Skocz do zawartości
Gość Matix10

Jaka płyta do nawigacji MCD?

Rekomendowane odpowiedzi

potrafie nagrać Clonem jako obraz dysku ale co to ten profil?

 

no to jak potrafisz nagrać obraz to już wszystko wiesz ;)

 

profil to obraz płytki którą wypalisz na płytce jeszcze jest jeden mankament musisz zmienić prędkość na 1 nie większa i to cała filozofia ;p

 

oczywiście kwestia czy navi rozpozna płytkę leży wtedy tylko i wyłącznie po stronie twojej nagrywarki czytałem na niemieckim odpowiedniku naszego forum że z obrazem radzi sobie 100 nagrywarek niby dużo ale przy założeniu że jest ich od groma to rożnie bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też potrzebuje płytki do navi MCD może mi ktoś pomóc. Dziekuje z góry

 

 

EDIT by tony_w:

Kolego, pilnuj ortografii...

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! Stosując się do waszych porad udało mi się nagrać poprawnie płytkę do MCD. Łączy się bez problemu oblicz trase itp. jednym słowem działa:) ale nie do konca:) mianowicie pozostaje mi tylko kwestia języka lektora który gada po angielsku chociaż płytka jest z polskim lektorem...Gdy wsadzałem ją do MFD lektor załapał od razu a tu za cholere nie chce zacząć gadać w ojczystym języku...Próbowałem grzebać w opcjach wyboru języka,audia itp. ale nigdzie nie ma języka polskiego... Pozostaje mi jeszzce komunikat " NO TMC "ORAZ "TMC SEEK" czy wie ktoś co to oznacza?

Z góry dziękuję chłopaki za pomoc i pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tmc to normalka bo w Polsce to niestety nie działa ;) w u naszych sąsiadów jest lepiej ale u nas niestety nie jak nie chcesz mieć tego komunikatu wyłącz dynamiczne nawigowanie . czyli zmień trasę na szybką lub krótką nie dynamiczną !!!

 

Co do lektora to zmień język navi najpierw na niemiecki lub inny włącz navi potem ją wyłącz i ustaw język na polski lub jeśli nie masz na angielski metodyczny

 

i już wszystko ok

 

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

 

oczywiście po lektorze z oryginalnej nie spodziewaj się zbyt wiele bo jest grzecznie mówiąc porażający nie wspominając że nieraz zapomina polskiego i wyskoczy z komunikatem w innym języku ale tak samo jak vw olewa język z komputera tak samo tele atlas traktuje nas :)

 

Ale jak nie chcesz płacić komuś za profesjonalnego lektora polskiego to na forum masz jak go naprawić tam charakterek wszystko dokładnie opisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Sprawdze dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość magru

witam, mam passat2002/2003, nie działają mi płyty ani nawigacja, czy ktoś może pomóc? Mcd rodzaj płyty do nawigacji interesuje mnie polska czechy, z góry dzięki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego czyszczenie lasera ;) częsty przypadek

Nie czytało się forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaszek-1234-Witam Cię poszukuję linku do navi MCD- POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! czy mógłby też prosić o ten link??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomaszek-1234-
- Bardzo dziękuje pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linki lecą

ale Panowie nie zawalajmy forum piszcie na pw bo szkoda miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robertson

Witam. Czy mogę prosić o także o linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy można prosić też link do nawi MCD .DZIEKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło ale koledzy poco pisać na pw i tu ? ja wiem ze czas to pieniądz ale bez przesady a co do linku już poszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam wszystkich.

 

Mam probelmik z VW Passatem i nawigację MFD2 wersja C. Mam mapki polski i płytkę do odblokowania. Po włażeniu owej płytki unlock nie czyta jej w ogóle. Proszę o jakąkolwiek pomoc w tej sprawie, bo na razie jestem bardzo zadowolony z tego autka ;D.

 

Z góry wielkie podziękowania za fachową pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności