Skocz do zawartości
sebol

Kostka 5pin do przepływomierza powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam prośbę , wie ktoś może gdzie dostanę samą kostkę do podpięcia przepływomierza powietrza, stara ma powyginane bolczyki w środku a jeden jest całkowicie urwany. (takiego już kupiłem) Silnik 1.9tdi AFN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mam prośbę , wie ktoś może gdzie dostanę samą kostkę do podpięcia przepływomierza powietrza, stara ma powyginane bolczyki w środku a jeden jest całkowicie urwany. (takiego już kupiłem) Silnik 1.9tdi AFN

 

Na pewno znajdziesz taką wtyczkę w ASO, a być może również na "dobrym" szrocie.

Nr ref. 1J0 973775A - oprawka wtyczki zestykami płaskimi i zabezpieczeniem; 5 styków (schwarz/rot).;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję zdjęcie kostki ( co wchodzi w styki od przepływomierza). Przepływomierz ma 5 pinów, a w kostce tak jakby z jednego były te blaszki - styki urwane.

 

Zerknijcie u siebie i proszę o zdjęcie lub info czy powinno być 5 styków czy 4. nr 1J0 973775A.

Edytowane przez superrysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy looknie ktoś na swoją wtyczkę przepływomierza bo jeśli nie ona jest uszkodzona to muszę kupić przepływomierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.podepne sie pod temat u mnie tez sa 4 piny w kostce brakuje mi na 3 i nie wiem czy jest urwany czy tak ma byc w przeplywce jest 5 pinow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Podepnę się do tematu, też mam kostkę przepływki do wymiany, powiedzcie mi, jest to jakaś filozofia z wymianą tego, czy jest to banał i ktoś zielony (ja) w temacie mechaniki da rade ? 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności