Skocz do zawartości
Edmundus

podszybie czy też nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukałem, ale nie znalazłem więc mam małe pytanko:

Czy ten element na zdjęciu otoczony czerwonymi liniami to podszybie czy też podszybie to to co jest poniżej?

 

05podszybie.jpg

 

Mam to ustrojstwo pęknięte i chciałbym wymienić ale nie wiem jak to się zwie. Czy może ktoś pomóc?

Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa podszybie. Cena w ASO to 63 zł. Druknij sobie to zdjęcie i leć do VW i pokaż czego potrzebujesz. Ja dokładnie tak zrobiłem. Bo zmieniałem na takie w komplecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo nazwa z ETKI trochę dziwna ale jednak: odrzutnik wody :P

 

zdjęcie potwierdzające w załączniku.

bez tytu?u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki za pomoc,

 

Poszedłem z tym do serwisu VW i kupiłem za 80 zł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość goldpedro

Edmundus

moglbys podac numery wszystkich tych plastikowych oslon tez bym sobie takie z checia zalozyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moglbys podac numery wszystkich tych plastikowych oslon tez bym sobie takie z checia zalozyl

Post nr 15 i 16 ->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=295387&highlight=podszybie#post295387

Na tym forum już poruszone było chyba wszystko, tylko brak chętnych do szukania informacji. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moglbys podac numery wszystkich tych plastikowych oslon
tylko uważaj na 3B1 819 447 (ten jest z "okrągłym" otworem, ja go lekko podcinałem) - jeżeli ma literkę na końcu A lub C to ma inne otwory na zbiornik płynu hamulcowego. Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość goldpedro
tylko uważaj na 3B1 819 447 (ten jest z "okrągłym" otworem, ja go lekko podcinałem)
no ja wlasnie z okraglym potrzebuje ale chyba bede musial poszukac uzywki bo w angielskim aso licza sobie po okolo 30 za sztuke no i oslona na silnik 90 masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , zamontowalem nowy odrzutnik wody , bo obu stronach sa oslony zawiasow plastikowe , a po prawej jeszcze mala oslonka przewodow , nie pamietam w ktore miejsce sie ja wklada , podesle ktos zdjecie z prwidlowa zalozona oslonka ? CHODZI MI WLASNIE O TEN PLASTIK CZY ON TAK POWINIEN BYC ZAMOCOWANY ? http://www.passatworld.com/forums/volkswagen-passat-b5-discussion/319015-3b0-971-843-%5Bpics%5D.html

Edytowane przez kownas19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazana jest strona kierowcy czyli lewa jak chcesz to mogę Ci zrobić fotkę i przesłać mms tylko no pw prześlij mi swój numer .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności