Skocz do zawartości
mmaarriiaannn

Volkswagen Radio Navigation System MCD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zakupiłem vw passata b5 FL z 2003 r. Mam w nim małą nawigację z wgranym niemieckim oprogramowaniem Blaupunkta. Chciałbym aby ktoś mi pomógł ze ściągnięciem Polskiej mapy oraz lektora. Z góry dziękuję...

 

Jestem tutaj nowy więc proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj forum tam napewno jest jak to zrobić a tutaj masz namiar do firmy która Ci to zrobi:

NAVIBOCIAN

ul. Wyszyńskiego 45

78-400 Szczecinek

[email protected]

http://WWW.NAVIBOCIAN.PL

 

a druga sprawa to zapraszamy do grupy zachodniopomorskiej bo widze że jesteś z Trzebiatowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już tą mapkę jak nie to pisz na PW z chęcią pomogę bo troche nad tym siedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy czy nie nowy user , szukajka dla każdego się kłania. Najłatwiej przeprosic za lenistwo na samym poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega się strasznie myli jak by dokładniej czytał to by wiedział, że to ja mam mapki i jak by ktoś chciał to z chęcią pomoge a to czyba znacząca różnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kiedyś link do najnowszej mapki był na forum ale WŁADZA usunęła posty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.peb.pl dział giełda, nic więcej nie podpowiem.

Grzegorz a mogłbyś podpowiedzieć na PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się pomęczyć to fakt. Dysponuję na MCD Polska/Czechy 2009 z polskim lektorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

Mam navi jak w temacie czyli MCD i kierownicę multifunkcyjną. Pytanie moje dotyczy przełączanie zakodowanych stacji radiowych. Teraz za pomocą przycisków / trójkąciki/ na kierownicy można zmieniać częstotliwość fal radiowych, a fajnie byłoby przełączać zakodowane stacje. Czy można radio tak ustawić? Jeżeli tak to jak?

 

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności