Skocz do zawartości
viperjn

Passat B6 3C domykanie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam pytanie czy ktoś ćwiczyl domykanie szyb przez alarm. |Mam seo wersja can i chce wysterowac moduł na drzwiach kierowcy aby domykał szyby (zgodnie z opisem seo 13 pin w złaczu) no i niestety nie działa.

Może to nie ten pi a może jakaś inna metoda. Nawet jak podam recznie mase też nie działa. Jak przytrzymam kluczyk to szyby tez nie ida (w B5 działało i tam bez problemu to zrobiłem) może jakis inny pomysł. Czasami zapominam domknąć szyb a nie chce mi się ciagle trzymac przycisku pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że trzeba będzie VAGiem przekodować moduł komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy seo to mały problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o troche więcej konkretów??

 

1) Czy pin 13 we wtycze to prawidłowy do podłaczanie (może ktoś ma schemacik z rozpiską pinów sterownika na drzwiach kierowcy)

2) Jeżeli przekodować moduł komfortu - to dokładnie co jakaś podpowiedź

3) Jeżeli seo podaje mase na ten pin , to dlaczego nawet po podaniu przezemnie minusa nie domyka - no chyba że trzeba sterować + dlatego pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi rzeczowe lub ich brak.... Dla wszystkich forumowiczów chcacych domykać szyby w swoich passkach 3C.

 

1. Na pin 13 w 20złączowym module na drzwiach kierowcy podaje - (czas około 25s)

2. Trzeba przekodowac moduł komfortu (46) byte 6 dla tych co wiedza to zrobią reszta jak nie wiem to i tak nie skorzysta.

 

Jezeli ktos chce wiecej to piszcie na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedzi rzeczowe lub ich brak.... Dla wszystkich forumowiczów chcacych domykać szyby w swoich passkach 3C.

 

1. Na pin 13 w 20złączowym module na drzwiach kierowcy podaje - (czas około 25s)

2. Trzeba przekodowac moduł komfortu (46) byte 6 dla tych co wiedza to zrobią reszta jak nie wiem to i tak nie skorzysta.

 

Jezeli ktos chce wiecej to piszcie na pw

Przy pomocy VCP można przekodować moduł komfortu aby szyby domykały się same po zamknięciu centralnego . Uruchomiłem to u siebie i jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu na pw więcej info kiedy może byc z tego dobry temat ;)

 

a tu info dla tych co mają czujnik deszczu, który tez potrafi zamknąc okna i szyber-dach automatycznie, o ile są sterowane elektrycznie

http://www.my-gti.com/204/volkswagen-golf-auto-rain-closing-windows-and-sunroof

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wątek zamknięty wypowiedzią zachęcającą do zapytań prywatnych. Dość stary ale właśnie teraz szuakm takich informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby seo domykalo szyby i żeby ten 13 pin działał to musi być ustawione w komforcie domyka i szyb z wkładki kluczyka moze to jest to co kolega wyżej pisał komfort(46)bit 6 ja mam domykanie szyb podczas deszczy ale domykanie z seo nie działa sam szukam jak zaprogramowacz ta wkładkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności