Skocz do zawartości
jedrus

Spotkania forumowiczów na drodze.

Rekomendowane odpowiedzi

jedrus    150

Wychodząc naprzeciw wielu powtarzającym się żądaniom, temat przyklejam ;-)

Wpisujcie tutaj kogo widzieliście na drodze z nalepą forumową (lub bez, ale macie podejrzenie, że to ktoś z forum) ;-)

Ja najczęściej widuję Makaja, jak jeździ do pracy o 12 w południe :rotfl:;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość pszemek   
Gość pszemek

12.10.06 godz 17 z minutami Passat B4 EL 73..V kombi w Łodzi na skrzyżowaniu Piłsudskiego/Rydza Śmigłego.Wlepa w prawym dolnym rogu tylnej szyby.Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Makaj    10
Ja najczęściej widuję Makaja, jak jeździ do pracy o 12 w południe
To się nie liczy, bo Ty popylasz autobusem :rotfl: i nie o 12, a wcześniej 10:23:29 :P i w trakcie pracy (czasem muszę ruszyć tyłek do klienta).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jedrus    150
bo Ty popylasz autobusem

zastanawiam sie czy na ten autobus nie przykleić nalepki forumowej - tyle nim jeżdże :rotfl:

poza tym mnie w warszawie częściej spotkacie firmowy Peugeutem Partnerem (dość specyficzny, kremowożółty kolor, oklejony w logo firmy) :)

czasem muszę ruszyć tyłek do klienta

ja nie chcę mówić już jak to brzmi :wstyd:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Makaj    10
ja nie chcę mówić już jak to brzmi
klient naaś pannn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pakafoto    10
klient naaś pannn

Niestety, ale latam swoim paskiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majcin    10

Buuu w niedziele napisalem ze kogos widzialem i nie ma :/ może dlatego że forum padlo :(

:)

To jeszcze raz napisze :P

15.10.2006 ok godz 15 w Świdniku dwupasmówka (obok Scani) z naprzeciwka leci passat z antenką na dachu. Pytam przez radyjko Kuczlaw passat? Głos z głośnika - Kto pyta :rotfl: krótka wymiana zdań ( jakoś szybko zasięg straciliśmy :niepewny: ) tak to Kuczlaw pierwszy forumowicz spotkany na drodze :hurra:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kuczi    40

Majcin, i to po radiu a nie po nalepce:D

Tak OT to moja zonka mowi do mnie, passat z przeciwka na chełmskich blachach (LC) jedzie z CB a tu za chwilkę "kuczlaw..........."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gajdus    10

ee ja to czesto kogos spotykam ;) np przed wczoraj spotkałem djmlodego :P a dowiedziałem sie ze to on dopiero po gadce i to nie przez cb... :P stoimy gadamy i mowi ze cos sie dowiedzial z forum... ja tak slepka na wierzch i pytam retorycznie z jakiego forum :P i to było zdziwienie wielki jak powiedzielismy swoje niki :P

nie spełna miesiac temu na gg gadalismy hehe eh jaki ten swiat malu :rotfl:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość pshemo   
Gość pshemo

W niedziele wieczorem spotkalem przy A4, na stacji benzynowej (bodajze BP) grafitowego B6 sedana z ramka na rejestracyjnych http://www.vw-passat.pl. Ramke zobaczylem dopiero gdy odjezdzalem (parkowalem obok oliwkowym kombi). Zaciekawil mnie z 2 powodow - jakos wygladal na szczegolnie lubianego przez wlasciciela, drugi powod, to parkowanie przez dziewczyne na 2 miejscach parkingowych, co troche utrudnialo mi wyjazd. Zaloga to dziewczyna i chlopak - on byl chyba glownym kierownikiem, a ona wprawiala sie w parkowaniu ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość lucjusz79   
Gość lucjusz79

w zeszłym tygodniu na Domaniewskiej róg Puławskiej (Mokotów) widziałem ładnego czerwonego paska kombi na wołomińskich numerach miał chyba przyciemnione szyby

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
t-tk    10

a powiedzcie mi kogóż to ja widziałem dzisiaj w Biłgoraju? Jasnoniebieski B5 sedan, z anteną CB i naklejką na lewej stronie klapy? Blachy zaczynały się chyba od LBL. Ale szczegółów nie zdążyłem zobaczyc - uciekł mi na 'późnozielonym świetle.' Jechałem z rodzinką więc nie mogłem sobie pozwolić na błądzenie w obcym terenie. mimo wszystko - pozdrawiam kolege :D lub koleżanke...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nuttie    20

Cześć

Ja dzisiaj mijałem na wisłostradzie użytkownika "lopek3" o imieniu Piotr ;) Uwagę moją przyciągnęła kwadratowa tablica z tylu, a pamiętam że podobne auto było na spocie i też w podobnym kolorze. Nie powiem chwilę mi zajęlo dogonienie go i pomachanie mu ręką :) Z tego co pamiętam owe auto miało blachy WY.... a teraz tak patrze na forum i na zdjęciach jest WZ... a kierownik był na pewno ten sam. Może coś mi się tylko wydawało z tymi tablicami. Pozdro!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość lopek3   
Gość lopek3

Nic Ci się nie pomyliło. Blachy na zdjęciach są przed zakupem, nawet ich nie musiałem retuszować bo teraz są inne.

Myślałem, że to smerfy za mną tak gonią, więc odpuściłem, było ciemno, a oni lubią tam się przejechać swoim granatowym mondeo.

Też pozdrawiam.

Piotr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nuttie    20

Tak też się domysliłem potem, że to blachy przed kupnem bo fotki wyglądały jakby auto stało w komisie. Swoją drogą to ja mam chyba jakieś zboczenie, bo co nie widze jakiegoś passata to się zastanawiam czy to nie jest ktoś z forumowiczów i czy auto nie wygląda znajomo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość lopek3   
Gość lopek3

Rozumiem jak jest jasno to można próbować rozpoznać, ale że po ciemku, to gratuluje wzroku.

Ja raczej pilnuję drogi i odstępu za poprzedzającym (miałem drobną stłuczkę kiedyś) i się nie rozglądam w celach rozpoznawczo-towarzyskich.

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adams    10
a powiedzcie mi kogóż to ja widziałem dzisiaj w Biłgoraju? Jasnoniebieski B5 sedan, z anteną CB i naklejką na lewej stronie klapy? Blachy zaczynały się chyba od LBL. Ale szczegółów nie zdążyłem zobaczyc - uciekł mi na 'późnozielonym świetle.' Jechałem z rodzinką więc nie mogłem sobie pozwolić na błądzenie w obcym terenie. mimo wszystko - pozdrawiam kolege :D lub koleżanke...

to ja :hurra::vw: czego nie dałeś mi żadnego znaku?? kurka tyle poluje na kumpli z forum i nikogo nie spotkałem :| o której gdzieś godzinie mnie widziałeś?

późnozielone powiadasz :D

a loga pod tablicą (ramką) nie widziałęś??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
t-tk    10

nie widziałem, byłeś dobre kilkadziesiąt metrów przedemną i skręcałeś w lewo na skrzyżowaniu więc nie zdążyłem się przypatrzyć.

Jestem z wrocławia więc to naprawde szczęśliwy zbieg okolicznośći, jak do tej pory jesteś jedynym forumowiczem którego spotkałem na drodze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adams    10

no nic, szkoda że się nie spotkaliśmy następnym razem trąb, mrugaj światłami i krzycz przez CB :rotfl::vw:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość jabol79   
Gość jabol79

W sobotę 2.12 na ul.Puławskiej w W-wie spotkanie z B5 kombi WML.Pozdrawiam właściciela!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta