Skocz do zawartości
Gość Matix10

Jaka płyta do nawigacji MCD?

Rekomendowane odpowiedzi

TAk odczytuje :). Nagralem jeszcze raz dwie plytki. Tym razem na innych plytach. Pozniej sprawdze i dam znac czy dziala. Mam jeszcze jedno pytanie, troszke inne jak w temacie. Mianowicie jaka zmieniarke moglbym podpiac do tego sprzetu, bo nie posiadam zadnej i czy do RNS MCD da sie podpiac wzmacniacz?

Z gory dzieki z odpowiedz

 

 

 

Sprawdzilem juz te mapy i juz byla jakas reakcja... Gdy wlozylem plyte, pojawily sie jakies dwa paski, instalowanie czy cos. Doszly do konca, pozniej pisalo ze nawigacja sprawdze plyte i zebym czekal. Po chwili napisy znikly i nic sie nie dzialo. W ustawieniach przy nawigacji byla dalej klodka, a jak nacisnalem przycisk navi to pisalo zebym wlozyl plyte zgodna z RNS MCD... Czy ktos moze mi powiedziec co jest nie tak? I jeszcze jedno pytanie, dlaczego nagrywa predkoscia ok. 16, nawet jak zaznacze 1?

Pozdrawiam

Edytowane przez Fili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem nowym posiadaczem b5 basik czy ktoś ma morze płytke do nawigacji MCD wypaliłem jusz chyba z 10 płyt i nic nie działa prosze o pomoc :( może ktoś by mi udostępnił na PW

Edytowane przez darek402

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k111

Ja właśnie wypaliłem mapę Polska/Czechy więc napisze jak było u mnie. Nagrałem obraz mapy Clonem specjalnym profilem który był dołączony do paczki z obrazem płyty. Jako że żadna z 3 płyt nagranych na dwóch różnych nagrywarkach nie zatrykała postanowiłem sprawdzić laser - wsadziłem audio - działało pięknie, oryginalna mapa niemiec również ok. Pewny już, że z laserem wsio ok, postanowiłem nagrać na trzeciej nagrywarce (zwykłe stare LG które nawet dvd nie czyta) kolejną płyte, ale tym razem bez 'specjalnego' profilu - ustawiłem profil 'Data CD' prędkość 1x no i zadziałało. Nie wiem w sumie czy to nagrywarka okazała się tym czymś co sprawiło że płyta działa czy też profil był kluczem w tym przypadku. Polecam poeksperymentować z narywarkami i nagrać płytę jako Data CD. Powodzenia.

Pozdro.

:drive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam nawigacje MCD prosze o link do mapy z polskim lektorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Chciałbym również prosić o namiary do map do MCD. Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
służę pomocą

leci PW

 

czy pomoc jeszcze działa?

mam płytę tylko na Niemcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy pomoc jeszcze działa?

mam płytę tylko na Niemcy.

jak najbardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej

 

Jaką drogą.

PW czy mail?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoc poleciała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie problem to i ja poproszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie problem to i ja poproszę o pomoc

poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli można to również poproszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy mogę prosić o podesłanie mapki Polska-Czechy 2009-10 do navi MCD.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem passata, jak chcę włączyć mapę to na ekranie pokazuje mi się komunikat żebym włożył płyte CD:( navi MCD co mA zrobić, przeszukałem całe auto a płyty nie znalazłem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz nagrać sobie płytę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko skąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na Chomiki Peby i inne Google też ci wszystko powie tylko wystarczy uruchomić przeglądarkę........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności