Skocz do zawartości
Pjotrm

Wypoczynek z vw.passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie z grupy łódzkiej i nie tylko:provw:

 

Zakładam wątek w którym chciałbym, abyśmy podsuwali pomysły na fajny wypad w ciekawe miejsce.

Mogą to być atrakcje jednodniowe, weekendowe czy wakacje z rodzinką.

Każdy z nas zastanawiał się, kiedy jest ładna pogoda, gdzie pojechać z rodzinka, żeby nie siedzieć cały dzień w domu. U nas w regionie nie brakuje kąpielisk, stawów, rzek, gdzie chętnie jedziemy z rodzinką posiedzieć na kocyku od rana do wieczora. .

Tutaj również możemy pochwalić się z super wakacji, wkleić zdjęcia i oczywiście podać namiary.

Możemy zgadywać się w tym temacie i wspólnie jechać na takie spotkanka. Mam nadzieje że spodoba Wam się mój pomysł i będziecie często zaglądać do tego tematu.

Czekam na Wasze opinie i pomysły na VWypoczynek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec ja na poczatek moglbym zaproponowac domki letniskowe na OSIR Wawrzkowizna lub Słok /k Bełchatowa. Jest jeszcze alternatywa Stanicy w Zelowie, cos podobnego do tej , na której bedzie tereaz ogolnopolski, z tego co pamiętam za śmieszne pieniądze cały obiekt jest do wynajęcia, ale Iza musi sie skontaktować z komendantką, wtedy w wypadku zainteresowania wszystko powiem :) Pozdrawiam!

 

Wawrzkowizna : http://www.wawrzkowizna.com.pl/

Słok : http://www.hotel-wodnik.com.pl/pl/

Stanica Patyki : http://infowies.w.interia.pl/mapa/patyki.html

 

PS: to było tylko odnośnie naszego regionu.

Edytowane przez Pierzasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patyki odpadają ,dzwoniłem ostatnio ,podobno ktoś to odkupił od hufca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Artur o to właśnie mi chodziło :padam:

Byłem w tych miejscach dawno, dawno temu na takich jednodniowych wypadach ze znajomomymi.

Po Twoim poście przypomniał mi się Sulejów. Też bardzo fajne miejsce na wypad z rodzinką. Posiedzieć, przygrilować, zimne piwko i szybki jego test :hyhy::drinks:

Nie wiem co Ty i Wasze szanowne grono z EBE, ale mozna zorganizować spota w lipcu w którymś z tych miejsc :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wybraliśmy sie ze znajomymi nad Jeziorsko.Jak kończy sie tama dajemy w lewo(w prawo jest odbicie na Uniejów) i jedziemy piaszczystą drogą nad samą wode.Fajne miejsce do grillowania ,niedaleko jest bar z zimnym piwkiem i fast foodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo spota myslelismy wlasnie z Iza nad tym zeby zaproponowac ktores z tych miejsc, mysle ze byloby calkiem oki, przy Patykach moze niezbyt, bo jak miescowi zobacza stado Pasków to zaraz zaczna swoimi golfami II, Renault 19 i Polonezami ćwizyc bączki na piasku :) Ale ogolnie miejsce na grila jest tu calkiem w deche no i blisko wody. Na Wawrzkowiźnie trzebaby było zostawić autka na parkinkgu i kawalek sie przejsc nad wode badź miejsce grillowe, na Słoku podobnie, ale dość niedaleko, myśle, że z naszymi chęciami nie byłoby raczej wiekszego problemu :) Sulejów też jest bardzo przyjemny tak jak Piotr wspomniałeś, nie bardzo dokładnie pamietam, jest tak tez chyba jakis stary hotel/pensjonat gdzie można zaparkować, a sam zbiornik jest bardzo duży, więc dookoła napewno jest miejsce (choćby jadac od piotrkowa zaraz za tamą jest pole namiotowe i miejsce na autka i grilla chyba też. Byłoby super, my sie piszemy choćby już na taki wypadzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moja propozycja:

miejsce ogrodzone i własność Lasów Państwowych, ale da radę załatwić klucze i pogrilować, ale muszę mieć wcześniej sygnał aby załatwiać wstęp.

tytaj mozna obejrzeć dzisiejsze zdjecie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1e3e7cb6e846362.html

 

Jak ktoś ma ochote to 50 metrów dalej znajduje sie wejscie do rezerwatu bukowo-jodłowoego o pow. 57 hektarów, zdjecie pokazowe:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d8bff39160e7f40.html

 

Ale tak jak napisałem miejsce jest zamkniete na klucz i jeżeli bez uzgodnień to tylko las na wypad z rodzinką.

Lokalizacja:

Janówka/ k. Justynowa. Ze skrzyżowania Kilińskiego/Pisłsudskiego około 17 km. Wiec jakieś 25 minut jazdy.

 

A co do zalewu " Sulejów" można również w Treście, da radę wjechać nad samą wodę autem, i grilować na plaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA moge polecić Jako super mijsce na grila i inne imprezy "poligon policyjny" w moim rodzinnym mieście. Z łodzi 45 km w stronę Warszawy. Ośrodek położony jest nad stawami, jest murowany grill i cały ośrodek z dużym parkingiem można wynająć za jakiś śmieszny pieniądz, z tego co pamiętam za cały dzień icałą noc zabawy wychodzi mniej niż 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak szanowne grono ma ochotę to w Justynowie jest grupa JST Team i zajmują się organizowaniem PaintBall`a. Za sprzęt ( strój, ochraniacze, karabin, itp BEZ BUTÓW) oraz 400 kulek liczą sobie 80zł od osoby. Mają tylko jeden wymóg, min. 8 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garażują w Chorwacji

 

 

Pozdrawiamy gr Łódzką

passs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mogę polecić Teofilów koło Spały...dla mnie bomba dla moich dziewczyn też... lasy sosnowe a po drugiej stronie Pilica. Jutro się tam wybieram, jeśli tylko bedzie pogoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam kotleta :dance3

 

Spotkanko w plenerze czy u mnie wkurfiamy Talara :lol ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a talar jeszcze żyje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spotkanko w plenerze

to może lipcowy spocik w Czarnocinie? Będzie okazja aby klip odświeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może lipcowy spocik w Czarnocinie?

Jak tylko pogoda dopisze jestem za :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no właśnie, może byc, a tak poza konkursem, kto to jest talar? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto to jest talar?

To jest Guziec :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :D

I wiem kto to Talar :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

 

Odgrzejemy kotlecika z rana bo właśnie poszukuje miejsca na wakacje z rodzinką :dance2

Kolega poleca http://www.xn--zawz-sqa.pl/

Był ktoś, cos może podpowie albo może polecić jakieś inne fajne miejsce ??

 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności