Skocz do zawartości
Gość Matix10

Jaka płyta do nawigacji MCD?

Rekomendowane odpowiedzi

musisz jeździć z płytka w napędzie i wtedy navi działa jeśli nie masz zmieniarki cd to wtedy musisz mieć radio bo płytki nie posłuchasz.

 

A jak masz oryginał to możesz ją na allegro zutylizować albo na forum często chodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemeczka jakby ktos z kolegow mial moze wypalona plytke do nawi mcd polskich miast z lektorem to prosze podeslijcie wiadomosc na pw. Moje poty po sciagnieciu i nagraniu cd otrzymuja tylko na nawi wynik - zainstaluj cd kompatybilne z vw nawigation mcd i nic nie dziala z tej plytki. Nie wiem czy cos zle sie nie nagralo czasem nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bulik12

witam kolegów -- ja z innej beczki kupiłem paska z płytą i wszystko narazie działa , ale skoro tyle z tym kłopotu może powinienem zrobić kopię (tak łatwo uszkodzić płytę szczególnie w samochodzie) proszę o pomoc bo kiedy próbowałem to nic z tego -- dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu ja mam jedną i starcza jak się zepsuje zacznę myśleć inaczej z resztą w dzisiejszych czasach dorobić płytkę to około 1h

 

Ale jak chcesz zrobić kopię to obraz płytki na dysk i z dysku na następna płytkę ;) a jeśli nie to dobre kopie wychodzą alkoholem 120% i clonem choć nie każda navi lubi kopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rybanemo

Witam poproszę o link do MAP NA POLSKĘ DO MCD.

dZIĘKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam poproszę o link do MAP NA POLSKĘ DO MCD.

dZIĘKI

Tutaj nie dostaniesz żadnych linków.

Jedynie mogę Tobie podpowiedzieć, że te same mapy są do MCD i MFD-jeśli nie czytałeś całego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy wiec proszę o wielką pomoc. Od tygodnia mam passata b5 po lifcie z 2001r. i moją wielką prośbą jest to aby ktoś kto może, pomógł mi z mapa polski do nawigacji. Potrzebuje polska mapę do nawigacji, jeśli byłaby możliwość z polskim lektorem nie wiem skąd mogę ją wziąć. Naczytałem się już tego, że nie wiem od czego zacząć prosiłbym o wytłumaczenie co i jak po kolei muszę zrobić, czy mam kupować jakąś dobrą płytkę CD czy wystarczy najzwyklejsza za 1zł . Z tego co wyczytałem mam nawigacje MCD taką jak na zdjęciu vw-passat-b5-nawigacja.jpg. Posiadam oryginalna płytkę z mapa Niemiec, gdy ją włączam wszystko gra, także nawigacja z tego co widziałem działa. Proszę o szybką odpowiedź na PW lub GG 11593107.

Edytowane przez adriano.92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już działamy i sprawę załatwimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ja też mogę prosić o jakiegoś linka odnośnie mapy do MCD 2009, mam 2007 ale przydała by się nowsza, oczywiście na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pw tylko Google ;p

 

a i nawet jak nagrasz na kiepskiej nagrywarce to płytka nie pójdzie

 

ale jak chcesz to próbuj link leci na pw

Edytowane przez tomaszek-1234-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pw tylko Google ;p

 

a i nawet jak nagrasz na kiepskiej nagrywarce to płytka nie pójdzie

 

ale jak chcesz to próbuj link leci na pw

Wielkie dzięki tomaszek-1234-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też poproszę jakieś odniesienie gdzie szukać mapy Polski na MCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam taki problem że po włożeniu płyty do nawigacji moge bez problemu wybierać miasta ulice itp. ale nawigacja nie może nawiązać połączenia. Z kolei jeśli włożę płytę po angielsku to łączy się lecz nie moge wybierac polskich nazw miejscowości...Wie ktoś może co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytkę kolego masz do kitu.

Bo to się często zdarza <przy byle jakich kopiach płyt >

 

Polecam nową płytkę oryginalną lub chociaż jakąś lepiej wypaloną.

 

Jeśli płytka jest ori to czyszczenie lasera tylko i wyłącznie ale stawiam na płytkę bo się otwiera a przy brudnym laserze wyskakiwało by ci że płyta nie kompatybilna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki wielkie kolego jak zapodam to dam znać czy hula;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi ;) jeśli nie pójdzie to musisz szukać innej nagrywarki bo naprawdę nie każda daje sobie z tym radę no i oczyścicie nie każda płyta jest kompatybilna do takich rzeczy

polecam esperanze bo tania jak barszcz a bez problemu daje sobie z tym radę i emtec lub tdk taka niebieska

 

A jak by coś jednak się opierało to daj znać i będziemy coś radzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie dzięki zgłosiłem się do kolegi na Pw i naprawdę polecam.

mam w mirę blisko i niestety musiałem podjechać bo moja nagrywarka w laptopie niestety nie nagrała ale podjechałem i mam ;) przy okazji jeszcze mam kilka innych rzeczy za które w servisie powiedzieli mi 350 zł w górę naprawdę polecam tomaszek-1234- bo prosiłem się innego kolegi z forum i nic a tu miałem na już:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!!!

Chłopaki a może mi ktoś krok po kroku wytłumaczyc jak wypalić taką płytę? i czym najlepiej wypalać?Przyznam się że mam już mapę ale tam są jakieś profile którymi trzeba wypalać itp. nie mam pojęcia o co chodzi... Potrafie nagrać Clonem jako obraz dysku ale co to ten profil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności