Skocz do zawartości
Gość Matix10

Jaka płyta do nawigacji MCD?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szunaj31

ja również poproszę na Pw z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yorob

Witam.

Mam passata b5 z 2003 sprowadzone z niemiec i nie mam płyty do nawigacji i tu jest prosba czy ktoś mógł by mi pomóc??

Widzę że lukasz8011 pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielki za pomoc:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Navi MCD jak włożę płytę z navigacją to laser działa prawidłowo a jak chcę włożyć płytę z muzyką oczywiście Audio to nie czyta płyty i nie słychać że by laser chodził wie ktoś może o co w tym chodzi ? a i jeśli ktoś ma jakieś mapy do MCD to poproszę wiadomość na priv ;) Z Góry bardzo dziękuję za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy to żaden problem pisz jakie chcesz to wrzucę na jakiś serwer albo ci podeśle a co do płyt to mcd nie czyta płyt z niezamkniętą sesją i niektórych kopii

 

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:44 ----------

 

Teleatlas DX Niemcy 2009/2010

Teleatlas DX Francja 2009/2010

Teleatlas DX Włochy 2009/2010

Teleatlas DX Główne Drogi Europy 2009/2010

Teleatlas DX Kraje Beneluxu 2009/2010

Teleatlas DX Alpy 2009/2010

Teleatlas DX Skandynawia 2009/2010

 

i oczywiście Polska czechy

 

 

Dokładnie są takie mapki to mcd obecnie najnowsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radek_186

jak wyżej bardzo proszę o pomoc na pw

z góry dzięki

 

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

 

Witam.

Mam passata b5 z 2003 sprowadzone z niemiec i nie mam płyty do nawigacji i tu jest prosba czy ktoś mógł by mi pomóc??

Widzę że lukasz8011 pomaga

bardzo proszę o pomoc na pw bo również nie wiem co robić

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie wszystko na moim chomiku spolszczenia mapy i nie tylko:

 

http://chomikuj.pl/zaniak

Edytowane przez zaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Dx to często się zdarza że nagrywarka źle wypali ale jeśli jest z wyższej półki to bez problemu powinna sobie z tym poradzić ja mam NEC AD-7173A i również sobie radzi

 

3 lata temu dałem za nią 100 zł więc dziś na pewno nie będzie droga

 

Ale wydaje mi się że każdy powinien wypróbować swoją zanim cokolwiek kupi bo nieraz szkoda kasy na nowy napęd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy można nagrać innymi programami niż Clon CD!! jak tak to jakimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Tylko w Clonie możesz sobie ustawić tak niską prędkość zapisu.

 

Ja wypaliłem na nero i działa tylko w jednym aucie na 3 testowane a w clonie zawsze ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie czy można nagrać innymi programami niż Clon CD!! jak tak to jakimi?
można np. alcocholem, tyle, że trzeba poustawiać sposób nagrywania.

schowek01jm.jpg

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego @zaniak jeśli można to w którym folderze na chomiku są mapy do mcd bo ja ich nie widzę tam. Bardzo proszę jeśli można daj znać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściezka : Motoryzacja - Nawigacje samochodowe- wejdź tu i rozpoznaj swoją !!!!!!I - Mapy samochodowe - mapy DX (do nawigacji czytających format DX ) lub mapy non DX (dla tych co nie czytają formatu DX czyli MCD i MFD wersja AiB).

Jesli nie wiesz jaką masz nawigację w folderze Nawigacje samochodowe- wejdź tu i rozpoznaj swoją !!!!!!I - umieszczone są zdjęcia z prawidłowym ich nazewnictwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale ja nie mam problemu z rozpoznaniem tylko miałem problem z tym że nie wiedziałem jakie mapy czyta moja navi. Jeszcze jedno czy jest szansa że ktoś posiada mapę polski z polskim lektorem do MCD. Wielkie dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ale ja nie mam problemu z rozpoznaniem tylko miałem problem z tym że nie wiedziałem jakie mapy czyta moja navi. Jeszcze jedno czy jest szansa że ktoś posiada mapę polski z polskim lektorem do MCD. Wielkie dzięki i pozdrawiam
Jeszcze jedno czy jest szansa że ktoś posiada mapę polski z polskim lektorem do MCD. Wielkie dzięki i pozdrawiam

 

Szansy nie ma. Bo lektor już jest !czyli wystarczy go zdobyć ;)

Edytowane przez tomaszek-1234-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania oryginalną zmieniarkę na 6CD do Passata 3BG do bagażnika jbc to 512875669 tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow. Mam nawigacje MCD - passek z 01/02 w sedanie i nie moge wpisywac polskich miast. Pomozcie w tym temacie czy mam cos poustawiac w opcjach czy trzeba miec jakas inna plytke z mapami ? Jedna plyte mam w roznych jezykach oprocz polskiego ale zawsze kieruje mnie w jakies katy niemieckie a polskich miast nie widzi. Jesli trzeba miec mapy to wyslijcie wiadomosc na PW gdzie i jak sciagnac. Z gory dzieki. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mapkę masz złą na 90% masz Niemcy ;) jak tylko niemieckie miejscowości wkładasz nowszą mapkę i śmigasz ;P

 

A navi nie jest zła ;) więc będziesz zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu znajomy zakupił ostatnio Transportera T5 z Niemcowni no i nie ma polskich map. Gdybym sobie je "znalazł" jakoś to z tą płytką trzeba jeździć czy po włożeniu jej do napędu się jakoś "instaluje" i płytkę można zutylizować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności