

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności