Skocz do zawartości
Ciacho

BABSKI ZAKĄTEK, tylko dla dorosłych.

Rekomendowane odpowiedzi

akurat w poniedziałek mi wolne dali więc mojego hopla na serwis odstawie i będzie cacy:)

A co tam opelkowi odechciało się jeżdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Śmiga jak ta lala. Czeka wymiana oleju, paska rozrządu i rolki, czyli po prostu serwis. Później nie będzie ani kasy, ani czasu bo zacznie się jazda do szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. Śmiga jak ta lala. Czeka wymiana oleju, paska rozrządu i rolki, czyli po prostu serwis. Później nie będzie ani kasy, ani czasu bo zacznie się jazda do szkoły.

Czyli normalne czynności obsługowe auta,ale i tak kasa poleci ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Największy ból, że nie ma kanału żeby we własnym zakresie parę rzeczy porobić, no ale cóż. Raz się żyje;) Przynajmniej budowlańcy odetchną z ulgą, że nie będę ruszać z pod sklepu z piskiem opon:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety. Największy ból, że nie ma kanału żeby we własnym zakresie parę rzeczy porobić, no ale cóż. Raz się żyje;) Przynajmniej budowlańcy odetchną z ulgą, że nie będę ruszać z pod sklepu z piskiem opon:lol

Ja tam przy swoim garażu robie hardcore tzn kładę się pod auto i grzebie,mówię tutaj o wymianie oleju czy np termostatu.Śmiać mi się chce nieraz jak widzę ludzi,którzy mają obok mnie garaż jak zatrzymują się i patrzą co ta kobita wyprawia a co najlepsze myślą że ja ich nie widzę hahaha.

Co do pisków opon to ostro podchodzisz do tematu,ja osobiście nie stosuję tego ale za to na prostej,pustej i w miarę bez kolein drodze lubię pocisnąć troszeczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam przy swoim garażu robie hardcore tzn kładę się pod auto i grzebie,mówię tutaj o wymianie oleju czy np termostatu.Śmiać mi się chce nieraz jak widzę ludzi,którzy mają obok mnie garaż jak zatrzymują się i patrzą co ta kobita wyprawia a co najlepsze myślą że ja ich nie widzę hahaha.

Co do pisków opon to ostro podchodzisz do tematu,ja osobiście nie stosuję tego ale za to na prostej,pustej i w miarę bez kolein drodze lubię pocisnąć troszeczkę.

Znam to, patrzą jak na jakieś dziwactwo. Jak facet jest w kuchni to nikogo nie dziwi a jak laska umaże się troszkę przy naprawie to wielkie halo.

Teraz za bardzo nie mam nawet gdzie się rozpędzać, najdłuższa moja trasa to ok 6km do pracy i drugie tyle do domu i nawet tego nie czuje. Nie ma co szaleć. Trzeba poczekać na wrzesień będzie się śmigać po 60km dziennie to i się przyciśnie.:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no,nie szaleję za każdym razem jak tylko mam prostą drogę ale od czasu do czasu napadnie mnie głupawka.Tras jako takich też nie robię najczęściej jak to mówią kręcę się wokół komina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to tak jak u mnie:) Czasem potrzebuje troszkę odreagować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli to tak jak u mnie:) Czasem potrzebuje troszkę odreagować:)

O to właśnie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety w pracy do późna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety w pracy do późna.
współczuje :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej budowlańcy odetchną z ulgą, że nie będę ruszać z pod sklepu z piskiem opon

 

trzeba uciekac przed wpatrujacymi sie 20 parami oczow? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba uciekac przed wpatrujacymi sie 20 parami oczow? :D
czuje się jak na terenie łowieckim ale my nie uciekamy, tylko efektownie się wycofujemy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czuje się jak na terenie łowieckim ale my nie uciekamy, tylko efektownie się wycofujemy:P
nio baaardzo efektownie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem zaszpanować można;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasem zaszpanować można;)
oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ich miny normalnie bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ich miny normalnie bezcenne
nie wątpię :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czuje się jak na terenie łowieckim ale my nie uciekamy, tylko efektownie się wycofujemy

 

:D

 

kazdy prawdziwy robol wypatrzy 95% laseczek poruszajacych sie w promieniu 50m. po kilku dniach "wybranki" maja juz ksywe ktora znana jest juz w calej firmie (nawet na innych budowach odleglych o kilkadziesiat km). kobiety z wozkiem, zakupami itp maja predko udzielona pomoc przy przemieszczaniu sie przez kaluze lub wykopy.

znane po ksywkach kobiety sa czesto punktami informacyjnymi np: "gdzie jest ...cos tam...?" odp "no tam gdzie mieszka blondyna". takze procz tego ze trzeba sie sporo naogladac to bardzo pomagacie nam w pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D

 

kazdy prawdziwy robol wypatrzy 95% laseczek poruszajacych sie w promieniu 50m. po kilku dniach "wybranki" maja juz ksywe ktora znana jest juz w calej firmie (nawet na innych budowach odleglych o kilkadziesiat km). kobiety z wozkiem, zakupami itp maja predko udzielona pomoc przy przemieszczaniu sie przez kaluze lub wykopy.

znane po ksywkach kobiety sa czesto punktami informacyjnymi np: "gdzie jest ...cos tam...?" odp "no tam gdzie mieszka blondyna". takze procz tego ze trzeba sie sporo naogladac to bardzo pomagacie nam w pracy :D

ciekawe... w mojej wiejskiej stonce znalazła się ekipa SWAT-ów żeby nas poznać ze sobą:lol i z całym arsenałem logistycznym, kiedy, gdzie, o której:lol2 gość chyba desperado bo prawie położył mi się pod koła:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności