Skocz do zawartości
miro_2121

b6 Problem z drzwiami/szybami tył

Rekomendowane odpowiedzi

Drzwi dalej martwe,potrzebowałbym rozpiskę kabelków z fotki.te dwa chudsze to chyba z głośnika a reszta powinno być od szyby elektrycznej i od ryglowania drzwi.powiedzcie mi jak można "awaryjnie" otworzyć drzwi,bo na zamkniętych to nic nie zdziałam.

IMAG0298.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dalej nie wiem co z tymi drzwiami.Odczepiłem tapicerkę a raczej uchyliłem od góry i tam w środku wydaje się że wszystko jest ok.na słupku mam napięcie na kablach ale nic nie działa poza głośnikiem.vcds nie może się połączyć z tym modułem,jest błąd a na dodatek nr seryjny itp to są same zera.Ma ktoś jakiś pomysł,nie mogę nawet otworzyć drzwi,bo cały czas za zablokowane ryglowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzwi już działają,szukałem z tyłu a problem był przy przednich drzwiach.Najnormalniej w świecie przegniły,zaśniedziały i pokruszyły się złączki pomiędzy przednimi drzwiami a ramą karoserii.To normalnie niepojęte aby w 5 latku jak zdjąłem tą gumę osłaniającą to wszystkie te szybkozłączki były ośniedziałe,jakby je ktoś mąką obsypał.Dwie były zielone z zaśniedziałej miedzi w kablach i normalnie się ukruszyły i były luzem.Dałem wszystkie nowe i jest ok. ale myślałem że takie rzeczy tylko w Lagunach niestety byłem w błędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłeś nową wiązkę, czy samą wtyczkę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po jednym kabelku obciąłem stare i zacisnąłem nowe szybkozłączki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się w tym temacie, gdyż mimo, ze śledzę forum to rzadko się udzielam. Od razu przepraszam Adminów jeśli kiepsko szukałem i ew. proszę o skierowanie mnie we właściwe miejsce.

W moim Passacie B6 kombi od kilku dni nie otwierają się obie tylne szyby... Przednie działają normalnie. Dodam od razu, że mimo iż ostatnio były mrozy to nigdy nie zrobiłem nic na siłę, najpierw rozgrzewam auto na parkingu, potem wychodzę, odśnieżam i spryskuję specjalnym preparatem odmrażającym, dodatkowo przesmarowałem wszystkie uszczelki woskiem aby nie przymarzały... Obie szyby padły w tej samej chwili, lekko się uchyliły do połowy wysokości uszczelki i teraz ani drgną... Chciałbym od razu zapytać konkretnie: czy to np. może być bezpiecznik i gdzie go szukać, aby takie drobnostki wykluczyć, czy to może coś poważniejszego i trzeba jechać do ASO lub elektryka... Macie jakieś doświadczenia w takim przypadku? p.s. przycisk blokady szyb sprawdzany wielokrotnie, forum przeszukane... Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Pacjent B6 2.0 tsi.Nie działają szyby z tyłu,nie opuszczają się ani się nie podnoszą w żaden możliwy sposób,czyli jak duszę z panelu kierowcy to nie działa i jak wejdę do tyłu i naduszę któryś guzik do podnoszenia lub do opuszczania to też nic się nie dzieje,z pilota też jak przytrzymam zamykanie lub otwieranie to działają tylko przednie szyby.W tygodniu podjadę na komputer.A co wy myślcie???Auto kupiłem od znajomego j jak mu dzisiaj zadzwoniłem i powiedziałem co i jak to się troszkę zdziwił,kazał przyjechać.Sprawdziliśmy wszystkie połączenia w drzwiach  kierowcy rozebraliśmy tapicerkę drzwi kierowcy i wszystko wygląda ok,odłączyliśmy akumulator,lecz nic to nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności